Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Pozdrav ljudi, prvi put zelim da narucim nesto sa sportdirecta, u pitanju su duksevi.

E sad, interesuje me kakve su velicine, vidim da ima dosta polemike oko toga, pa ako moze mala pomoc?! U pitanju je jedan Slazenger duks i dva Pierre Cardin, vidim po komentarima ispod dukseva, da bi po svemu sudeci trebao da narucim jednu velicinu manje od onoga sto inace nosim, odnosno umesto M da naraucim S.

Da li ima nekoga ko ima iskustva sa duksevima ova 2 brenda?
 
Ja sam naručio Slazenger duks, kroz rukave jedva provučem ruke, a u ramena veći duks nisam video! L veličina, ja sam 183/90kg.. Ja imam šira ramena pa se razmišljam koliko li treba da imaš ramena za ovaj duks, a pritom da imaš tanke ruke :d

Karrimor mi sve odgovara, veličine tačne, međutim patike sam uzo 'Karrimor Duma Run', i sada moram da ih prodam.. veličina 43.5, a veće mi bar za broj, dok Nike ista veličina mi super.
 
Poslednja izmena:
Slazenger najgori kroj, nikome nista ne odgovara:D
Zato je Lonsdale top;)
 
Razmišljao sam nevica vail s za mene sa 185/80 ali nisam pametan. Ispadne oko sedam hiljada što je dosta.

Posle odskijanih par dana sa Nevica jaknom, rekao bih da se drzis skijaskih brendova. Ja sam se skuvao. Samo aktivni ves ispod. Kuvao sam se i na -9 sa vetrom i na 0. Mozda je membrana 10.000 paropropusna, ali izolujuci materijal zadrzava vlagu. Odemo u pola dana u kafe, a jakna iznutra mokra. Ves (Craft) na meni odradi ekstra posao i osusi se za minut, ali jakna mokra iznutra i posle 20minuta. Mozda gresim dusu jer se ne secam prethodnih jakni ili je to sto sam debela svinja 185/95 koja se jace zniji, ali ipak mislim da su mogli bolje da osmisle kombinaciju materijala.
Dole je bio Colmar i sa pantalonama sam zadovoljan...

Pogledaj na KP, ako nisi gadljiv na polovno. Naleti ponekad i nova stvar sa OK cenom. Takodje, PlanetBike i Beosport mogu da iznenade sa akcijama i da uzmes O'Neill ili sta slicno za do 10.000
 
Dobio sam vaucer 20% za kupovinu.E sad da li mogu da narucim za 60 evra,ne moram do 50?Posto ne znam da li ce na paketu pisati cena sa popustom pa da me ne zeznu i naplate carinu?I da li neko zna ako porucim za Austriju ili Nemacku,da li kod njih nema limita od 50 evra kao kod nas,vec se placa samo shipping ma kolika je cifra?Hvala unapred.
 
Kad vec spominjete ski opremu da se ubacim samo.
Da li ista valja Brugi brend? Nisam ranije isao na skijanje a sada imam priliku. U Planeti je sad dobro snizenje pa sam mislio uzeti Brugi jaknu i pantalone. Ili mozda ima na sportsdirectu nesto bolje za naruciti a da nije skupo?
 
Kad vec spominjete ski opremu da se ubacim samo.
Da li ista valja Brugi brend? Nisam ranije isao na skijanje a sada imam priliku. U Planeti je sad dobro snizenje pa sam mislio uzeti Brugi jaknu i pantalone. Ili mozda ima na sportsdirectu nesto bolje za naruciti a da nije skupo?
Nama dvojici najbolje idu Kinezi. Daj da provalimo nekog Kineskog proizvodjaca hahhah[emoji1] [emoji1] . Otvorimo zasebni temu i udri [emoji6] [emoji1]
 
Na skijalistu je bilo dosta ljudi u Brugi opremi. Niko nije izgledao nezadovoljan i bili su na zicama od 9-16h :)
Jeftine Brugi jakne i pantalone imaju nisku vodonepropusnost. 1.500-3.000mm. Dakle, nema sedenja u snegu ili na snegu.


Imam brile Brugi i nisam ni skapirao da ih imam - dakle, dobre.
 
Dobio sam vaucer 20% za kupovinu.E sad da li mogu da narucim za 60 evra,ne moram do 50?Posto ne znam da li ce na paketu pisati cena sa popustom pa da me ne zeznu i naplate carinu?I da li neko zna ako porucim za Austriju ili Nemacku,da li kod njih nema limita od 50 evra kao kod nas,vec se placa samo shipping ma kolika je cifra?Hvala unapred.

Za Srbiju nisam siguran a za EU sam poručivao do 140e bez dodatnih troskova, osim poštarine naravno
 
Hvala. Da li to znači vazi za sve zemlje Eu 140 evra?I da li je neko porucivao ovde sa vaučerom?
 
140 nije limit to je ćifra do koje sam ja pazario a koliki je limit pojma nemam.
 
Ja sam naručio Slazenger duks, kroz rukave jedva provučem ruke, a u ramena veći duks nisam video! L veličina, ja sam 183/90kg.. Ja imam šira ramena pa se razmišljam koliko li treba da imaš ramena za ovaj duks, a pritom da imaš tanke ruke :d

Karrimor mi sve odgovara, veličine tačne, međutim patike sam uzo 'Karrimor Duma Run', i sada moram da ih prodam.. veličina 43.5, a veće mi bar za broj, dok Nike ista veličina mi super.

Pa da, i pretpostavio sam da kod Slazengera ima najvise problema, po komentarima sa sajta, ali rek'o da proverim ipak sa nasim ljudima. :)
Onda cu verovatno odustati od Slazengera, hvala u svakom slucaju! ;) :D
 
Na skijalistu je bilo dosta ljudi u Brugi opremi. Niko nije izgledao nezadovoljan i bili su na zicama od 9-16h :)
Jeftine Brugi jakne i pantalone imaju nisku vodonepropusnost. 1.500-3.000mm. Dakle, nema sedenja u snegu ili na snegu.


Imam brile Brugi i nisam ni skapirao da ih imam - dakle, dobre.

Hvala puno :)
Radice posao verujem, tako da cu da ih pazarim onda.
 
Ja kupih danas brugi od tri i po hiljade i čini mi se da je ok kvalitet za taj novac. 1500mm su a pantalone od 4100 din su 2000 mm.
 
Pa da, i pretpostavio sam da kod Slazengera ima najvise problema, po komentarima sa sajta, ali rek'o da proverim ipak sa nasim ljudima. :)
Onda cu verovatno odustati od Slazengera, hvala u svakom slucaju! ;) :D

Slazenger je za mene neobavezna varijanta za po kuci, do prodavnice, za plazu itd. Dva brenda sa kojima sam ja imao problem sto se tice kvaliteta tj. skarta su Slazenger i Lee Cooper. A sto se tice problema sa velicinom, tu je Slazenger neprikosnoven. Narucio sam dva modela donjeg dela trenerke u istoj velicini, jedan mi je tesan, a drugi preveliki. Sta reci...
 
Moze li neko da mi objasni kako da platim Internet karticom? Ovde vidim nema ponudjeno... Hvalaa
 
Onda tesko
Kako si platila proslog puta?
 
Poslednja izmena:
Nemas ponudjen pay pal ili? Uvek ti traži sve podatke kada koristis visu
 
Banka rezervise 5-6% veci iznos, ali kad se uplata proknjizi za nekih nedelju dana, skinuce ti tacan iznos.
 
Ja kupih danas brugi od tri i po hiljade i čini mi se da je ok kvalitet za taj novac. 1500mm su a pantalone od 4100 din su 2000 mm.
Ja na sajmu krajem novembra kupih brugi pantalone od 2000mm za 3600din....ostale pantalone sto sam gledao po 100+ eura su isto imale 2000mm
 
Da li je neko kupovao direktno u Sportsdirect-u u Mađarskoj? Ako jeste,da li su ista sniženja kao za online kupovinu? I da li imaju na stanju svu robu sa sajta?
 
Da li je neko kupovao direktno u Sportsdirect-u u Mađarskoj? Ako jeste,da li su ista sniženja kao za online kupovinu? I da li imaju na stanju svu robu sa sajta?

Nisam u Madjarskoj ali jesam u Sloveniji. Cene nisu bile iste za sve proizvode. Neki proizvodi su imali popust a neki ne. A opet drugi put u radnji je bio popust za odredjene proizvode dok na sajtu je taj proizvod bio bez popusta. Nemaju svu robu sa sajta u radnji.
 
Sta se desilo sa Caterpillar brendom na SD-u, bilo je 80 i nesto artikala i odjednom je nestao sa liste, taman sam mislio da narucim jaknu i prsluk
 
Ima li neko iskustvo:

Stavio u korpu neke stvari, dodao jedan Karrimor duks, pisalo 'Few Left', medjutim regularno prosla kupovina..
Sada par sati kasnije, stoji i dalje 'processing' medjutim, vidim da duks nije na stanju vise, a u 'order history' je naveden duks, medjutim color stoji prazno, size stoji prazno, samo ime/model duksa.

Da li kada je prosla narudzbina, sve te stvari se automatski rezervisu, ili moze da se desi da je duks nestao u medjuvremenu i da ce da mi posaju paket bez njega?
 
Nazad
Vrh Dno