Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Problem je izgleda u nekom višegodišnjem "razmotrićemo opciju" procesu.

 
Od koliko clanova?😉
 
Od 13.04 biće jedno slobodno mesto u Family planu kod mene. Ko je zainteresovan neka se javi.
 
Od juče web player počeo da mi skoro pa svaku pesmu pauzira na 0:09, probao sam da brišem cache, da se izlogujem svuda, međutim, i dalje isto.

Na kraju sam instalirao desktop app, za sada radi kako treba...
 
Uh, ume to povremeno da se dešava - meni na svim uređajima (osim kada recimo spotify connect uradim).
 
ima li neko iskustva sa spotify vs apple music? Za sad sam na apple music onaj free trial do maja. Vise mi se svidja spotify i vrv se vracam na njega cim ovo dzabana istekne al je pitanje dal nesto propustam sto se tice prednosti kod apple music il sam se previse navikao na Spotify. A i cujem sporify dobija hifi music (cd quality) ne znam dal da ostanem na jabuci il nazad na spotify....
 
Odgovor na to pitanje je vrlo individualan. Da je neki od servisa apsolutno svima najbolji, ostali i propali, međutim očigledno nije.

Meni, lično, je Spotify ubedljivo broj 1.
 
ima li neko iskustva sa spotify vs apple music? Za sad sam na apple music onaj free trial do maja. Vise mi se svidja spotify i vrv se vracam na njega cim ovo dzabana istekne al je pitanje dal nesto propustam sto se tice prednosti kod apple music il sam se previse navikao na Spotify. A i cujem sporify dobija hifi music (cd quality) ne znam dal da ostanem na jabuci il nazad na spotify....
Koristim Apple Music i Spotify. Miksam oba naloga, jer nekih stvari ima na Apple Music a nema na Spotify i obrnuto. Mali procenat numera je u pitanju. Spotify mi je nekako više user friendly od Apple Music.
 
Pozdrav ljudi,

Sry sto upadam ovako ali ako neko ima mesto viska za Spotify family neka me cimne hteo bih da se pridruzim.

Hvala 😘
 
Takođe, i ja sam zainteresovan, pa kad se skupi ili ako neko pravi mogao bih da upadnem.
 
Eto za sada nas je dvojica, ako hoce jos neko da se prikljuci pa mozemo kreirati novi spotify family :)
 
Zainteresovan. :)
 
A koji je rizik (paranoid mode on) da nekome daš kredencijale i u nekom trenutku pobriše ili pobrljavi plejliste glavi familije. Formirao bih jednu pa pitam
 
Ne postoji ta mogucnost, svako dobija svoj potpuno "odvojen" (tvoj email, tvoji kredencijali) spotify premium nalog bez mogucnosti da ugrozi ostale. Nosilac Spotify family nalog moze samo da aktivira/deaktivira nalog i nista vise. Takodje ti ne mozes da vidis niti da uredjujes tudje playliste i slicno.

Ne mogu da izmenim prethodni post, mala izmena... Nosilac naloga ne moze da drugome aktivira/deaktivira njegov spotify nalog vec samo da ga izbaci/ubaci u family grupu. Vama i dalje ostaje vas spotify nalog nakon potencijalnog izbacivanja iz family grupe, samo sto u tom slucaju samo gubite premium funkcije nista vise :)
 
Zaintereosvan i ja
 
Izlazi nam ćale iz familije. Da li je neko zainteresovan da bude ćale?
 
Možda noob pitanje, ***** li ga. Zašto mi na kompjuteru pokazuje cenu od 11.99eur mesečno za Spotify Premium Family, a na mobilnom mi na isto to pokazuje cenu od 7.99eur?
 
Kad koristim Web player izlazi mi poruka na home strani: "Couldn't find that page Search for something else". Spotify desktop app radi normalno.
 
Ako ima mesta za jos dvojicu ,eve gi (y) :) .
 
Poslednja izmena:
Ima li mesta kod nekog u Spotify Family ili je voljan da se skupimo i kreiramo novu? :)
 
Tražim familiju, ako neko bude imao slobodno mesto samo mi pošaljite DM. :) Hvala!
 
Nazad
Vrh Dno