Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Nisam preko PP, nego preko MASTER karice banke Intesa...sta mi je sad raditi?
 
Poručio sam cipele preko posrednika SD Srbija i stigle su ali u pogrešnoj boji. Sada sam im javio, videću kako će da reaguju i čija je greška

sent from SM-G900F
Samo da javim da su mi upravo stigle druge cipele. I one u pogrešnoj boji sam zadržao (platio) i ako su mi ponudili da ih vratim kada mi stignu odgovarajuće.
Sve se ok završilo, greškom SD sam se malo načekao

sent from SM-G900F
 
Što si ih zadržao, jel za sebe ili ih prodaješ...onako pitam.
 
Nisam proveravao, moguće da za nas ne važi
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    138 KB · Pregleda: 163
Stavio sam neki dres u korpu probe radi i otišao na checkout. Ukucao promo kod za poštarinu i izgleda da važi i van UK. Jedino me buni što je očekivano vreme isporuke 9. januar.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Danas BESPLATNA POSTARINA (FREE DELIVERY). Nego mi nije jasno jel to za ceo svet ili samo za Englesku? I mora izgledami da se skine aplikacija.
 
Samo dsnas? Ili moze i sutra?

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Sutra do ponoći, samo preko app. Ja sad naručio. Isporuka do 09.01.2017.g. Platio preko PP.
 
Poslednja izmena:
Jbt, sutra nedelja, nemam mogucnost da dopunim karticu, a nemam para na njoj. Koji maler [emoji34]

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Šalju preko Barlin delivery, nemam pojma šta je to ali sam dobio confirmation mail da je shipping 0 funti.
Edit : Barlin delivery je samo u okviru UK, do nas izgleda ide standardno DHL,koliko sam skontao.
 
Poslednja izmena:
Barlin je DHL. Barem je tako bilo kada sam naručio pre dva meseca.
 
Taj barlin delivery je samo posrednik i to je izgleda firma brata vlasnika SD. Neka teška mutljavina. :D To što obično šalju DHL-om kad se plaća poštarina ne mora da znači da će i sad kad je besplatna. Mislim ništa strašno, naručiću i ja nešto. Najgore što može da se desi je 20% pdv.
 
S obzirom da su rokovi isporuke isti i kad se naručuje preko sajta sa normalno plaćenom poštarinom, cenim da nema razloga za brigu (moju). :D
 
Kod mene nema popust. Pise da je dostava 13e. Ne znam sta da radim...

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Meni nikakav kod ne izbacuje. Ja imam aplikaciju vec duze vreme. I kad idem da kupim 13e je postarina. Jedino da deinstaliram.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Pa ukucaj kod plaćanja... Jedan item mi je out of stock i poslali su mi mail da je cancelled. Nije mi jasno da li je ceo paket ili samo to što mi je out of stock? Hoće poslati ostalo a za ovo vratiti novac?
 
Poslednja izmena:
Kad odabereš barlin express delivery i klikneš continue, na sledećoj strani treba da bude "apply a promotional or discount code". Da li nemaš to dugme?
 
Moze li slika gde ima da se ukuca kod za placanje? Hvala.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
d4934695125398262a1e0320746fd62e.jpg
 
Pa ukucaj kod plaćanja... Jedan item mi je out of stock i poslali su mi mail da je cancelled. Nije mi jasno da li je ceo paket ili samo to što mi je out of stock? Hoće poslati ostalo a za ovo vratiti novac?
Da li je neko imao slično iskustvo? Da znam da li da naručujem ponovo...
 
Džaba i ovaj free shipping, kad nema ništa na akciji povoljno!
 
Duramo 5, bio 30e, sada 42e :D Izem ti free shipping!
 
Pokusavam da platim preko kartice Erste banke, i na kraju ima neki secure program erste banke, i kad unesem svoje podatke izbacuje mi da su lose uneti. pre par dana sam tako blokirala karticu. Odblokirali su mi al opet izbacuje gresku. A na drugim sajtovima kupujem bez problema. Jel pada nekome na pamet sta moze da bude u pitanju?
 
Vrh Dno