Šta je novo?

Star Wars: The Old Republic

kreator_

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2007
Poruke
515
Poena
319
'ladno niko jos nije postavio temu za ovu igru :S

Play Star Wars™: The Old Republic™ and forge your own Star Wars™ saga in a story-driven massively-multiplayer online game from BioWare and LucasArts. Explore an age thousands of years before the rise of Darth Vader when war between the Old Republic and the Sith Empire divides the galaxy.

Choose to be a Jedi, a Sith, or from a variety of other classic Star Wars roles, and make decisions which define your personal story and determine your path down the light or dark side of the Force. Along the way you will befriend courageous companions who will fight at your side or possibly betray you based on your actions. Together, you will battle enemies in dynamic Star Wars combat and team up with other players to overcome incredible challenges.

Join us. Your personal Star Wars saga begins in Star Wars: The Old Republic.

http://www.swtor.com/

Inace, ovu igru cekam jos od oktobra 2008. Do sad je izbaceno dosta materijala a imate i mogucnost prijavljivanja za beta testiranje na zvanicnom sajtu (naravno i ja sam se prijavio jos u septembru prosle godine).

Sto se tice klasa, tu je 8 podeljeno na dva dela:
Galactic Republic (Jedi Knight, Jedi Consular, Smugler i Trooper)
Sith Empire (Sith Warrior, Sith Inquisitor, Imperial Agent i Bounty Hunter)

SWTOR je specifican po tome sto je ovo cini mi se prvi mmorpg koji ce sadrzati mogucnost pricanja sa npcovima kao u recimo prethodna dva dela Kotora sto znatno moze da promeni putanju vase igre.

Obavezno pogledajte Developer Walkthrough koja se nalazi u "trailers" opciji, jer tu su na GamesConu 2009 prikazani kratki delovi klasa kao sto su Bounty Hunter, Sith Warrior, Smugler. Odusevice vas izgled planeta i okruzenja, a one koji su cepali Kotor ranije pogotovo ponovno iskustvo sa planetom Korriban. Uglavnom, svi traileri i screenshotovi su fantasticni, a oni koji zaista zele ovo da igraju, vidimo se in-game (kao "moguc" datum izlaska se pominje prolece 2011.).

SS_20091211_SithInquisitor04_full.jpg


SS_20091204_JediConsular02_full.jpg


I naravno, moja klasa za igranje:
SS_20091030_JediKnight01_full.jpg
 
wtf, jos sam i ja postovao u njoj :S

Kako nisam mogao da je nadjem u bazi tema :/

Nema veze, moderator nek obrise.
 
Nazad
Vrh Dno