Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Pokrenuli se konačno :smash:

Tuesday, May 14, 2013 Location Time Pieces
8 Processed at BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:41
1 Pieces

7 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:27
1 Pieces

6 Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:55
1 Pieces

5 Processed at LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 02:04
1 Pieces

4 Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:29
1 Pieces

Monday, May 13, 2013 Location Time Pieces
3 Departed Facility in EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 22:45
1 Pieces

2 Processed at EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 11:46
1 Pieces

Thursday, May 09, 2013 Location Time Pieces
1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00
 
@Zuba1970

Konacno neko moje visine, sad jos samo da smrsas 10 kila da mi javljas kakve su majice, pa da ja krenem u kupovinu :D
 
Možda bidne i večeras, ne znam koje je radno vreme kurira.
 
Stigli nam paketi u Beograd :D
 
Krenuli, ali je nešto zapelo kod zmaja, ne znam da li je neki zastoj na putu ili je kurir stao da piški?:d
Ako neko ima neki info please, što pre! Otakazao sam sve obaveze i evo sedim kući i čekam ga, stvarno neozbiljno!!!
:laugh::laugh::laugh:

jbt. nešto razmišljam, mogli bi stvarno da stave gps praćenje uz neku sitnu doplatu... kakva je euforija oko praćenja bio bi to pun pogodak, odrali bi se od para:D
 
Poslednja izmena:
Stigao poziv, kurir dolazi do 16h.
 
Da se ne raspravlja da li je isplativo nesto ili ne, proverite sami.

Upravo kada sam se vracao u stan pogledao sam izlog Nike shopa i skontao da na kartici kod cene stoji i product code. I ajd reko da izaberem neke da zapisem pa da proverim na SD cenu.
Evo broja: 525729-011
Kod nas je 8700 dinara a na SD je 35€. Dopuni se korpa do 50 sa majicama, carapama i Bog da te vidi :D
 
Isporučeno, dobio i šolju, ne znam da li se dobija uvek ili samo za prvu kupovinu.
Inače 187cm/85kg
od robe gaće više vrsta, sve L i jalo su prijatne i veličina odgovara, Soviet, Lonsdale PC,
http://www.sportsdirect.com/slazenger-plain-t-shirt-mens-592022
isto L i
http://m.sportsdirect.com/mt/www.sp..._v_un_info=&un_jtt_v_un_pers=&un_jtt_redirect
isto L
rekao bih da mi odgovara veličina, ali i da su malo šire.
http://www.sportsdirect.com/slazenger-triathlon-mask-goggles-885069
nadam se da ne propuštaju, inače ne izgledaju baš kvalitetno, i
http://www.sportsdirect.com/karrimor-x-lite-bum-bag-764853
 
Na SD se ne placa nista do 50e napunite do 48-49e
Stvari na popustima se bas isplate...
 
Stiglo, sve mi odgovara, dobio i šolju. Detalje kada završim ručak. :D
 
Interesuju me Slazenger 100% pamučne majice i po komentarima na SD, ko ima obim grudi 100 cm, treba da uzme M (svi navode da su malo veće majice, "broj za broj").

Nagadjam da bi meni sa 117 cm trebala L veličina?
 
Meni i dalje stoji u Leeds-u od petka, nije mrdnulo.:S:
 
Kolikom vidim prve porudzbine ce biti u stilu "prvi se macici u vodu bacaju". :d
Ua ja nisam dobio solju. :mad:
 
Poslednja izmena:
Kolikom vidim prve porudzbine ce biti u stilu "prvi se macici u vodu bacaju". :d

Pa, tako nekako... Iz prve ture mi samo kupace gace odgovaraju, a Slazenger majice su na kupujemprodajem :). Danas mi stizu iste Slazenger, samo manje za broj, a kurir DHLa i ja zivimo u istoj zgradi pa ce mi doneti paket danas kasnije, dok obojica dodjemo kuci ;)
 
Moje dimenzije: 201/115+

Dunlop jakna za kisu 3XL - duzina rukava dobra, duzina jakne dobra, sirina jakne - malo poveca. Mozda bi mi 2XL vise pasovala, ali zbog rukava ne bi mogao da rizikujem.

img0814.jpg

Everlast jakna za kisu 3XL - duzina rukava, jakne i sirina skroz ok.

img0815.jpg

Sorc Slazenger 3XL - skroz odgovara

img0816.jpg

Kupaci Slazenger 3XL - deluje da odgovara, nisam ga probao ali za 3E je potpuno svejedno.

img0817.jpg

Zena odusevljena majicom za vezbe od 1.5E. Detetu sandale Slazenger broj 24 odgovaraju (nosi 23 - namerno uzeo vece, nosice za mesec dana) mozda bolje ipak uzimati vece brojeve za 1/2.

Sve u svemu za 49.65E + 16E mi smo prosli odlicno.
 
Od 9 stvari, 1 Lee Cooper XXL majica je ispala loše, najviše zato što sam poslušao savet člana polossan koji je napisao da treba da se uzme broj veće, a treba broj manje. Usput mi se i ne svidjaju, okovratnik je širok. Sreća, pa imam kome da poklonim :) Ostalo je ispalo kako je i zamišljeno.
 
Evo da i ja javim danas mi je stigao paket zadovoljan sam!
Nisam nista doplacivao znaci pazario sam za 49.95e. i platio sam postarinu 15e. i ni dinara vise ni pdv ni carinu!
Dobijo sam solju to je zato mi je prva porudzbina.

Odo sad jos jedan da porucim...
 
Poslednja izmena:
Koliko bi trebalo da se sačeka izmedju narudžbina? Da li je 2-3 dana dosta? Ne bih da napravim dve narudžbine koje će negde da se sustignu i da udju zajedno u Srbiju, pa da neko pravi probleme.
 
ovo ide samo preko DHLa, ne vidi one... mislim da si siguran ;)
 
@Razbojnick

Imam u korpi 20tak majica (kod nas je jos uvjek granica od 150e) i bas sam htio da pitam koje velicine da uzmem. Slicne sam konstitucije kao i ti (190/100kg) koliko sam shvatio iz tvog posta, XL da ganjam?
 
Od 9 stvari, 1 Lee Cooper XXL majica je ispala loše, najviše zato što sam poslušao savet člana polossan koji je napisao da treba da se uzme broj veće, a treba broj manje. Usput mi se i ne svidjaju, okovratnik je širok. Sreća, pa imam kome da poklonim :) Ostalo je ispalo kako je i zamišljeno.

Kojim artiklima si zadovaljan od tih 9 koje si kupio?
Moj paket stize verivatno sutra, posto je danas prosao carinu i nalazi se u DHL prostorijama u Beogradu.
 
@Razbojnick

Imam u korpi 20tak majica (kod nas je jos uvjek granica od 150e) i bas sam htio da pitam koje velicine da uzmem. Slicne sam konstitucije kao i ti (190/100kg) koliko sam shvatio iz tvog posta, XL da ganjam?
Blago vama.

Veličina zavisi od proizvodjača. Pierre Cardin obične od 4 evra XL mi je kako treba.
Polo Pierre Cardin XL je ok, možda bi mi odgovarala i L, ali ako je ova merilo, bila bi mestimično tesna ili zategnuta.
Po komentarima, Slazenger obične 100% pamuk bi trebalo da budu L za mene, ali pazi na obim grudi. Nisam ih naručivao.
Lee Cooper L ili čak M, ne znam ti obim grudi i struka. XL je nosivo u mom slučaju, ali prostrano.

Napiši kolika je težina pošiljke tih 20 majici zbog poštarine, da imamo platni razred.

Kojim artiklima si zadovaljan od tih 9 koje si kupio?
Moj paket stize verivatno sutra, posto je danas prosao carinu i nalazi se u DHL prostorijama u Beogradu.
3 Pierre Cardin majice od 4 evra (dve XL za mene, jedna L za brata).
Polo Pierre Cardin od 6,99 evra XL, komotna. L bi mi bila steguša u grudima i mišicama.
Lee Cooper XL stoji na meni ok, može i bolje, naročito oko struka, ali mi se ne svidja široki okovratnik, tako da L ne bih naručio.
Kangol bermude XL, malo šire, radi kaiš, a L bi možda bile blago tesne.
Rhino bermude 38W R, isto kao Kangol.
Bokserice Firetrap XXL - kao salivene.
 
Hm da se i ja prikljucim, sa nekim brendovima koje niko nije pominjao do sada (DIM:186x87):
- Airwalk T-shirt L velicina odlicna, nije uska, nije siroka - kvalitet vise nego prijatno iznenadjen za 4.5EUR http://www.sportsdirect.com/airwalk-printed-t-shirt-mens-598431?colcode=59843166 (nisam primetio da je print srebrni to me malo %(*(*$3 :D)
- Giorgio majice (npr http://www.sportsdirect.com/giorgio-grandad-collar-t-shirt-mens-688016?colcode=68801601) L velicina ok, malo su uze od klasicne T-shirt variijante, pristojno, prijatno za nosenje, mislim da ce izgurati jedno leto.
- Donnay "siledzijka" :) za 1.5EUR se isplati a i nije losa (http://www.sportsdirect.com/donnay-sleeveless-t-shirt-mens-589001). Poverovao review-u i uzeo M, malo se zeznuo, mogu da stanem u to ali za komotnije disanje preporucujem L (ko se nadje u mojim dimenzijama)
- Skechers cipele - 32EUR, velicine poznate tako da na to ne bih trosio reci. Tu greske nema.
 
Nazad
Vrh Dno