Šta je novo?

Spisak ovlašćenih laptop servisa po brendovima

Gde bih mogao da sredim jedan taster (strelica dole) na tastaturi, klima se i ponekad ispadne, ali osvetljenje i klik normalno radi? Lenovo T440.
 
Gde bih mogao da sredim jedan taster (strelica dole) na tastaturi, klima se i ponekad ispadne, ali osvetljenje i klik normalno radi? Lenovo T440.
Lista na Lenovo sajtu
 
Ne bi bilo lose odraditi reviziju servisa, a mozda usput ako neko ima da doda skorasnja iskustva.

U prici su i Gigabyte laptopovi koji su odlicno, recimo Aorus serija.

MSI takodje ima bas ozbiljne masine, ja sam licno prezadovoljan izradom i sve kako to radi i izgleda. Da li zna neko ko je ovlascen servis za MSI laptopove?

I ostaje i dalje standar Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo.
 
@dzonihsv @djalf Koji su to modeli bili u pitanju? Ja imam samo iskustvo sa Steel series i ovim high end laptopovima sa RTX grafickim kartama. Ni najmanji problem na uredjajima starim po godinu i po dana. Nemam iskustva sa ovim jeftinijim, ne znam da li ima veze sto su ovi oko 2000e pa da u skladu s time ide i kvalitet. Mozda je i jednostavno losija kontrola pa se provuku feleri. Meni recimo Lenovo kod zene imao problema sa sarkama. Ali to mozemo pripisati i malo nezgodnijem rukovanju x)

On topic: Nepo System je ovlasceni servis za HP, MSI, Acer. Za Acer Predator su po serijskom broju rekli da moze, samo je garancija jedna godina, a dve sa racunom. Za HP i MSI su rekli da moze po serijskom broju, ali mora da se da broj da provere sta i kako, dal mora neka izmena ili ide dve godine, dakle za 100% potvrdu, mora da se da serijski broj. Razlog je i sto recimo prihvataju za HP Omen seriju, ali G seriju ne rade oni nego neko drugi. Isto je i za Lenovo, neki modeli nemaju internacionalnu garanciju pa treba proveriti.
 
Da, ti stariji modeli, tipa tamo 2012,13, posebno niza klasa, znam da se raspadala kao da je od korica za tortu napravljen. nisam verovao da je moguce nesto tako da se raspadne. Sada su izuzetno kvalitetni, ja sam se bas iznenadio. Recimo poslednji koji sam imao iz Steelseries 10750h _ rtx 2070, izrada neverovatna i izbacio bolje rezultate od Acera i Razera sa istom konfiguracijom. Baterija 99.9wh, brdo nekih nagrada dobili, tako da su sada druga prica (opet, govorim iskljucivo za ove gaming skupe masine)
 
Nazad
Vrh Dno