Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

^ komentari na FB uzas. Tako da nije ni pametno verovatno da se porucuje i kad bi radilo. Ne znam sta se desava sa SD.
 
Sad pogledah na sajtu SD-a, stoji da je delivery za Srbiju 19.99£...
Tako da, ko i ako uhvati free delivery, to je što se tiče kupovine tamo...
Ostalo od "Mađara"...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Izgleda da niko nece uhvatiti free delivery. Sta vise, cak i ko bi hteo da plati 24e dostavu, trenutno ne moze da poruci jer ne postoji opcija dostave pri narucivanju, vec samo preuzimanje u njihovom skladistu. A ta usluga isto kosta 24e :)

Definitivni su pukli, a posle komentara procitanih na FB, mozda je stvarno bolje ne rizikovati. Ako onako mogu da se ponasaju prema UK gradjanima, sta mi mozemo da ocekujemo.

Sudeci po komentarima sa FB, imaju velikih problema sa dostavom, gubljenjem paketa itd. Mozda su pogasili opciju slanja za manje vazne zemlje, dok se ne srede. Ali onda ova promocija free shipping u takvom trenutku tek nema nikakvog smisla.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, nikad slabiju ponudu nisu imali tako da ne osećam da sam nešto propustio. Akcije od pre 3-4 godine i ovo sad je neuporedivo.

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
More ja nasao nekoliko dobrih bomber jakni...
samo kad bi znao koje od njih su satenski poliester, za jesen...... 20 godina imam 2 takve jakne i ne mogu nigde naci nesto i 2% dobro kao one.


@brzibg, low-cost firme u UK se oduvek tako ponasaju prema korisnicima, a i druge.
 
Ako bih porucio na nekoga u Nemackoj da li bi taj neko platio neki dodatni PDV ili bi mu samo stiglo na adresu kao i kod nas? Pricam o robi do 50e.
 
Za zemlje EU nemaš limit, tj. možeš da poručiš više od tih 50€. Plaćaš samo dostavu.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sad videh na ebay-u, sportdirect outlet store i shokirah se, crvenim pise ne salju za Srbiju :mad:
 
p.s. ma ebay-u njihov sajt ne salje u mnoge zemlje ...

Excludes: Africa, Asia, Central America and Caribbean, Middle East, North America, Oceania, South East Asia, South America, Albania, Andorra, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Republic of, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Iceland, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Switzerland, Ukraine, Vatican City State, PO Box"

Znaci Brexit at its best ...
 
jel neko pokusao da stavi nasu adresu i grad a zemlju recimo Hrvatsku?

Ranije sam uspeo tako da porucim jedan deo koji nisu slali za Srbiju.... drugi sajt je u pitanju....
 
Steta a ja se taman napalio da sacekam opciju free slanja zbog nekog HH fleece.
 
Ne znam, ja sam porucio neke stvarcice da stignu svaji u Nemacku. Prvi put tako radim. E sada, vidim da je faktura na mene (verovatno zbog naloga), a njeno ime i adresa za dostavu. Brine me jedino sto nisam imao ili video opciju za upisivanje njenog broja telefona za kontakt. Nadam se da ce biti sve ok.
 
Pa ništa, kad i ako te pozove kurir objasni mu o čemu se radi i pusti mu sms-om broj telefona.
 
I, omasti li ko brk za besplatnu postarinu ? Ja nisam uspeo da napravim aplikaciju da mi radi to jest da se ulogujem, brisao sta nisam radio i nece na aplikaciji pa nece. Slao im i poruke, prave se ludi...
 
Pa sa dostavom u Srbiju tesko da je neko uspeo, kad ne moze da se naruci ni sa placenom dostavom. I dalje stoji jedina opcija da se licno preuzme u UK.
 
Nije moglo da se naruci van EU. Kad naeucujete u EU imate da birate izmedju standardne i ekspres posiljke dok kod Srbije imate samo ekspres posiljku. Ja narucio kod drugara u Temisvar ali nesto sitno posto izbor nije bio neki s'obzirom da sam prosle godine uhvatio u istom periodu Colmar pantalone za skijanje za 35€.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Off jedan
Jel ovo od skoro jdsport krenuo da salje i u srbiju ?

Serbia
Next day delivery, order before 3pm CET Monday – Thursday £17.99
Standard Delivery within 4 to 6 working days - £6.99
 
Meni se na SD-u pojavila opcija Express Delivery dostave za Srbiju, 13.99€
 
Kakve su veličine kod Lonsdale? Veci ili manji kalup, konkretno me zanima M ili S veličina ako je neko nešto kupovao ? Isto i od Pieere Cardin i Lee Cooper ?
Prvi put nih nešto naručio, pa da nešto ubodem od veličine.
 
Off jedan
Jel ovo od skoro jdsport krenuo da salje i u srbiju ?

Serbia
Next day delivery, order before 3pm CET Monday – Thursday £17.99
Standard Delivery within 4 to 6 working days - £6.99
Jd sport odavno šalje, ali to je obična pošta i verovatno ćeš platiti carinu. Cene su im slične kao u Srbiji, pa se i ne isplati
 
Ovde treba lock.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
www.usc.co.uk
Kod za free dostavu (mora se uneti iz aplikacije za telefon):
NYDEL
Važi još 9 sati.

Tema ostaje zaključana i dalje, na vaš zahtev.
 
usc.co.uk
FF20
20% off
 
Nisam narucivao bas odavno, jel se sta bitno promenilo?
Paket da bude ispod 50e + postarina 14-19e bez dodatnih troškova carine, tako je bilo...
 
Ja naručio pre neki dan, 13,99 eur poštarina (ispod 50 eur se podrazumeva nevezano za SD). Inače od jesenas nisam poručivao, a koliko vidim u međuvremenu neko vreme nisu ni slali, pa je min poštarina bila 24 eur, a nisam dokučio na prethodnih par strana zašto je i ova tema bila zaključana neko vreme... Sve u svemu, svašta se događalo, ali sada je čini se sve "po starom":)
 
Radi sve po starom. Stiglo mi za tri dana od momenta narucivanja. I narucujte u funtama jer je razlika u kursu oko 7%!
 
Da li neko ima iskustva sa naručivanjem kofera sa SD-a, dimenzije su 77x42x31 cm, da li bi poslali na adresu u Srbiji?
 
Mislim da šalju ali je poštarina ogromna. Što jednostavno ne staviš u korpu i vidiš koliko je?

^^Na koliko funti max da bude bezbedno da se ne prebaci 50€?
Ustvari nije bitno, ne mora pa baš da bude prepuna korpa. :D
 
Poslednja izmena:
Po trenutnom kursu funta je 1.125 evra tj treba da bude ispod 44 funte, ali pošto kurs varira poželjno je da ne bude preko 43 funte.
Najsigurnija opcija je puniti korpu do 50 evra i onda samo prebaciti u funte to je max 41.6 £
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno