Šta je novo?

Star Wars Republic Commando 2 PETICIJA

Jedna od mojih omiljenih, "prvi deo" je bio pravi uzitak za mene :D
 
Hehehe... Jel gleda uopste iko relevantan sve te peticije koje se potpisuju za sve i svasta?

Da ne budem baksuz, potpisao sam i ja, onako, optimisticki! :D
P.S. Ali samo pod uslovom da drugi deo bude mnooooogo (ali bas mnogo) bolji
 
Poslednja izmena:
Sta samo je bio malo kratak i nije im ao bash puno razlicitih tipova neprijetelja, meni je bio bash OK, ali ako josh mnogo ljudi ne potpisu ovu peticiju nista od drugog dela.
 
Jel ikada neka peticija ove vrste pomogla da se neka igra nastavi? Naravno da nije jer se firme rukovode statistikama i profitom, ne peticijama.

Prvi deo je inače i meni bio jedna od najboljih pucačina ikada, a i ja ću evo potpisati, mada znam da nema ništa od toga.
 
I ja bih voleo da bude nastavka, ali ipak budimo realni, ova peticija slabo sta tu moze da ucini
 
I bila je vise straightforward od Dungeon Siega... Neverovatno ali istinito. I trajala je krace od epizode La Linea-e.
Sve to na stranu, imala je jako zanimljiv gejmplej, voleo bih i ja da igram nastavak, ali svi znamo da se to nece desiti. Mislim da nisu cak imali ni neku veliku zaradu na tom naslovu...
 
uu, ja sam to skroz zaboravio da odigram :D
 
Prvi deo sam ponovo presao pre nekoliko dana. Odlicna igra, ali prilicno kratka, opusteno se predje za jedan dan.
 
Da, ali to je prvi Star Wars FPS(ne multiplayer FPS) koji sam igrao.
 
Jedna od igrica zbog koje sam prvi put pozeleo 19' TFT monitor. Predivno izgleda, mada je napravljena da mogu da je i igraju i mala deca. Ne znam sta bi se postiglo sa 2. delom. Sve je vec vidjeno i isprichano. Nema tu profita, a onda ni onih koji bi mogli da rade na nastavku...
 
E pa tad nisam bio toliko zagrizeni SW fanatik(a ni gamer po tom pitanju). Ajde molim te opishi mi igru ili mi daj link za neki opis poshto nisam mogao nista da nadjem na SK-ovom sajtu.
 
potpis'o!

Stvarno jedna od najlepshih soft pucachina u kojoj sam uzivao.
 
nisam igrao ali sam potpisao, razumem fanove :)
 
I, posto si najsveziji, do koje cifre je stigla peticija?
 
545 potpisa do sada! I nije neka cifra. SWRC 2 = puste zelje...
 
pfffff. Pre dve nedelje kada sam ja potpisivao bilo je 519... Toliko o tome. Slab PR i direktor marketinga peticije...
 
Nazad
Vrh Dno