Šta je novo?

Spiderman 3

Hmmm. Ne izgleda lose.
 
bice ujutru gotov pa pishem utiske:)
 
Koliko sam citao na privatnim trakerima igra je ekstra zahtevna tj. neoptimizovana. Minimum je procesor na 2.8 GHz, 1 GB rama (za vistu 1.5 GB) i SM3 karta sa 256 MB rama u rangu X1300/7300GT.
 
Pa kako izgleda, i realno je da to zahteva. Samo po slikama bih rekao da će optimum biti 8800GTS, odnosno 8800GTX za 1920 x 1200, samo sa AF.
 
Ni meni nije neka lepota...
Sve je nekako bledo i shugavo...
Pogledajte mu stopala...
 
Ma dobro, gamma se da podesiti. Meni su modeli i senke odlični. Nije revolucija, ali u odnosu na Supermena (Xbox360), prethodnog Spajdermena (PC, PS2) i Marvel junake (PC, PS2, Xbox360), izgleda do jaja!
 
Pa zato što nećemo da je poredimo sa Gears of War ili Oblivionom, naravno. Ovo su klasične "uradi na brzinu i uzmi pare dok traje movie-hype" igre. Gears of War i Oblivion su rađeni godinama. Sve one HDR slike i primeri iz U3 engine-a još iz vremena kad sam predstavljao GeForce 6800 Ultra su iz Gears of War. To je jako dugo u razvoju. Al zato se isplatilo, pošto je GoW najprodavanija Xbox igra, nadmašila je čak i Halo 1.
 
Malopre sam je probao i neverovatno koliko sve to deluje isprazno... Ali, ko voli nek' izvoli.

Toliko od mene.:wave:
 
Nisam neki gejmer (igram jos uvek samo Generals), ali ako je ovo PC gaming, onda je u pitanju neki zesci nesporazum. Skinuo sam i video i fotke. Spajdermen se krece kao robot koji je nalepljen ka zesce kompresovani JPEG. Ocajno izgleda... Ne znam da li su sve igrice ovakve, ali ovo je trash sa vizuelne strane. Za gameplay ne znam...
 
Poslednja izmena:
Nisam neki gejmer (igram jos uvek samo Generals), ali ako je ovo PC gaming, onda je u pitanju neki zesci nesporazum. Skinuo sam i video i fotke. Spajdermen se krece kao robot koji je nalepljen ka zesce kompresovani JPEG. Ocajno izgleda... Ne znam da li su sve igrice ovakve, ali ovo je trash sa vizuelne strane. Za gameplay ne znam...

Pa nije fenomenalno kao u Generals, mora se priznati :D

Nije li slatko? :D :


Ovo ti je neko smislio, priznaj : "Spajdermen se krece kao robot koji je nalepljen ka zesce kompresovani JPEG" :D
 
Poslednja izmena:
Prva shotka izgleda dobro, a onda sledece tri očajno. Teksture su low-res na njima, a i displacement mape nisu dobro ukombinovane sa specularom. Recimo, cigle imaju specular (???), a cevi nemaju! Samo prvi shot iznad ima extra teksture.
 
Prva shotka izgleda dobro, a onda sledece tri očajno. Teksture su low-res na njima, a i displacement mape nisu dobro ukombinovane sa specularom. Recimo, cigle imaju specular (???), a cevi nemaju! Samo prvi shot iznad ima extra teksture.

A sta mislis da li sveopsti utisak o razlici izmedju shotki moze da ima veze sa uglom gledanja i uglom svetla i kolicinom svetla? ;)
 
Poslednja izmena:
recite mi ljudi, kakva je igrivost a ne grafika ???
 
za ubijanje vremena skroz ok,za sve ostalo krsh,ja igrao malo sinoc u dosadi dok ne popijem lek i 2 sata mi bukvalno prolete:D
 
Pfff, teška glupost. Igra za decu od 5-15 godina, samo malo doterana:D . Grafiku ne mogu mnogo da podignem pa ni ne vidim kako izgleda:d
 
Eeee Gorane ovo ti izgleda dobro a MotorStorm lose.... ;)
Igrao sam malopre... Ne znam sta da kazem... Reci cu samo da sam pre neki dan stukao God Of War 2... Sada mi je ovo nekako mnogo tuzno... :)
 
Poslednja izmena:
Meni motostorm izgleda do jaja, ali sam se samo "bunio" zbog toga što se toliko razlikuje od prerenderovanog videa koji smo skidali 2005. godine... Izgleda dobro, ali to što je igra dobra nije zbog grafike, nego zbog zaraznosti.
 
pa ovo izgleda gore od filma koji je smor nevidjeni!
 
Eeee Gorane ovo ti izgleda dobro a MotorStorm lose.... ;)
Igrao sam malopre... Ne znam sta da kazem... Reci cu samo da sam pre neki dan stukao God Of War 2... Sada mi je ovo nekako mnogo tuzno... :)

Amm... Gde sam rekao da Motorstorm izgleda LOSE? Diskusija je bila o tome da ne izgleda kao oni prerenderovani filmici (ni blizu), i da ne odstupa od kvaliteta grafike na PCu uopste (igra izlasla tek pre mesec dana i kusur). Sa druge strane, ne mozes da poredis te dve stvari ... Motorstorm je igra ciji nivoi se baziraju na tacno odredjenim trasama (dakle usko definisan prostor, i njemu se posvecuje maximalna dizajnerska paznja, dok u slucaju spidermana imas oooogroooman grad preko kog mozes da shpartash bez ucitavanja... Nadam se da uvidjas razliku :)
 
Poslednja izmena:
Pa Spiderman 3 je najbolji Spajdi film do sada. Meni prethodna dva nisu bila bog-zna, ali mi je ovaj bio sasvim ok. I zabavan i smešan (u pozitivnom smislu), a i tehnički, remek delo. Amerima je valjda dosta to što je najskuplji film svih vremena, pa je i box office blockbuster. Igra je razočarala, bar ako gledam prosek ocena - od gamespota do teamxbox-a.
 
Vrh Dno