Šta je novo?

Star Wars: Outlaws

illidan

Znamenit
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
20,018
Poena
1,455
Moja oprema  
CPU & Cooler
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Matična ploča
asus proart b550
RAM
g.skill trident z neo 32gb
GPU
nvidia rtx 4070super founders edition
Storage
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Zvuk
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
PSU
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Kućište
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
Monitor
asus vg27aql1a
Miš & tastatura
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white, cream soda switches, gmk serika 2 keycaps
Pristup internetu
  1. Optički internet
Poslednja izmena:
"Ubiosoft Massive (Division)"
Znaci bice djubre :unsure: :ROFLMAO:
 
ispravio 😂
 
Shitsoft igre ne bi trebale da pruzaju neku nadu, vec decenijama nizu izbacili naslov koji bi ih usmerio na put stare slave.
Jedini napredak mogu da donesu sebi ako bi se prodali nekom gigantu, pa da on od njih napravi neki osrednji studio, i stvarno se fokusiraju da naprave nesto da vredi.
Najgore sto ih niko ne bi ni kupio.. :)
 
Odigrao sam:sve Assassin Creed,oba Divisiona,Gost Recon Wildlands i Brektrought

Sem Breaktrought,sve ostale su bile dobre,Wildlands čak odličan(čak sam i dlcove pazario)

Tako da ja se ovome veselim,open world pljus SW
 
dobra :)

 
Poslednja izmena:
Ne znam da li sam na momente gledao igru ili film. Facijalne animacije (koje su bez sumnje dobre) su me ipak podsetila da je igra.
I onaj izlazak brodom iz atmosfere bez loadinga, osim ako ima neki "tehnički" skriven.
Ovo je tehnički već prava next gen igra, i dinamičnost koju očekujem. Ne ulazim u to kakva će biti.
 
Izgleda sjajno.
 
Prosto neverovatno da to kazem za Ubisoft igru ali da, ovo bas fino izgleda, daleko bolje nego bilo koje SW igre poslednjih godina. Konacno da vise nije neko macevanje i lockovanje, treba malo i bounty hunter pucacine, a jedini i najveci problem ce ostati da se po defaultu ne veruje da open world nece biti pun generalne Ubisoft dosade. Ko zna, mozda i tu posle ko zna koliko godina iznenade, mozda postoji neki tracak nade.
 
Nego jeste li primetili da se nigde ne pominje nVidia RTX ovih dana u igrama koje se najavljuju.
Bogu hvala pa smo bili mirni što se toga tiče :love:
 
Za sada se ne spominje. Pocece vise da se spominje kako igre budu blize izlasku :D
 
Samo sačekaj da izadje CP2077: Phantom Liberty. Izmisliće neki novi RTX ;)
 
mora nesto da prodaje 5090 :)

 
Poslednja izmena:
A sve što smo želeli je normalan remaster KOTOR i KOTOR 2 za koje ne treba 4090 i procesor sa 88 jezgara.
 
:)
 
Nema teorije da će ovo biti dobro kao što onaj video od 10 minuta pokazuje. Jer onda to nije pravio Ubisoft
 
hahahha... pa i nije Ubisoft :D Massive pravi, studio koji je pravio Division. ok, Ubisoft je kupio Massive, ali ono.... :D
 
Ubisoft je izdavac, ne developer. Kao EA koji je vlasnik nekoliko dev studija: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ubisoft_subsidiaries

Ovo je Ubisoft igra koliko i Assassin's Creed, Far Cry itd. Ubisoft sada ima Star Wars licencu koju je imao EA i koju je izgubio prije 10y roka radi nepopularnosti SW igara. Ne znam da li je EA zadrzao bilo kakva prava da rade nesto sa njom.

Sada se samo ceka da li ce Star Wars: Outlaws biti "Ubisoft Game". Nadam se da nece i da su iz prošlosti naucili nesto obzirom da su u financijskoj krizi i da polaniraju prodaju IP-eva da ostanu u zivotu.
 
Erm, ne. Pa fallen order je samo izašao ove godine, a još tri igre isti studio planira.
 
Znam ja da nije Ubisoft developer već izdavač. Ali sve što izlazi iz Ubisoft-a je opet Ubisoft igra bez obzira radio to neki interni tim, tim koji su kupili ili externi tim za koji samo rade publishing. Jer nisu oni bele lale koje ne guraju nos u svaki deo developmenta i ne ubacuju odozgo ciljeve i zahteve. To se najviše vidi po "kalupu" koji prate gotovo sve igre koje izađu sa Ubisoft pečatom.
 
Division je odlicna igra :)
 
Erm, ne. Pa fallen order je samo izašao ove godine, a još tri igre isti studio planira.
Znam to jer su trazili i dalje izdavacki ugovor radi igara koje su tada, kada je licenca data Ubisoftu, bile u izradi. Samo ne znam na sta Ubisoft ima prava a na sta EA. U doba Battlefront 2015 i BF2, EA imao sva izdavacka prava. Sto se uspostavilo failom. Da hoce taj SW IP prosiriti na vise izdavaca. Zamisli lineralni singleplayr dizajnira by Naughty Dog, bez budjet limita 🖤
 
"Prosireno" je to odavno. Imas na primer najavljeni KOTOR 1 Remake (Aspyr, Saber Interactive; Sony Interactive) i Star Wars Eclipse (Quantic Dream; Lucasfilm Games).
 
Super, nisam pratio ko kada je EA us** motiku.
 
Istice im ove godine 10 godina ekskluzivnosti i nisu valjda produzili. Zato od sledece godine veci broj studija ce praviti i izdavati SW igre.
 
Meni jedini solidan naslov iz tog sveta je STAR WARS Jedi, oba dela.
A inace mi je ceo taj fazon sa Star Warsom prezvakan, svaka igra se uvek dize u nebesa, a na kraju bude teska truba.
 
Nazad
Vrh Dno