Šta je novo?

star wars: battlefront 2

davidoff29

Slavan
Učlanjen(a)
22.06.2005
Poruke
187
Poena
319
Sta ko misli i ako ima neki savet, neka kaze!!!
Inace igra obecava...

Edit by Omnik: Piraterija je zabranjena na ovom forumu, kao i priča o pirateriji...
Isto važi i za politiku...

Pozdrav!

PS. Dobrodošao na forum :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Igram je ok je , dobro optimizovana, posle dUUUugo vremena lepo odradjena borba u svemiru, scenariji na "zemlji" vec vidjeni mada bolje izgledaju nego prvi deo, novina mozes da budes Jedi u toku igre mada i to dosadi . Ja volim u scenarije u svremiru koji izgledaju odlicno, izvodjenje odlicno , vise je arkadno ali nema veze, posle duge sezone da vidimo i borbu u svemiru (rekao bih od Freelancera ako se ne varam). Vredi igrati narocito fanovi serijala St.Wars, jer zvuk starog dobrog Tie-fightera nikad ne dosadi , Long live Imperia...
Savet pobiti sve pobunjenike :)
 
Da ne pravim novi thread...
Na masini iz potpisa, DX 9.0c, nV 81.90 izlece u desktop kada bi trebalo da pocne nivo. Znaci meniji, ekran za ucitavanje sve je ok, dok ne ucita i treba da pocne igra. Procesljao sam ceo Help, prolazi sve d3D i direct draw testove, pokusao sam u svim rezolucijama, sa svim podesavanjima i nista. Jedino sto me buni, u opcijama je stikliran AGP accelerate ENABLE, sad kartica jeste PCIE ali to je samo drugi standard u pitanju, mislim radi istu stvar, pretpostavljam da ne bi trebalo da to iskljucim da bi proradila...
 
Nazad
Vrh Dno