Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

E ljudi,uspeo sam!!! Stigli mi kodovi pre nekih pola sata.Platio 3 godine i sad sam miran do aprila 2027-e.E sad,pošto je Premium Family da li mogu da dodajem članove iako sam uzeo gift card?Jer onda moram ubaciti neku adresu a kad sam placao sam umesto Nemacke izabrao Srbiju i skinulo mi Pay Palom nešto sitno.U prevodu,indijske gift kartice a srpski nalog.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
1000005307.jpg
 
Poslednja izmena:
E ljudi,uspeo sam!!! Stigli mi kodovi pre nekih pola sata.Platio 3 godine i sad sam miran do aprila 2027-e.E sad,pošto je Premium Family da li mogu da dodajem članove iako sam uzeo gift card?Jer onda moram ubaciti neku adresu a kad sam placao sam umesto Nemacke izabrao Srbiju i skinulo mi Pay Palom nešto sitno.U prevodu,indijske gift kartice a srpski nalog.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Pogledajte prilog 437247
Možeš dodavati članove. Trebalo bi da može srpska adresa jer si prešao na Srbiju. Proveri u podesavanjima ipak region.
 
Ovaj sistem funkcionise slicno kao onaj ja sto sam odradio. Samo sam ja sav Indijski period odmah konvertovao u srpski i dobio manje, a ovde se otkazuje prvi mesec pa se produzava sa preostalim ukucanim kodovima. Problem kod ovog je sto su ljudi alavi, pa ubacuju po 10 i vise godina. velika je verovatnoca da ovo nece proci nezapazeno od strane Spotify-a.
 
Ima još dva mesta za Spotify preko Indije,uzeo na 3 godine,ko hoće nek piše u pp.
 

code.png
 
Da li je neko imao problema sa dodavanjem kartice? Naime imam Ininal nalog i već koristim njihovu karticu za plaćanje Family paketa. Sada kada želim da otvorim dodatni, Spotify mi ne dozvoljava da dodam karticu uz poruku da ne mogu da je koristim. Probao sam i sa drugom virtuelnom karticom ali ništa. Možda su krenuli da blokiraju njihove kartice mada Family paket radi bez problema.
 
Ko je probao onu opciju sa bagom na nekoliko godina,ispušili smo ga.Vratilo mi na individual.Vratio sam lovu @m1k1 i @Sylvester.Čekam još @beatport da se javi.😄
 
Ja koristim krekovanu verziju i imam problem da me izbaci posle 15 dana, pa je potrebno da palim VPN i opet se logujem. Svakako je premium nalog i da li još neko koristi ovu varijantu i da li ga izbacuje na 15 dana? Deluje mi kao da neka sesija istekne i da moraš opet da se uloguješ. Pitam, jer ne znam da li na plaćenoj verziji to isto tako funkcioniše.
 
Ja koristim krekovanu verziju i imam problem da me izbaci posle 15 dana, pa je potrebno da palim VPN i opet se logujem. Svakako je premium nalog i da li još neko koristi ovu varijantu i da li ga izbacuje na 15 dana? Deluje mi kao da neka sesija istekne i da moraš opet da se uloguješ. Pitam, jer ne znam da li na plaćenoj verziji to isto tako funkcioniše.
Na plaćenom Premium nalogu se to ne dešava.
 
Hvala za info. Mislim, izluđuje me to, jer ne koristim ga baš često ali kada zatreba, prpa. Piše nešto ,,menjali ste lokaciju i potrebno je da se opet ulogujete,, Znam samo da na VPN moram da biram Amerikano da bih mogao da se povežem i radi sve kako treba. Naravno, gasim VPN i posle sam na svojoj mreži. Hvala svakako i predpostavljao sam da je ok na pretplati.
 
Ja koristim krekovanu verziju i imam problem da me izbaci posle 15 dana, pa je potrebno da palim VPN i opet se logujem. Svakako je premium nalog i da li još neko koristi ovu varijantu i da li ga izbacuje na 15 dana? Deluje mi kao da neka sesija istekne i da moraš opet da se uloguješ. Pitam, jer ne znam da li na plaćenoj verziji to isto tako funkcioniše.
Kod te krekovanje verzije ne možeš da skineš pesme i da ih slušaš offline i plus imaš reklame na windows spotify plejeru (ukoliko slušaš preko kompa).
 
Takođe sam na kreku🤪 već duže vreme.
Nemam navedeni problem.
Samo ne sme da se radi update, i na jednom starijem huawei tabletu hoće s vremena na vreme da pobrljavi, ali to rešava čišćenje keša i force stop app.

Download nikad nisam ni probao, imam neta ko šeik nafte pa se razbacujem, a kad se zavučem u neku vukojebinu gde nema mreže, ne slušam spotify već gledam da izvučem živu glavu.😛
 
Али тренутно има 3 месеца бесплатно за нове налоге.
 
Nazad
Vrh Dno