Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

Već je pomenut ovaj sajt u temi ali čini mi se da nije niko naručivao još odatle. http://www.afew-store.com/en/shipping-costs/ Piše da je poštarina 7,95€ fedex expressom. Malo mi je jeftino to za fedex pogotovo što se radi o patikama? Preko 50€ verovatno deru za špediciju?
 
Zdravo svima. Nov sam ovde i treba mi pomoc oko popunjavanje porudbine na Zavvi.com.

House Name/Number ............
Address 1 .........

Da li ima neko ko je vec narucivao odatle i zna kako se ispunjava ovaj deo oko adrese za Srbiju?
 
House number - Kućni broj
Address 1 - Ime ulice (bez kućnog broja)
 
Ma ovo je ili prevara ili su fejkovi. Najverovatnije i jedno i drugo. :D
 
Stigao mi je u petak i 4. paketic od iste porudzbine sa Pashmina Golden :) (16. septembra poruceno, vrlo brzo su 3 paketica stigla, ne znam zasto ih dele inace)
Za sva 4 paketica zasebno je placeno otvaranje paketa (~350din ukupno valjda), ali do sada je stvarno vazilo Delivery Duty Paid.

Ima li jos neki sajt koji radi naocare, ali sa malo "vecim" dioptrijama? Oko -5 cilindar, -2.5 sfera. Otticare ne rade te dioptrije :(
Isprobavam sociva trenutno, ali iako mi je ostrije na daljinu sa njima, ne mogu da citam, koristim telefon niti da jedem cak, koliko je na <1m mutno sada :D
 
Ima da naručim sa Pašmine bar jedan jastuk, da vidim da li će i meni da naplate samo 350 rsd :).
 
Javi da se zna cisto, ali to nisam ni razmisljao da porucim :)
Razmisljam se cebe da li da porucim eventualno :)
 
Da li neko koristi MyUs.com ili zna kako funkcioniše? Kolika je članarina i da li se isplati poručivati preko njih?
Pozdrav i hvala unapred.
 
Da li postoji sajt koji salje za srbiju a ima ponudu And1 sportske garderobe?
 
Poslednja izmena:
Stigao mi je u petak i 4. paketic od iste porudzbine sa Pashmina Golden :) (16. septembra poruceno, vrlo brzo su 3 paketica stigla, ne znam zasto ih dele inace)
Za sva 4 paketica zasebno je placeno otvaranje paketa (~350din ukupno valjda), ali do sada je stvarno vazilo Delivery Duty Paid.
Ne znam da l' si video - daju 5 salova "normalne" velicine (30x150) za 100 dolara, i na to moze 10% popusta. Samo sta da radi covek sa toliko salova. :D
 
Menja ih svake nedelje, kao ja? Zato sam i uzeo tih 5 :D Superiska za ovakvo vreme.
Zato i porucih vise od 2-3 :D
 
Ti si u Koreji ? U beogradu je 18 stepeni, ko nosi sal na majcu ? :d
 
Bilo je 5-10*C do petka ;)
 
dobar dan hocu da kupim nesto sa sajta sportdirect pitanje jer bolje na kartici da budu dinari ili evri.sportdirect odlican sajt roba stize avionom za 5 radnih dana doplata 13eur.
 
Поштарина је од 17 - 27 евра за Србију, из мог искуства
 
Ima li jos neki sajt sem Otticare sa kog ste porucivali naocare?
Probao sam 3-4 sajta, i nazalost samo SpecSavers radi -4.5 cilindar, a oni koliko sam uspeo da isprobam salju samo u nekoliko zemalja, cak i ne salju u celu EU. (ne bi mi bio problem i da moze u Nemacku)
 
Kako si prošao sa carinom? Vidim da šalju nekom Colissimo službom. Jel' ima špedicije?
 
Kako si prošao sa carinom? Vidim da šalju nekom Colissimo službom. Jel' ima špedicije?

Paket mi je stigao u Crnu Goru, posto tamo ne porezuju nista ispod 150 evra, tako da nisam imao dodatnih troskova (izuzev 1 evra, koliko kosta carinski pregled u CG). Inace dostavu paketa, od trenutka ulaska u CG je preuzela posta, tako da nije bilo nikakve spedicije.

Mislim da bi te u Srbiji izaslo oko 32% ako je paket preko 50 evra, odnosno nista ili 20% (zavisi kako je raspolozen carinik) ako je paket ispod 50 evra, ali ti je sve to lutrija. A dostavu preuzima posta.
 
Poslednja izmena:
Hvala. Ovde bi verovatno ispoštovali cenu koju deklarišu Francuzi. Bitno da nema špedicije.
 
Za vidna pomagala ne bi trebalo uopste da ide ikakva carina/PDV, ne znam zasto je naplacuju uopste.
 
Nisam znao to za vidna pomagala. Uglavnom u CG nije nista naplaceno (jer je u svakom slucaju ispod limita za carinjenje), a ne znam kako bi bilo u Srbiji. A sto se cijene tice trebalo bi da ispostuju ovu deklarisanu (mislim da im je to praksa za sve proizvode iz EU).
 
Kako si prošao sa carinom? Vidim da šalju nekom Colissimo službom. Jel' ima špedicije?

Colissimo je izgleda obicna francuska posta, tj. barem je meni sve sto je islo preko njih stizalo obicnom postom i moglo se pratiti na sajtu poste.
 
Preporuka za site za kontaktna sociva?Hvala
 
Preporuka za site za kontakna sociva?Hvala
 
Nazad
Vrh Dno