Šta je novo?

Srpski heroj u League Of Legends

munchkin

Cenjen
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruke
41
Poena
159
League Of Legends je jedna od retkih igrica koja nudi mogucnost da korisnici osmisle svog heroja koji moze biti ukljucen u igru. Za to je potrebno skupiti 10,000 referrala, tj. toliko ljudi treba da se registruje preko jednog linka i dodje do levela 5 (vrlo brzo se stize). Mislim da je Bench dovoljno velika zajednica, a 10,000 nije nedostizan broj. Kada bi uspeli u ovome, imali bi jos jednog srpskog predstavnika (Pored Nika Belica ;) ) o ovoj svetski popularnoj igri. Meni nije mnogo stalo do ostalih nagrada koje se sakupljaju na putu do 10,000 tako da cu napraviti novi nalog, specijalno za ovu namenu, ako se dovoljno ljudi slozi da pomogne, naravno :)
 
Druze samo cu ti reci da od toga nema nista ;). Eno procitaj malo forum, cika koji je preporucio 10k ljudi ga je izduvao ;). Tako da nist od toga ^^.
 
Dokazi da 10k referal ide u ameriku da dizajnira heroja ;). Eno pun forum rage-ova zato sto je lik skupio 10k referala i spusio ga je ^^
 
A sto ga je i*pusio?
 
aj daj link posto ja nisam nasao na forumu. samo znam da athene sada skuplja, i da je grez na 4chanu nabacio 10,000
 
Eno ti ga grez koga si i sam linkao, 10k refferala je sakupio, i opet nije otisao ;)
 
Nazad
Vrh Dno