Šta je novo?

Sta ste igrali? Screenshots tema

Po meni prvi deo ne prevazidjen. :type: Drugi deo nisam uspeo da zavrsim, ne secam se razloga, mislim da sam ostao u deficitu sa mem. (menjao, prodavao...). Treci deo na zalost nisam igrao...
 


 
Koja igra je u pitanju? :D :p
 
Evo sad cu oma' :)
 
CSR Racing 2 na Galaxy S7....:d....nemam nista drugo trenutno....:smoke:

1.jpg 2.jpg
 
^Evo imas NFS 10 sati trial, poteraj to u 4k i baci neki screenshot.
 
Nemam karticu, izgleda ispustila 'dusu', eno je negde na putu izmedju Madjarske i Austrije......
 
Rise of the Tomb Raider.

ROTTR_2016_08_09_12_26_39_504.jpg
 
Da, ipak je kartica na 'vodici', u ovoj igri se ne ni ne 'oznoji' ;) .....
 
Nista bez Arkham Knight, Witcher 3, RotTR na 4K preko DSR-a...
 
Bre, kolega, nije ovo novo Titance, :smoke:, verovatno na 2K ( DSR ), ce moci nesto od ovih igara da sljaka...:trust:
 
Hahaha ova igra je zaraza kad naucis da modujes. Vise modujem nego sto igram :d

2ppty.jpg
 
Dead Space 2,
odlican nastavak, meni je mozda cak i bolji od prvog dela, igra je cini mi se 'ispeglanija', grafika i zvuk i gameplay su malo bolji......kakav li je treci deo ?

1a.jpg 2a.jpg
3a.jpg 4a.jpg
5a.jpg
 
Dead Space 2,
odlican nastavak, meni je mozda cak i bolji od prvog dela, igra je cini mi se 'ispeglanija', grafika i zvuk i gameplay su malo bolji......kakav li je treci deo ?

Ocajan, vise akcija nego horor
 
Preljijepo bahamude preljijepo... Evo i ja poterao malo da odmorim mozak od gomile $ranja, fps sam iskljucio da bi se vise koncetrisao na misije i grafiku :D
PrB6Jxy.jpg
RWHgyre.jpg
 
Dead Space 2, igra je fantasticna, meni licno i bolja od prvog dela, ....nisam je zavrsio, nestalo mi municije za zadnji fajt...:D

1a.jpg 2a.jpg
3a.jpg 4a.jpg
5a.jpg
 
^asfalt je brutale

upravo,a tek kisa kako izgleda bruka, mogu vam reci da je bas zahtevna jedva preko 80 fps na fullhd na full detaljima 1070gtx, a prica se o 2k i 4k mislim da smo jos daleko od tih rezolucija na jednoj grafickoj...
 
Sta ste igrali? Screenshots tema.

Iskljuci publiku, cloth na off... Ako jos postoje ti detalji... I bwci neki screen sa kisom :)


Sent from my Siemens SX1 using Tapatalk
 
Iskljuci publiku, cloth na off... Ako jos postoje ti detalji... I bwci neki screen sa kisom :)


Sent from my Siemens SX1 using Tapatalk

da iskljucujem detalje na 1070gtx, pa pre cu umreti, radi ovo dobro ali samo na fullhd :D sad cu staviti koji sliku kisu :D
 
Nazad
Vrh Dno