Šta je novo?

Star Wars Next Gen ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taj 8800 GT (odnosno 9800 GT) je jos uvek dovoljan i ostace. Nego ljudi jure vece rezolucije i AA.
 
Eto Filipenko je otprilike objasnio kako stvari stoje, sad može da se zatvori ovaj thread :smash:
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, na PC-ju bar mozes da prilagodis podesavanja svojim mogucnostima. Na konzoli si zaglavljen sa jednim podesavanjem, koliko god para imao za ulaganje. Mozes samo bolji HDTV da kupis ili bolje zvucnike i jos neke sitnice.
 
Filipenko objasnio:Klanjanje
 
...3-12 meseci kašnjenja....

Tacno,ali hvala bogu imam strepljenja.Pre par godina bih morao da posedujem igru isti dan,ovako mi nije problem da sacekam.



Naravno da će svake godine da ti pričaju da staviš nešto drugo za multiplatforme i miran si. Prošle godine su to pričali za 3850 koji je bio super u odnosu dobijenog i uloženog, 8800 GT "koji je daleko brži od 7800 GT u PS3", pa sada za 4850, sledeće će za nešto četvrto. I uvek si miran.

Da ali je odnos cene i performansi mnogo nizi nego prosle godine,i bice jos nizi.
 
Ljudi, kada cete shvatiti? PC je zakon, Crysis ima najbolju grafiku i zbog toga rula a ja odoh da igram LBP...
 
Spamer :D
 
Pa dobro, na PC-ju bar mozes da prilagodis podesavanja svojim mogucnostima. Na konzoli si zaglavljen sa jednim podesavanjem, koliko god para imao za ulaganje. Mozes samo bolji HDTV da kupis ili bolje zvucnike i jos neke sitnice.
Ja bih voleo da mogu da imam pored PC i xbox360,i ps 2, i ps3, i psp i wiii .
pa da igraaaam dok mi nestave kosulju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno