Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Nijedna Colmar jakna sa SD se ne nalazi na zvanicnom Colman sajtu.

Colmar na svom sajtu drzi samo garderobu za aktuelnu sezonu.

Za pregled ski-opreme kroz prostor i vreme :D, predlazem ti ovaj sajt
Ako ne mozes da se snadjes sa francuskim, podsekcija za Colmar jakne. Tu kliknes na Voir tout dugme i onda menjas godinu i kliknes na Rechercer. Odatle peske uporedjujes jakne. Naravno, nisu sve tu, ali bolje ista nego nista ;)
Npr. SD jakna na Skipass sajtu
Kad je tu identifikujes, onda guglaj za recenzijama.
 
Ako nemas lude srece platices vise za spediciju DHLu nego shipping, carinu i pdv zajedno.
Takve stvari samo kod nekog u EU ili preko SD grupa koje porucuju za procenat.
 
Bolje pazari kod nas neke za 130-150€ mislim da te nece nista manje izaći na SD

sent from SM-G900F
 
^^^ Hvala
 
Naručio sam:


http://rs.sportsdirect.com/karrimor-urban-jacket-mens-442069?colcode=44206917 - jakna je odlicna, ali velicina M je vise L. Ja sam visok 174 i 75 kg, obicno nosim M, recimo MCKINLEY jakne, ovo me iznenadilo velicinom. Za broj veca.

http://rs.sportsdirect.com/smith-and-jones-gerrard-jumper-mens-559816?colcode=55981690 - odlicni 100% cotton dzemperi. M velicina odgovara.
Uzeo sam ja takvu jaknu prošle zime i stvarno su dobre jakne za tu cenu. Čak mislim da sam je plaćao 10-tak € manje nego što je sad na sajtu a nisam ni pogrešio sa veličinom jer kad sam uzimao još uvek su postojali komentari na sajtu.
 
Ja uzeh ove:
http://rs.sportsdirect.com/slazenger-jersey-short-mens-472021?colcode=47202126
Morao sam XXL najmanje, iako nosim L sorceve/majice, jer su stvarno brojevi nerealno mali. Sa L i XL ne smem da izadjem vani :) Ali udobni su za kuci, cak i za spavanje. Pamuk, stvarno dobar.

http://rs.sportsdirect.com/slazenger-fleece-shorts-mens-472019?colcode=47201925
Ovaj sam se ZEZNUO i uzeo, jer sam po slici mislio da je onaj sa prethodnog linka :) Totalna razlika, XL ne mogu obuci, pada mi :) Ne preporucujem nikome.

http://rs.sportsdirect.com/everlast-basketball-shorts-mens-637971?colcode=63797101
Realne velicine, uzeo sam L, taman. I "hladno" preporucujem ove sorceve za leto, nista prijatnije nisam nosio vrelih dana.
Ne znam kakvi su naspram ovih u prethodnom postu, ali zbog boje (Everlast ima u beloj) mislim da su bolji (i nesto skuplji)

BTW, prva godina da nosim sorceve bez dubljih i jakih dzepova ili bez zatvaranja (rajfesluza). Tripujem na svakih 10m da mi je nesto ispalo iz dzepa :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi,

Zanima me da li neko otprilike zna kako može da se postane dobavljač za SD.

Ok pretpostavljam da treba imati firmu, ali zanima me da na koji način treba da se kontaktiraju. Takodje me zanima da li neko zna kako ide sistem naručivanje i za koliki iznos oni odobravaju popuste. Ako je neko imao neko iskustva sa ovom ili nekom drugom firmom bio bih mu zahvalan da podeli svoje iskustvo. Ili eventualno ako zna drugara koji ima drugara :D
 
Samo da skrenem pažnju svima, ako ne pratite finansijka dešavanja. Funta je u prilično naglom rastu prema Evru, pa oprezno sa plaćanjem u GBP ako ne želite vraćanje i odustajanje od paketa (već se vratila na 1.15 EUR za 1 GBP).
 
Poslednja izmena:
Al zato su se USD i Evro skoro izjednacili :D

Sent from mTalk
 
Poručio sam u ponedjeljak ali danas vidim da piše 'ready to ship'. Je li normalno to?
 
Kakve su uopste Karrimor zimske cipele, jel kupovao neko? Planiram mozda da odem na Kopaonik a nemam cipele za dubok sneg. Gledam ove Karrimor. Bas su snizene. Ako ih ima u BG prvo bih probao velicinu.
 
Poslednja izmena:
Poručio sam u ponedjeljak ali danas vidim da piše 'ready to ship'. Je li normalno to?
Imao si estimated date of arrival kada si porucivao. Zavisi koliko su zauzeti, nekada im i treba skoro nedelju dana da posalju tek.
 
Kakve su uopste Karrimor zimske cipele, jel kupovao neko? Planiram mozda da odem na Kopaonik a nemam cipele za dubok sneg. Gledam ove Karrimor. Bas su snizene. Ako ih ima u BG prvo bih probao velicinu.
Uzimali moje kolege iz firme i duboke zimske i plitke za svaki dan i zadovoljni su onim što su dobili. Ja imam od Karrimora jaknu i zadovoljan sam kvalitetom. Što se probe tiče idi u Sportvision, oni imaju Karrimor u ponudi.
 
Kakve su uopste Karrimor zimske cipele, jel kupovao neko? Planiram mozda da odem na Kopaonik a nemam cipele za dubok sneg. Gledam ove Karrimor. Bas su snizene. Ako ih ima u BG prvo bih probao velicinu.

Dobre su. Ja sam prošle zime uzeo Stelvio kozne, imaš ih i sad na snizenju. Ne bih kupovao druge da ih nisam unistio na poslu ljetos, u šumi.

Sto se brojeva tiče mislim da su isti kao kod Planike. Bar je tako bilo sa ovim modelom. Ja nosim 45 (UK 11) i bile su mi taman. Poredjenja radi Adidas patike su mi 46 ili 46 2/3.

Stizu mi jos jedne Karrimor za koji dan, isti broj, pa javljam kakve su.

Imao si estimated date of arrival kada si porucivao. Zavisi koliko su zauzeti, nekada im i treba skoro nedelju dana da posalju tek.

Nisam obratio paznju jer nam je do sad stizalo za 5, 6 dana.

Stigao mail jutros, paket je u Podgorici. Zanimljivo. :)
 
Poslednja izmena:
Da, obicno stignu za za manje od 5-6 dana (u stvari do 3 radna), ali oktobra je isto bilo neko zagusenje, meni je trebalo za 3 paketa po 10 dana skoro.
Ali sam uvek primetio da su ETA stavili i mnogo dalje, tipa 3 nedelje cak jednom!

Zato pogledajte kada porucujete tu procenu, obicno preteraju za nas, ali ipak je reper dobar (ako kazu za 5 dana, bice brzo, ako kazu za 2-3 nedelje, onda ocekujte zastoj za slanje - sam shipping je i dalje extra brz doduse, znaci DHL kad uzme, to je za max. 2 radna dana kod nas)
 
Samo da skrenem pažnju svima, ako ne pratite finansijka dešavanja. Funta je u prilično naglom rastu prema Evru, pa oprezno sa plaćanjem u GBP ako ne želite vraćanje i odustajanje od paketa (već se vratila na 1.15 EUR za 1 GBP).

Meni su cene uvek u EUR, valjda tu nije proble, baš planiram da kupim nešto na ovoj swimming akciji.
Jesu Kangol cipele beše malo manje?
 
Onda uvek placas vise.
 
Nazad
Vrh Dno