Šta je novo?

spori bodljikavi prasici u Wining ilevenu 7

  • Začetnik teme Andrija1
  • Datum pokretanja
A

Andrija1

Guest
instaliram igricu i igaci su veoma veoma spori i imaju na sebi neke linije koje lice na bodlje.Sta da radim.
Imam procesor 800 mgh i graficku gforce 4
 
Igrachi su ti spori zbog procesora, tako se manifestuje nedovoljna brzina mashine u ovoj igri...A prasice mozesh da sredish nekim drugim drajverima verovatno, samo igra ce ti ostati slow motion i dalje.....
 
"spori bodljikavi prasici u Wining ilevenu 7" lol :)

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows 98SE/ME/2000/XP
Intel Pentium III 800MHz or equivalent processor (Athlon/Duron/Celeron)
128 MB RAM
4X CD-ROM Drive
NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500 video card
DirectX 8.1 compatible sound card
DirectX 8.1 or higher (included on Disc 1)
640MB free hard disk space

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows 2000/XP
Intel Pentium IV 1.4GHz processor
256 MB RAM
8X CD-ROM Drive
NVIDIA GeForce 4 Ti, ATI Radeon 9600, or higher
DirectX 8.1 compatible sound card
DirectX 8.1 or higher (included on Disc 1)
1.2GB free hard disk space

Dakle nije zahtevna igra. Proveri podesavanja grafike i zvuka u igri, verziju directXa pa podesavanja graficke i zvucne. Ako nista od toga uzmi drugi crc i proveri ima li neki patch za ovu igru.
 
hehe... moj prvi post u games... ne igram ja njih...

(ne znam zasto sam vam ovo ispricao, ali moze da skodi, a cim skodi znaci da ne koristi)

salu na stranu. cini mi se da sam u SK citao da je sporo kretanje igraca po deafaultu, tj. da je namerno tako uradjeno. takodje tamo procitah da se moze ubrzati stavljanjem vise rezolucije...
 
Poslednja izmena:
Shaps, minimum garantuje samo da ce igra raditi uopshte, a kako... :)
Winning eleven je zahtevna igra, i ja se ne bi ni usudio da je startujem na 800Mhz....Vec je bilo priche za PES o tome, i na kraju je zakljuchak bio da igra ne secka kao shto bi to normalno bilo za slabiji komp, nego jednostavno uspori (frameskip - off), ispadne slow motion....Stvarno ne znam ko moze da bude toliki optimista da misli da ce neka nova igra raditi na PIII 800 kako treba :)
 
Poslednja izmena:
Sta da ti kazem... nada nikad ne umire - pa dobro mozda kad procesor umre - a i nije srpski menjati nesto sto jos uvek radi! Salim se, nemoze svako od nas sebi da priusti up-to-date konfiguraciju na svakih par meseci. Zato su za svaku igru omogucena i slabija podesavanja - zakines malo na rezoluciji, izbacis senke... dobijes nesto sto mozes da svaris. A tu su i ti patchevi - pogledaj FarCry - sada moze da se igra sa mx - om sasvim glatko - doduse kvalitet je daleko od ponudjenog ali dosta ljudi trazi atmosferu i pricu bez obzira na slabiji vizuelni dozivljaj. Ajde necu da tvrdim da ovu odredjenu igru mozes da igras sa tom konfiguracijom ali ako ti je stalo poigraj se malo sa tim podesavanjima pa mozda i proradi.

btw: PES = Pro Evolution Soccer (3)?
 
Probao sam winning eleven na MXu i 2Ghz, sve ojadjeno i opet se javlja usporenje, tako da bash smara...PES jeste pes 3 :)
 
i ne da se igrati na losim konfama tako je kako je...


tacka .
 
ali zato kad se igra na necemu jacem.... mmmmm.... igri nikad kraja ..... mmmmmm.....
 
Nazad
Vrh Dno