Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ništa,ja naručujem od ovih momaka, studenata iz Temišvara. 2,3,4 funte poštarina za svaku stvar...što je sigurno-sigurno je.
 
Reklama za razne momke, Trajane i slicne su na skoro svakoj strani. Naruci direktno za Srbiju, izaci ce te jeftinije nego preko momaka.

Nego da pitam jos jednom, gde se mogu naci kodovi za popust za kupovinu preko 50 funti?
 
Poslednja izmena:
Pratim ovu temu vec neko vreme. Primedbe su na mestu, ali ne mogu da verujem da vas 20-30 koji cesto narucujete sa SDa mislite da mozete nesto da promenite,tj.da mozete da uticete na DHL ili SD i da je zbog vas prestaje mogucnost narucivanja preko HR. Pa vi ne cinite mozda ni je 1% narucivalaca iz Srbije. A ovaj "lik iz dizeldorfa" , jedini koji je imao original patike- presmesno...
 
Reklama za razne momke, Trajane i slicne su na skoro svakoj strani. Naruci direktno za Srbiju, izaci ce te jeftinije nego preko momaka.

Nego da pitam jos jednom, gde se mogu naci kodovi za popust za kupovinu preko 50 funti?

Ajde molim te prosvetli me. Hoću da kupim Nike cipele od 60 evra, koliko bi me to koštalo preko cene ako naručim direktno?
A preko trajana 1000 din sve ukupno...
Lupaš tako nešto, strašno...
 
Poslednja izmena:
Pratim ovu temu vec neko vreme. Primedbe su na mestu, ali ne mogu da verujem da vas 20-30 koji cesto narucujete sa SDa mislite da mozete nesto da promenite,tj.da mozete da uticete na DHL ili SD i da je zbog vas prestaje mogucnost narucivanja preko HR. Pa vi ne cinite mozda ni je 1% narucivalaca iz Srbije. A ovaj "lik iz dizeldorfa" , jedini koji je imao original patike- presmesno...
pa sad.. ne bih bas rekao da nas ima 20-30...to niko tacno ne znam, ali jedno znam sigurno, a to je da kad stigne svaki dan 100+ paketa sa SD-a u Zagreb, adresirani na Srbiju, verujem da im je dokur...lo da prepakuju sve to, fakturisu, i rade sta sve vec treba, i salju na pravu adresu u Srbistan.
Nekom je to zapalo za oko i moralo se zaustaviti nekad.
Svi smo bili toga svesni da ce se desiti pre ili kasnije.. Super je bilo dok je trajalo,i sta sad.. Ja sam nastavio da kupujem direktno na srbiju i o5 se debelo isplati kupovati kad je nesto na snizenju. Ako i kojim slucaje omasim velicinu ili broj, tu je kp, mojbazar i slicni sajtovi..
A sto se tice uticanja na DHL i SD, siguran sam da se moze nesto promenuti po pitanju cene postarine jer smo ubedljivo najsuolji u celom okruzenju.. Samo kad bi nam umesto avio ubacili drumski saobracaj, postarina bi bila kao i za HR,7-10e, jer DHL-u svakako kamioni imaju svoje linije tako da nikako ne bi bili u gubitku, a pritom bi se kupovina iz Srbije povecala nekoliko puta..
 
Poslednja izmena:
Pratim ovu temu vec neko vreme. Primedbe su na mestu, ali ne mogu da verujem da vas 20-30 koji cesto narucujete sa SDa mislite da mozete nesto da promenite,tj.da mozete da uticete na DHL ili SD i da je zbog vas prestaje mogucnost narucivanja preko HR. Pa vi ne cinite mozda ni je 1% narucivalaca iz Srbije. A ovaj "lik iz dizeldorfa" , jedini koji je imao original patike- presmesno...

izadji malo van svog sela pa ces videti da li govorim istinu,ljudi koji su bili preko vrlo dobro znaju o cemu pricam,a ti,vrati se pa procitaj opet tekst,mozda shvatis poentu a mozda i ne...najmanje je bila prica o original patikama,nesto drugo sam hteo reci ali kako je ko razumeo,ti izgleda nisi...
 
Ajde molim te prosvetli me. Hoću da kupim Nike cipele od 60 evra, koliko bi me to koštalo preko cene ako naručim direktno?
A preko trajana 1000 din sve ukupno...
Lupaš tako nešto, strašno...

Govorim generalno. Ne kupuje ceo svet patike od 60€ preko Trajana niti se planeta vrti oko tebe, Trajana i vasih patika niti je sve sto se kaze ili napise a izlazi iz domena tog trougla lupanje iako se tebi tako cini. Nisi morao da tako da reagujes posto te nisam prozivao.
 
