Šta je novo?

Star Wars: Outlaws

Lego je bio ok...
 
Ajde mrgude,malo optimizma ne bi ti naškodilo,djesi tu si Labello samo kontru :p
 
Video sam ovaj demo pre nekoliko dana, pošto mi ga je prosledio momak koji radi na toj igri. Imajući u vidu da iza ovog naslova stoji Massive studio koji je u vlasništvu Ubisoft kompanije i da je reč o SnowDrop endžinu koji je uz Remedijev - Northstar gotovo sasvim izvesno u top 5 next gen endžina ovog tipa, prilično sam siguran da će ovo biti vrhunski skockan proizvod na kraju.

Jednu stvar bih ipak poručio ovde svim hejterima Ubisoft igara. Momci žao mi je ako ste razočarani njihovim igrama, ali do sada je trebalo da saberete 2 i 2 i skontate da Ubi radi prevashodno tzv. blok bastere. To znači da će i ova igra kao i sve njihove do sada imati najverovatnije generičke deonice u određenom procentu. Ako vam je za utehu, mogao bih da dodam da je činjenica da su oni toga svesni kao i to da o tome itekako vode računa. Pitanje je samo u kom procentu će te generičke deonice biti prisutne i u buduće, jer tehnologija ide napred i sve ono što je danas moguće napraviti možda i za par dana, do jučer je bilo ne zamislivo ili bi za tako nešto bili potrebni meseci tvrdog rada. Imajući u vidi da je to zaista tako, svakako ohrabrujuće možemo gledati i na njihove buduće projekte, pošto se evidentno u ovoj postavci kakva je sada, otvara rekao bih nekakav dodatni prostor za nešto više ili drugačije. Čini mi se da ovaj naslov na to nedvosmisleno i ukazuje. :cool:

Ono što hoću da vam poručim još dodatno je da svakako ne trebate da očekjete da će njihove igre biti koncepcijski gledano poravnate sa igrama koje izbacuje recimo Rockstar (barem još neko vreme), jer za razliku od Rockstara koji radi jednu igru na 5 godina, Ubi u proseku izbacuje od 5 do 10 igara na godišnjem nivou i to na svim platformama, što najprostije rečeno znači da se te dve kompanije ne mogu u tom smislu ni porediti. I jedan i drugi pristup imaju svoje prednosti i mane. Dakle reč je o različitim kompanijama koje potpuno drugačije pristupaju realizaciji svojih projeakata i bilo bi lepo da ovaj aspekt pojedini mrzvoljni momci uzmu u obzir kada kritikuju sve ono što izlazi iz Ubisoft kuhinje.

Što se mene tiče, u najmanju ruku imam respect za njihove igre, ako ni zbog čega drugog onda zbog činjenice da zahvaljajući njima možemo da igramo svake godine kvalitetne i raskošno vizeulno izrađene video igre, što je svakako plus a i predstavlja u domenu gejming industrije izuzetno postignuće. Možda te igre nisu "top shit" što bi reko Osvrtnik, ili ne predstavljaju ono što bi pojedinci želeli da vide, ali su svakako vrhunski urađene i ko to ne vidi i ne razume, mogu da konstatujem da je slep pored očiju i stvarno mi ga je žao. Osim toga imajte u vidu da to svakako ne bi bilo slučaj da su stvari postavili drugačije poput pomenutog RockStara ili CD Red projekta i počastili nas po jednom igrom na svakih 5 godina u proseku. Prema tome, dabome! :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Što se mene tiče, u najmanju ruku imam respect za njihove igre, ako ni zbog čega drugog onda zbog činjenice da zahvaljajući njima možemo da igramo svake godine kvalitetne i raskošno vizeulno izrađene video igre, što je svakako plus a i predstavlja u domenu gejming industrije izuzetno postignuće. Možda te igre nisu "top shit" što bi reko Osvrtnik, ili ne predstavljaju ono što bi pojedinci želeli da vide, ali su svakako vrhunski urađene i ko to ne vidi i ne razume, mogu da konstatujem da je slep pored očiju i stvarno mi ga je žao. Osim toga imajte u vidu da to svakako ne bi bilo slučaj da su stvari postavili drugačije poput pomenutog RockStara ili CD Red projekta i počastili nas po jednom igrom na svakih 5 godina u proseku. Prema tome, dabome! :rolleyes:
Iskreno, ne znam šta je tu za respekt kad se reciklira masovno i kad im studiji rade overtime i krančuju developeri kao da ne postoji sutra, na bazi gomile raznih reportaža i štrajkova i čega već sve ne. Ubisoft važi za pakao u svakom smislu i ne znam kad su poslednji put izbacili "blokbaster". Ta reč i Ubisoft više ne idu u jednoj rečenici. Dosta je u tvom postu bile mentalne gimnastike i subjektivnog mišljenja koje se, nažalost, ne poklapa sa situacijom na terenu već baš dugo.

Na kraju krajeva, reputacija im je takva kakva je sa razlogom.
 
Meni je drago sto sam slep pored očiju i sto nisam odigrao Ubisoft igru već godinama… poslednje sto sam probao je bio AC onaj u antičkoj Grčkoj, igrao pola sata i obrisao.

