Šta je novo?

Sta je sad istina a sta laz i favorizacija proizvoda!!! (IFX-14 vs Noctua NH-D14)

Ivan176_83

Slavan
Učlanjen(a)
02.11.2005
Poruke
320
Poena
319
jel neko moze da veruje da je THERMALRIGHT IFX-14 na testu bolji od Noctue d 14 najnovije??? jedni pisu da je ovaj bolji drugi da nije ....
 
Mnogo toga zavisi kada se rade ti testovi... Generalno su bullshit : )

Ja mogu da ti kazem da mozhe da bude bolji a i ne mora [ ne mozhe ]

:wave:
 
jel neko moze da veruje da je THERMALRIGHT IFX-14 na testu bolji od Noctue d 14 najnovije??? jedni pisu da je ovaj bolji drugi da nije ....

Osmirglan i zategnut IFX-14 vrlo verovatno da je bolji od D14 Noktue. "Out of the box" ne verujem posto ima kriminalnu bazu. A i pusti to sto Noctua ima 6 cevi dok IFX ima "samo" 4 - IFX ima cetiri, ali 8mm precnika, dok Noctua ima 6 od 6mm precnika. A i do sada smo videli na vise primera/hladnjaka da kolicina tj. vise od 4-6 HT-a ne igra neku znacajnu ulogu ..
 
Imao sam IFX-14 na mojoj masini i presao na Prolimatech Megashadow.
Mozda cu uskoro prelaziti na Noctua NH-D14 pa vam javljam utiske.
Mada moje licno misljenje je da je Noctua bolja za mozda 1-2 C ;)
 
Pogledaj na legit reviews, svi testovi su im na istoj masini, isti klokovi, iste ambijent temps.. Noctua D14 kazu da je najbolja :p
 
Da Noctua je bolja ali razlika nije banalna tako da ne mozemo slobodno reci da je Noctua mnogo bolja od ifx-14, bolja je za nekoliko stepeni, koje mogu biti nekad i od velikog znacaja :D
 
Kod:
IFX-14 vs NH-D14 - ako IFX nije osmirglan onda je Noctua svakako losija.
Hteo si reci da bi bila bolja :D
 
Nisam :). Noctua je na tom testu u blagoj prednosti (1-3c koliko vidim) i predpostavljam da je IFX-u baza fabricka. Kada bi IFX bio osmirglan onda bi on sigurno presao u vodstvo - za najverovatnije tih nekih 1-3c.
 
Nisam :). Noctua je na tom testu u blagoj prednosti (1-3c koliko vidim) i predpostavljam da je IFX-u baza fabricka. Kada bi IFX bio osmirglan onda bi on sigurno presao u vodstvo - za najverovatnije tih nekih 1-3c.

U pravu si pogresno sam protumacio :D ;)
 
Nekad nesto treba procitati vise puta da bi se shvatilo :D
 
al thermalright sad ima sliver arrow koji je bolji od obojeeee :)
 
Vrh Dno