Šta je novo?

Starcraft 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
STvarno je toliko bolja grafika u originalu u odnosu na betu?
 
Aj ako je neko voljan da mi pokloni jedan guest pass bilo bi super. ;)
Pre nego sto zapalim Postu i izvrsim samoubistvo. :d

starcraft-ii-04c49cb52b8d83.jpg
 
Poslednja izmena:
Samo da proverim na netu za guest pass. Kad mi stigne StarCraft da cu ti ja ako ti treba.;)
 
Evo ja sam vec pobedio u svom prvom mecu na 1v1 ranked, Dark Templar rush nub nije ni znao sta ga snashlo.

ostao mi jedan guest pass prvi na pm dobija. PS. ako me zatrpate ne odgovaram svima:p
 
NE ZA GUEST idete na: www.starcraft2.com/guest

imate 7 houra multia ili signgle full retail.

Cek, da li je to 7 sati od kada pokrenemo igru, ili 7 sati od aktivacije kljuca? - 7 sati igranja ili 14 dana od aktivacije kljuca, pa sta pre istekne.

7 sati multiplayera ili kompletna single kampanja besplatno?

P.S. Hvala Prestretach-u za Guest Pass. :)
 
Poslednja izmena:
Ako moze da se igra kompletna single player kampanja i ja stajem u red za guest pass.
 
Jel neko rad da meni udeli guest pass? :D
 
Ej ako neko hoće i meni guest pass da pošalje vodim ga na vopi :)
 
Instalacija protekla bez ikakvih problema. Patch instaliran za 3 minuta. Zavrsio 3-4 misije na Mar Sari i sada sam na Hyperion Bridge. Spustio se u Armory da upgradujem, ali za sada imam kredita samo za 2 stvari. Blizz je napravio fenomenalan skok od keca ka dvojci po pitanju svega. Dvojka za sada, posle 4 misije...kida.
 
isti utisci, igrao sam oko 1k partija bete i pored fantasticnog posla koji su tu uradili, kampanja deluje jos impresivnije. delovi izmedju misija su skoro interesantni kao i same misije :D
 
Pa ne moze da bude bolji lol . Onaj link sto sam ja dao je pravi lik koji daje glas batlkruzeru, marincu i ghost-u. :)

still, други лик има моћнији глас за једног battlestar командера :)
 
Ljudi, samo da vam kazem da je single player fantastican. Presao sam 3 misije do sad, trenutno pravim pauzu necu da predjem sve od jednom :)


Ono sto me je odusevilo (zapravo to sam i ocekivao), je cinjenica da ima novih jedinica u odnosu na betu. Konkretno medic i bacaci plamena, ali ne mislim na hellion, vec ove sto se prave u barracks. To su za sada novi, bice verovatno jos jer sam tek do trece misije stigao.


Grafika izgleda fenomenalno, izmenjene su neke sitnice samo. Sve u svemu, igra je fenomenalna, odusevljen sam.
 
Poslednja izmena:
E hoću i ja :( može neko da da...? :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno