Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

U Srbiju dolazi najveći svetski maloprodajni sportski lanac "Decathlon" koji je prisutan u preko 40 zemalja, sa preko 1.350 prodavnica. U partnerstvu sa BIG CEE grupom, san svih ljubitelja sporta otvara svoju prvu prodavnicu u drugom kvartalu 2019. godine.znaci na prolece sledece godine.

Iskreno rečeno prvi put sad čujem za njih pa sam otišao na njihov hrvatski sajt. Imaju u ponudi naprimer 7 Adidas trenerki donji deo. Đak ima 23 modela, Sport Vision 46 modela. Ista situacija je i za mnoge druge brendove. Tako da nisam nešto oduevljen asortimanom u ponudi.
 
Imam ja neke njihove patike Quechua i zadovoljan sam kvalitetom i cenom. Kupio sam u Sofiji.
 
Ima li neko ideju da li nesto znaci ovaj znak?
 

Prilozi

  • 20181128_014014.jpg
    20181128_014014.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 341
Jel jos neko kupovao na Joom? Jel moze neko da potvrdi da su prevara ili da nisu? Neka iskustva?
 
@ Dejan

Pise u saradnji sa BIG Centrom , sto najverovatnije znaci da ce prvo u okviru Big centra otvoriti maloprodaju.

@ NIMARK

Gledaj ponudu i cene u Madjarskoj i Bugarskoj.
Ako bude kao u Hrvatskoj , nema ot toga nista.Ako bude kao u Madjarskoj i Bugarskoj bice super.


@ alfaunits

Vez je kao na najjeftinijoj pijacarskoj robi.
Pise Wudipai , a nekave "jakne" sa takvim logom se prodaju na ebay-u za 15$
 
Ne znači to, već je ista firma investor. Pravi se na prostoru bivšeg Minela, mislim da jos uvek ruše fabriku tako da neće skoro.
 
U Srbiju dolazi najveći svetski maloprodajni sportski lanac "Decathlon" koji je prisutan u preko 40 zemalja, sa preko 1.350 prodavnica. U partnerstvu sa BIG CEE grupom, san svih ljubitelja sporta otvara svoju prvu prodavnicu u drugom kvartalu 2019. godine.znaci na prolece sledece godine.

Ovo je vest još iz aprila.
 
@ alfaunits

Vez je kao na najjeftinijoj pijacarskoj robi.
Pise Wudipai , a nekave "jakne" sa takvim logom se prodaju na ebay-u za 15$
Fora je sto su jakne odlicne :) Ne treba mi uopste ta "marka", ali nista slicno ne mogu naci :( Bacio sam 100$ na 5-6 slicnih jakni sa Ali-a, ali sam ih bacio bukvalno (toliko su lose da ih nisam ni hteo pokloniti pushachima :D)
 
Kupi Carhartt jaknu imas na ebay-u ja je nosim 6 godina odlican kvalitet. Uglavnom su to radnicke jakne tako da su izdrzljive tople i komforne.
 
Jel porucivao neko sa myprotein sajta sad za black friday, vidim popust i dalje stoji nez dal je kasno da narucim. I kako stoji ova carina vidim neki su placali iako im je vrednost posiljke bila ispod 50 evra...
 
cekam da otvore ovde da nebih isao svaki cas do temisvara pricam o dechatlonu.u rumuniji je ogromna prodavnica.
 
Ljudi da li je neko kupovao preko www.prodirectsoccer.com???
Vidim da imaju dosta povoljnih stvari, pa me zanima ima li neko iskustva sa njima , sto se tice slanje paketa i ostalog.
Preko koje kurirske sluzbe saju?
 
Jel jos neko kupovao na Joom? Jel moze neko da potvrdi da su prevara ili da nisu? Neka iskustva?

Kupio sam ja onaj usb flash koji nude 2TB za 520 dinara (super snizenje)......stiglo mi je brze nego sa aliexpressa i ono sto je najbolje kad gurnem fles u laptop on stvarno otvori 2TB ali na njega ne mogu da prebacim vise od 8GB!!!....da stvar bude jos smesnija nema nigde da das komentar tj da se zalis kao na aliexpresu.....obrni okreni ja necu vise kupovati stvari sa tog sajta...ako neko ima drugacija iskustva neka ih podeli, mozda sam i ja nesto propustio/pogresio.
 
Po imenu bi covek rekao da nas provocira, ali ja sam crkao od smeha :D
 
Cekaj, stvarno si mislio da ces da dobijes 2tb za 520 dinara?!

bas naprotiv, cena za 2TB jeste bajkovita, jednostavno nemas sta da izgubis za te pare ali sa kinezima se nikad ne zna pa zasto da ne probas......poenta je u tome da nemas nigde komentar, ocenu, zalbu......sajt je uradjen poput misolovke i to je ono sto kupce odbija...samo sam hteo da prenesem da se ljudi ne zalecu za bilo koji proizvod a ne konkretno za usb fles.
 
To sto postoji listing flash-a od 2TB za 520 dinara je dovoljno da nikada vise niko ne pogleda taj sajt.
 
bas naprotiv, cena za 2TB jeste bajkovita, jednostavno nemas sta da izgubis za te pare ali sa kinezima se nikad ne zna pa zasto da ne probas......poenta je u tome da nemas nigde komentar, ocenu, zalbu......sajt je uradjen poput misolovke i to je ono sto kupce odbija...samo sam hteo da prenesem da se ljudi ne zalecu za bilo koji proizvod a ne konkretno za usb fles.

Od kada je sveta i veka postoje ti bajkoviti ( ali vise zato sto postoje samo u bajkama nego bilo sta drugo :) USB flesevi, i opste je poznato da su svi do jednog fake, jer sto bi rekli , ako je suvise lepo da je istinito, obicno i nije ( ili tako nesto)....
pogledaj linus tech tips kanal na tu temu video od pre 2 nedelje max, ako te zanima sta i kako su odradili tu munju da pokazuje koliko pozelis a u stvari ima XX gb...
Sto je najgore, i n Amazonu ih je bilo neko vreme, pa su ih ipak ukinuli , ali odavno bese :)
 
To je osnovni razlog zašto je većina ljudi ubeđena da su svi kineski proizvodi nekvalitetni.
Kupili jednom nešto po najnižoj ceni koju su pronašli i kasnije skontali da to nije to i onda ispalo kinezi prave loše stvari...
 

Ne salje Caseking.de u Srbiju. Ali Caseking.hu je predstavnistvo u Madjarskoj koje salje za Bluechip.hu sve sto treba sa Caseking.de za oko 12 dana.
Moras da se obratis najpoznatijem "madjaru" na kp jer on to radi jedino. Vidi link na Caseking.de pa ga pitaj.


Meni trebaju 2 radiatora i bas koji mi trebaju ne mogu da nadjem pa sam hteo da pitam ako neko porucuje sa Amazon.de nesto da mene ubaci da platim.
Za bar jedan ako ne dva. Takodje moze i High Flow. Nije skupo, 70-150e maks.
 
Poslednja izmena:
Sestrino.drustvo je porucilo dosta jeftinih stvari od njih, bas su zadovoljni.
Stvari od ispod 20$ i za svecane prilike.
 
Ne salje Caseking.de u Srbiju.

Ne šalje više? Ja sam pre tri-četiri godine naručio od njih CPU, SSD i RAM. Poslali su, mislim, UPS-om. Prijatno sam se tada iznenadio što mi UPS nije ništa uzeo za špediciju, pa sam platio praktično samo PDV, jer je carinska stopa za kompjutersku opremu, kad ne ide u skraćenom postupku, nešto tipa 1%.
 
Pozdrav, mozda nije bas pitanje za ovu temu, ali zanima me ako je neko skoro sa Farfetch narucivao (artikal skuplji od 50e kakvih je vecina tamo), kako je prosao sa carinom, tj. troskovima, pored shippinga od 20e? Hvala
 
Ovaj Book depository je odlican. Ima i free shipping worldwide.
 
Nazad
Vrh Dno