Sledeća kojoj ću dati priliku je vrv bas ova u nadi da to neće biti punokrva “Ubisoft” igra.
 
Meni je drago sto sam slep pored očiju i sto nisam odigrao Ubisoft igru već godinama… poslednje sto sam probao je bio AC onaj u antičkoj Grčkoj, igrao pola sata i obrisao.

Sledeća kojoj ću dati priliku je vrv bas ova u nadi da to neće biti punokrva “Ubisoft” igra.
Od igara kojima je Ubisoft bio izdavač svojevremeno sam odigrao prvi Far Cry, probao Assasin Creed 1 i AC: Black Flag (jer je bio naširoko nahvaljen kao jedini dobar AC), i sve batalio... Možda bih odigrao i Far Cry Primal ili Far Cry 6 (zbog Đankarla Ekspozita), ali verovatno neću...
 
Meni je SW Battlefront bio vrhunski i bas mi je krivo sto se nekako uklopio sa BF i nekim drugim igrama pa ga nismo igrali vise.
 
Kao i uvek,ima nas dva tabora ovije za i ovije protiv

Sa Ubisoftom barem znaš šta dobijaš,dok sa Rockstarom je druga priča,sve lepo upakovano al nema se šta radit

toliko hvaljen Red dead redemption 2,odigrao kampanju par sati,malo online i batalio....za GTA neću da trošim tintu
 
Ovu igru pravi švedski Massive Entertainment, njihove Division igre (pogotovu prva) su bile sasvim solidne. Po ovome što su pokazali Outlaws mi deluje kao neki kombo RDR-a i Uncharted-a.

Day 1!
 
Kao i uvek,ima nas dva tabora ovije za i ovije protiv

Sa Ubisoftom barem znaš šta dobijaš,dok sa Rockstarom je druga priča,sve lepo upakovano al nema se šta radit

toliko hvaljen Red dead redemption 2,odigrao kampanju par sati,malo online i batalio....za GTA neću da trošim tintu
Ovo je lista misija koje nadjes random dok igras glavne ili side misije:

 
waw,oma ga instaliram....oću malo morgen :p
 
Kao i uvek,ima nas dva tabora ovije za i ovije protiv

Sa Ubisoftom barem znaš šta dobijaš,dok sa Rockstarom je druga priča,sve lepo upakovano al nema se šta radit

toliko hvaljen Red dead redemption 2,odigrao kampanju par sati,malo online i batalio....za GTA neću da trošim tintu

Lepo kažeš, ima dva tabora…

Ja koji nijedan GTA nisam prešao, a igrao sam svaki dok sam RDR2 prešao i pritom sam uživao igrajući ga.

Ali da, sa Ubisoftom znaš šta dobijaš a to je samo copy/paste stancovanje igara.

Eto setih se, poslednje sto sam odigrao je Far Cry 3 i to je skoro pa kao da sam odigrao svaki buduci Far Cry. Sa AC sam stao čini mi se na drugom ili trecem delu.

Ali kao sto rekoh, ovo obećava ali ga i ne radi Ubisoft lično.
 
 
Po najnovijim informacijama, igra izlazi krajem ove godine.
 
30 avgust!
Ubi+ na Xboxu kod Turaka za 5 evra mesečno je idealan za ovako nešto.
 
Sto kazu internet mudraci, ako kupovina nije posedovanje, piraterija nije kradja :whistle:
A svakako takve budalastine uticu na pirateriju.
 
Iz tog razloga planiram da se vratim PC gamingu i igram igre za dzabe. Sto kaze kolega, probam, ako je ok, cekam snizenje ili uzmem odmah i to je to. Ako ne, bar znam da nisam bacio pare.
A znam da nisam jedini koji se nabacao para, kako na Steamu, tako posebno na Playstation-u...

A ovo iznad za Shitsoft, drago mi je sto ne pratim njihove igre, niti ih i probam cak vec sigurno 15ak godina i ne zalim za time.
Samo na njihovo smece bih dao dobar gaming PC... :D
 
Iz tog razloga planiram da se vratim PC gamingu i igram igre za dzabe. Sto kaze kolega, probam, ako je ok, cekam snizenje ili uzmem odmah i to je to. Ako ne, bar znam da nisam bacio pare.
A znam da nisam jedini koji se nabacao para, kako na Steamu, tako posebno na Playstation-u...

A ovo iznad za Shitsoft, drago mi je sto ne pratim njihove igre, niti ih i probam cak vec sigurno 15ak godina i ne zalim za time.
Samo na njihovo smece bih dao dobar gaming PC... :D
Fino prikopcas PC sa TVom, uzmes neki dobar dzojstik, ostale procedure sve znas i uzivas ko covjek. Plus sto imas masu popusta na odredjenim sajtovima, sve igre mozes da igras online bez da se pretplacujes, na Steamu takodje dosta popusta i tu kada ukljucis bigpicture mod kao da si na konzoli nekoj, sve upravljas sa dzojstikom. Laganica. ;)
 
Nazad
Vrh Dno