Šta je novo?

Sta Mi Treba Za Aquanox?

mikele

Čuven
Učlanjen(a)
09.02.2002
Poruke
424
Poena
620
Koliko mi procesorskih Mhz treba da bih igrao Aquanox u njegovoj punoj vizuelnoj slavi (1024x768,sve do daske)? Graficka mi je RADEON SDR 32 mb.
 
mikele je napisao(la):
Koliko mi procesorskih Mhz treba da bih igrao Aquanox u njegovoj punoj vizuelnoj slavi (1024x768,sve do daske)? Graficka mi je RADEON SDR 32 mb.


Promeni prvo graficku , da bi mogao "sve do daske":D

Pozdrav A .
 
Jasno je to meni,samo sam gledao neki test grafickih karti na "Aquanox-u" na www.tomshardware.com i oni su tamo dosli do zakljucka da su KYROII i Geforce2mx nedovoljni za igranje u 800x600, radeon 64 sdr jeste ali vec u 1024x768 jako posustaje,cak su i "monstrumi" tipa Radeona 8500 i GF3Ti500 bili tek taman za igranje.Procesori su bili valjda neki jaci P4 i Thunderbird na 1,3Ghz,ne secam se bas najbolje.E sad,s obzirom na to da ono sto kaze cica Toma na tom testu ne mora da bude i misljenje ljudi na ovom forumu koji igraju Aquanox,hteo sam cisto da pokupim neki savet ili cujem necija druga iskustva.
Hajdemo ovako:koliki bi trebalo da mi bude skor u 3d marku, (2000 ili 2001,svejedno), da bih mogao da igram Aquanox kako treba? Mozda sad pitanje izgleda malo drugacije i jasnije.
 
mikele je napisao(la):
Jasno je to meni,samo sam gledao neki test grafickih karti na "Aquanox-u" na www.tomshardware.com i oni su tamo dosli do zakljucka da su KYROII i Geforce2mx nedovoljni za igranje u 800x600, radeon 64 sdr jeste ali vec u 1024x768 jako posustaje,cak su i "monstrumi" tipa Radeona 8500 i GF3Ti500 bili tek taman za igranje.Procesori su bili valjda neki jaci P4 i Thunderbird na 1,3Ghz,ne secam se bas najbolje.E sad,s obzirom na to da ono sto kaze cica Toma na tom testu ne mora da bude i misljenje ljudi na ovom forumu koji igraju Aquanox,hteo sam cisto da pokupim neki savet ili cujem necija druga iskustva.
Hajdemo ovako:koliki bi trebalo da mi bude skor u 3d marku, (2000 ili 2001,svejedno), da bih mogao da igram Aquanox kako treba? Mozda sad pitanje izgleda malo drugacije i jasnije.

Ja sam igrao na Duronu na 1200 i GF2Ti u 1024 bez problema sve dok mi igra nije dosadila:D
 
Ja imam Athlona 550, a video sam kad sam svoje rezultate sa 3dmark-a uporedio sa ljudima koji imaju duplo brze procesore ali istu graficku kao i ja da su im skorovi barem 50% bolji od mog.Kao sto sam i pretpostavio,verovatno bi mi nekih 800 Mhz procesora bilo OK za neko pristojno igranje u 800x600,doduse imam utisak da je za igranje Aquanox-a potreban rezultat barem 6000 (mislim na 3dmark 2000) .Koji su vasi rezultati? Hteo bih da imam neku orijentaciju o tome koliko je stvarno dovoljno posto vidim da vi sa Aquanox-om nemate problema
 
Bolje nemoj ni da igras AQuanox... Neverovatno je glup...

Usput, i taj Radeon ce raditi ok, nemoj da te loze bezveze...
 
Nazad
Vrh Dno