Šta je novo?

Sta je bre ovo?

kico

Čuven
Učlanjen(a)
18.01.2002
Poruke
107
Poena
619
Neko vreme nisam se igrao igrice...imao sam preca posla. Sada imam malo vremena, pa kupim 9550 radishu. Sve ide lepo i brze neko pre, ali nikako da nadem dobru novu voznju. Napr.imam skoro sve novije NFS serijale. Sve je lepo, kola super izledaju, nabudzeno, relna grafika...samo ima jedan veliki nedostatak SVE ONE SU DOSADNE(ma Lotus za DOS je igriviji). Vozim ja tako ipak NFS 5 Porsche Unleashed, koji je mnogo realniji i bolji od ovih novijih. Jos da nabavim volan... :) Mislim, nisam upucen, jesu li sve novije igre dosadne(mada je Call Of Duty i slicne ok), ili ima nesto kvalitetno? Preporucita mi neku realnu voznju sa dobrom grafikom.
 
Rally Masters :smoke:
 
GTR, GT Legends, dve najbolje simulacije voznje....
 
Ah da, i Richard Burns Rally (pokoj mu duši)
 
Za 5 minuta odgovor! Svaka vam dala! Inace, Toca 2 nesto nece da mi radi. Jedinicu sam se dosta naigrao, ali ocigledno za nju je trebao volan, ili barem neki joypad sa potenciometrom (analogan...). Jel treba i za ove sto ste naveli? Inace, kakva ima dobra F1 simulacija? :)
 
Poslednja izmena:
Moja preporuka-GT Legends.
 
kico je napisao(la):
Za 5 minuta odgovor! Svaka vam dala! Inace, Toca 2 nesto nece da mi radi. Jedinicu sam se dosta naigrao, ali ocigledno za nju je trebao volan, ili barem neki joypad sa potenciometrom (analogan...). Jel treba i za ove sto ste naveli? Inace, kakva ima dobra F1 simulacija? :)
F1 Challenge 99-02, posebno njeni modovi.
 
Ma mani se tih kvazi simulacija, OK su te igrice, ali je Flat-out fantastican !!!
Fizika - do bola, rag-doll efekat (kada se zapucas u drvo i izledi ti vozac kroz soferku) ... ma brutality... na rece-stazi imas dosta prepreka koje mozes da udaris i da utice na dalji tok trke...:banana:
probaj to za razbibrigu
 
ToxiC je napisao(la):
Ma mani se tih kvazi simulacija, OK su te igrice, ali je Flat-out fantastican !!!
Fizika - do bola, rag-doll efekat (kada se zapucas u drvo i izledi ti vozac kroz soferku) ... ma brutality... na rece-stazi imas dosta prepreka koje mozes da udaris i da utice na dalji tok trke...:banana:
probaj to za razbibrigu

Bas zanimljivo, covjek hoce da vozi nesto, a ne da izvodi kras testove i da prolazi glavom kroz soferku.
 
Kvazi simulacije? Pa od navedenih, kvazi simulacija je samo TOCA. Ostalo je ipak mnogo ozbiljije.

A sto se FlatOut-a tiče, svakako je zanimljivo, ali čovek je tražio nešto za volan (ako ima neki model koji te izbacuje kroz prozor sobe, onda je ok :D ).
 
Ma dobro ono "kvazi simulacije" je samo pro-forme a u kontekstu sa realnim zivotom :)
nego Vi mu svi savetovali rally-race-simulacije, pa reko ajd ja da dam neki predlog igre za razbibrigu a interesantan !!!
 
Nazad
Vrh Dno