Pozdrav svima. Ja sam porucio 9/11 paket preko Hrvatske, i sve do 15tog se nije pomerao. Ja sam tada pitao podrsku sta se desava, oni mi odgovorili da je paket poslat. Posle 12-13 sati mi je stigao mail da nije isporucen i da ce iznos biti refundiran :/
Sledecu porudzbinu verovatno radim na Srbiju
 
Tako bi i trebao, ne mogu da kazem da mi je drago sto ne funkcionise preko CRO, ali zbog nekih mi je i drago a zbog nekih koji povremeno samo porucuju mi je zao, neki su se toliko nalozili da su svakodnevno porucivali i eto sta se desilo, a ja sma o tome pisao da ce se desiti pa su me svi pljuvali, jeb, zao mi je sto sam bio u pravu.
BTW, upravo ti koji su porucivali svakodnevno se i bave preprodajom pa pored toga sto manje hoce da plate postarinu jos i prodaju preko KP i slicnih sajtova pa jos i tu zaradjuju, to je kriminal.
Ja kupujem online vec 5 godina i NIKADA ali ponavljam nikada nijednu jedinu stvar koju sam kupio online NISAM prodao niti cu, jer se ne bavim preprodajom jer se time ne placa PDV ovoj napacenoj drzavi.
U svakom slucaju svakome na savesti ostaje sta radi i kako radi, a kako ko radi tako zelim i da mu se vrati, meni lepo :)
 
ja sam porucio samo par stvari za mene licno, ukupno 50€, ne za prodaju. Sta da radim ,nije proslo,nema veze. Samo da ovo regularno stigne brzo :)
 
Govorim generalno. Ne kupuje ceo svet patike od 60€ preko Trajana niti se planeta vrti oko tebe, Trajana i vasih patika niti je sve sto se kaze ili napise a izlazi iz domena tog trougla lupanje iako se tebi tako cini. Nisi morao da tako da reagujes posto te nisam prozivao.

Ok izvini.
 
ja sam porucio samo par stvari za mene licno, ukupno 50€, ne za prodaju. Sta da radim ,nije proslo,nema veze. Samo da ovo regularno stigne brzo :)

Evo zbog ovakvih ljudi mi je zao sto su ukinuli preko CRO, eto da ste neki bili umereniji verovatno bi jos to funkcionisalo, ali neki nemaju mere i zbog toga kao u vojsci svi ispastaju(oni koji su sluzili vojsku znaju sta se desava kad se dobije ostav ako samo jedan ne uradi ono sto treba) nazalost.
Jeb, zahvali se kolegama(nekim) sa foruma, mada ima i dosta sa drugih, pratim jos dosta foruma i tamo ima svakakvih likova.
 
Kad je DHL kurir bio pre dve tri nedelje kod moje drugarice da isporuci robu pitao je da mu pokaze kako se narucuje i odakle to da ide preko Hrvatske i sto tako. Kao njegova devojka isto zeli da naruci pa da vidi da li ima neka fora. Ova moja nije znala da mu objasni. Kurir je jos dodao da nijedan dan nije bilo ispod 100 paketa sa Hrvatska-Srbija adresom...
 
Znao sam da ce se ovo desiti cim ja prvi put narucim nesto :mad: ....

Monday, November 18, 2013 Location Time Pieces
8Please contact DHL ZAGREB - CROATIA 12:22 1 Pieces

7Shipment arrived at incorrect facility. Sent to correct destination ZAGREB - CROATIA 11:56 1 Pieces

6Departed Facility in BERGAMO - ITALY BERGAMO - ITALY 04:58 1 Pieces

5 Processed at BERGAMO - ITALY BERGAMO - ITALY 01:16 1 Pieces

Sunday, November 17, 2013 Location Time Pieces
4 Arrived at Sort Facility BERGAMO - ITALY BERGAMO - ITALY 23:47 1 Pieces

3 Departed Facility in EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 18:56 1 Pieces

Friday, November 15, 2013 Location Time Pieces
2 Processed at EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 21:19 1 Pieces

Thursday, November 14, 2013 Location Time Pieces
1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00
 
Da li ima neko predstavu zasto nece da mi prihvati karticu kojom sam vec placala?Izbaci mi nesto kao da je do moje banke...
 
Prozivka

Govorim generalno. Ne kupuje ceo svet patike od 60€ preko Trajana niti se planeta vrti oko tebe, Trajana i vasih patika niti je sve sto se kaze ili napise a izlazi iz domena tog trougla lupanje iako se tebi tako cini. Nisi morao da tako da reagujes posto te nisam prozivao.

Prozvao si mene, pa evo da ti onda repliciram kakao valja i trebuje... ne pada mi na pamet da reklamiram bilo koga, jedini moj cilj ovde je da se informisem kako da prodjemo što jeftinije. to što ti pričaš je totalna glupost, jer ako platiš poštarinu direktno za Srbiju preko 20 eura ne može nikako da te ispadne jeftinije, a još ako je porudžbina preko 50 evrića, pa ti nakarikaju carinu, špediciju, pdv i poštarinu-j... si čvorka! No, kako god, želim ti svu sreću u direktnom naručivanju, nadam se da ćeš i nas na forumu obavestiti kako si prošao, svaka info je dobrodošla. A ja cu u DM svakako poslati kontakt momaka, ko god mi to traži.
Pozdrav svima
 
Prozvao sam sve koji kao uzgred pominju alternativne nacine kupovine. U redu je ako tebi to odgovara ali nemoj nagovarati druge da to urade pre nego sto saberes nekoliko jednocifrenih brojeva pa se uveris da u vecini slucajeva temisvarski studenti nepovoljniji i a ne verujem da imaju Daily deal. Nadam se da se ljudi nece primati na tvoju reklamu nego da ce sabrati cene i uslove kupovine i u na sajtu sa slanjem u Srbiju i kod tvoje studentarije i sami videti sta im je jeftinije i zgodnije.

Sa tim svojim ponasanjem na forumu izgledas kao oni sto po vasarima i stanicama navlace musterije sibicarima.
 
Poslednja izmena:
Valjda ljudi trebaju sami da izračunaju a ne da im ti računaš?
 
Nazad
Vrh Dno