Šta je novo?

Sta uzeti?

Batak

Cenjen
Učlanjen(a)
23.12.2014
Poruke
3,917
Poena
159
Trenutno koristim Z2 kojim nisam bas zadovoljan (lag, kasnjenje tastature itd) pa razmisljam sta uzeti pod pretpostavkom da necu menjati duzi vremenski period. Najblizi sam Note-u 5 ali bih voleo da cujem jos misljenja. Bitno mi je da radi bez laga (koliko je to moguce za ne Nexus telefon), displej najkvalitetniji moguci, kamera, zvuk itd.
 
Note 5, Edge+, novi LG da sačekaš ?

Nece on LG :D Mada postoje sanse da ce G4 Pro ''pokidati''.

Nemas brate nista drugo osim N5/S6E+, i to uz svaki da kupis po battery case :D
 
Sacekaj g4 pro sa onim duplim displejom. 1 okt je predstavljanje.

Ili kada si vec u lovi onda ip6s+ :)

Edit: mozda i huawei nexus. ;)
 
Poslednja izmena:
LG ne dolazi u obzir kao ni Iphone (zbog onoliko problema koji su me zadesili na 6 ne razmatram ih vise). Edge+ mi je nepraktican (iako super deluje) tako da mi ostaje N5. Samo jos da prelomim vredi li dati 600E. :D
 
I onda kad kupi Samsung opet sve ispocetka :)
 
Batak je prešao od Sljamsunga [emoji36] do Samsung-a [emoji173] veoma brzo... [emoji23] [emoji23]
Jok, odustao sam od N5. Tesko da cu moci da svarim Amoled, tu je i smearing verovatno, slaba baterija, klizav. Preskocicu ipak. :)

Novi Nexus-i?
Moto X Pure?
Z5?
One Plus Two?

Sve near stock.
OPT ima slabiju bateriju i S810 koji bih da zaobidjem.
Nove Nexuse upravo i razmatram, ako budu ok oni su mi prvi izbor.
MotoX nesto nisam ni pratio. Pogledacu, hvala.
Sto se tice Z5, ne znam. Mozda i on uleti.
 
Kako da uleti Z5 kad i on ima S810? :d

Novi Nexusi ili nista do 2016. ;) Mada su i ti Nexusi ispod ocekivanja u odnosu na cene.
 
Poslednja izmena:
Ja bih sada rado uzeo motorolu, ali baš ih slabo ima kod nas... Jedva čekam da ugase Lenovo i prebace sve na Motorolu...
Edit: Batak javi šta si uzeo da znam da preskočim jer i ja gledam šta da kupim, a to što ti uzmeš sigurno neće valjati... [emoji14]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno