Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ne moze to tako kao sto ti mialis, ne racuna ti se taj popust, odrali bi te na carini, vrednost porucene robe mora biti manja od 50€ bez obzira na popust.
 
Jedno 10 paketa min. Bilo je ovde slucajeva da su ljudi prekoracili 50€ sa popustima i paketi su carinjeni. Javice se vec neko da potvrsi, ali nemoj porucivati na ovaj nacin, moj ti je savet.
 
Gledaj u svoj tanjir.
 
Skaj (PU / sintetika) je i jedno i drugo. Na prelomima će poćeti da puca i da se ljušti, leti će ti se kuvati noga u njima (na asfaltu) a zimi će ti biti hladne kao da nosiš patike od leda.



1. I dalje je povoljnije nego bilo gde kod nas.
2. Tako je. Roba do 49,99€ + poštarina onoliko koliko piše na sajtu i to je sve.
Nisi u pravu, imam ove slazenger bijele vec tri godine i ko nove su. A presao sam u njima dosta.
I ljeti i zimi mi je u njima kao i u patikama od 300e...nema razlike

Sent from my Z5
 
Meni nije jasno sto bi stavljali 128 usd kad to nije cena koja je placena ... Onda bi za svaki popust stavljali punu cenu ?
 
Poslednja izmena:
Ma javio se čovek pre mesec dva ovde da je uzeo nešto na popustu (koga zanima neka potraži postove), ali su mu greškom upisali cenu bez popusta, pa su mu zato tražili pdv, carinu i špediciju. Mislim da su ispravili to kad se žalio i da je sve bilo sređeno.
Kažem opet, neka pozove i pita DHL taj koji planira da naruči pa će tačno videti. A može i SD da kontaktira preko facebook-a pa i sa te strane da se osigura.
 
Kolika treba da je vrednost paketa da bi se ostvario taj popust?
 
Aha, sada sam probao. Ima li neka slicna akcija sutra? Ova istice veceras u ponoc?
 
Kupovao sam pet puta na SD-u, ali ovo će mi biti prvi put da naručujem jaknu. 187cm / 87kg i većina stvari koje sam uzeo mi odgovara u XL veličini. Da li da probam isto i sa ovom Karrimor jaknom, ima li neko iskustva? Verujem da će mi odgovarati za zimske ski dane gledajući njenu specifikaciju, samo da ne pogrešim veličinu. Nisam uzimao Karrimor proizvode ranije...
 
Moze li neko da mi potvrdi da li stavljaju cenu sa popustom za ovo npr 5 majica za 12 eur ili stavljaju regularnu cenu? Koliko sam shvatio to su pogresili jednom clanu i stavili punu cenu ?
 
Moze li neko da mi potvrdi da li stavljaju cenu sa popustom za ovo npr 5 majica za 12 eur ili stavljaju regularnu cenu? Koliko sam shvatio to su pogresili jednom clanu i stavili punu cenu ?

To je samo 1 izuzetak, uvek u papire stavljaju onu cenu koju platiš.
 
Ako mislimo na istog clana koji je imao taj problem, on je ustvari kupio sa popustom, pa je cini mi se vracao robu zbog neke falinke, a kad su mu poslali novo, artikl nije bio na akciji i napisali su full cenu.
 
Да ли неко има искуства са Пиер Кардини шорцевима што се тиче величина? Да ли је њихово м исто као и код нас? Пошто знам да то иде од марке до марке. Конкретно мислим на http://rs.sportsdirect.com/pierre-cardin-cardin-cargo-shorts-mens-479191?colcode=47919105
И још једно питање. Где сте видели за те попусте типа 3 за 10 фунти и слично? Постоји ли негде где може да се види када се отвори сајт или се иде од бренда до бренда и онда ако пише? Хвала.
едит: Што се тиче попуста мислим да сам видео где треба да погледам. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno