Šta je novo?

Spec Ops: The Line

Reklama za ovu igru ide na pauzama utakmica EURO-a 2012 na BBC One HD i itv 1 HD :smash: :d.
 
Procitao sam neki review, kazu da je sto se napucavanja tice i uopsteno ceo gameplay standardan za taj zanr... nista spektakularno. Ali su zato nahvalili pricu samo tako!
 
Odigrao malo pre. Izvrsna priča. Dubai progutan u pesku, boje su mi ekstra ali ne možeš puno da uživaš u prizoru samog Dubaia.
Oni koji su bili tamo, mislim da će se raspametiti kad budu igrali.
 
Igra samo probana, solidno napucavanje, čak i vizuelno sasvim korektna (no, ipak mi je lepši GRFT), 1080p, sve na max (DX9 aplikacija) na konfi iz potpisa uz Vsync zakucano na 60 fps.
Ali će morati da sačeka kraj Future soldier-a :)
 
Poslednja izmena:
sasvim ok igra lepo odradjena nista spektakularno ali je vredi odigrati :D
 
Stigoh valjda do polovine, prica se fino razvija.
 
Jel jos neko igra ovo??? Ja sam juce poceo da igram i danas vec dosao do part 9, mnogo zanimljiva igra. Kako sve vise i vise odmicem sve vise mi se igra ali ako nastavim tako vec koliko danas u toku dana cu je zavrsiti jer koliko sam video ima do part 16.
 
Nije losa igra,ali mi grafika nekako mehhh....
 
Završio sam

Igru sam očetko od juče posle podne do sad.
Igra je u principu totalno linearna i nema puno levo desno. Velika šteta, često se nalazite na visokim soliterima i nikako ne možete da dobijete panoramski pogled na apokaliptični Dubai, jednostavno ste uskraćeni da uživate u samom ambijentu i prostoru, kao i kod Metroa 2033, doduše tamo vam gas maska satire pogled levo i desno.
Na sreću, igra ostavlja puno prostora za nagađanje, ko, kako i šta, pa je moguće očekivati i nekakav nastavak tj. kako je sve počelo.
Igra ima elemente trilera i pomalo misterije. Glavni junak ima postraumatski stresni poremećaj toliko snažan da ne razaznaje fikciju od stvarnosti, kao da pati od Indoktrinacije iz ME3. :D
A u prilog Indoktrinaciji ide i to da igra može da ima tri zasebna kraja sa sve epilogom nakon odjavne špice iz kog ja nisam ništa razumeo.
U svakom slučaju, igra je vredna pažnje. :wave:
 
Meh, dosao do 11 chaptera od 15 i nisam imao snage vise da se cjeram.. ok na pocetku ali svako nivo je skoro isti i brzo smori.
 
Vi svi vec odigrali samo se ja zezam da pokrenem igru. Da li se neko susreo sa problemom da dobije 'non responding' poruku? Dobijem prvo na desku slicicu, pojave se slova i onda me izbaci. Ako je nekom imao ovaj problem zamolio bi ga za resenje istog.
 
Prešao sam ovu igricu prošle godine. Svidela mi se priča, ostalo ništa spektakularno ali svakako vredno igranja. Prporučujem onima koji je nisu igrali. :)
EDIT: Setih se da postoje tri različita kraja na kraju igrice, naravno sve sam ih isprobao, originalno nema šta.
 
Poslednja izmena:
Meni se igrica i nije bas svidela, dosadna, ali mi se svidja gameplay
 
Walt Williams discusses Spec Ops: The Line at GDC 2013
http://www.gamasutra.com/view/news/...ine_contextualizes_violence_through_story.php

The Spec Ops experiment — To make the gameplay actually push the story forward by:
Step 1: Embrace Ludonarrative Dissonance — "Your character will never be more righteous than the core mechanic allows."
Step 2: Always be Evolving — Show how the gameplay affects characters/environments over the course of the game
Step 3: Choices Should Reflect Gameplay — Important story decisions made by the player through main/familiar game mechanics
Step 4: Let Players Judge Themselves
Silent Judgement - Actions performed by the player that have no obvious consequence
Direct Judgement - Directly asking the player to judge themselves
 
Juče sam prešao igru, mogu reči da sam se super zabavio, u ovoj igri akcenat je na priči, a i sve ostalo je odlično, akcija,napucavanje,grafika, humor, mala zamerka na kontrole.
Gameplay je oko 7h-8h, nekome je to možda malo, ali je za mene to idealno.
Velika preporuka za ovu igru. Samo vodite računa ako gledate negde na youtube ima mnogo spojlera....
 
Instalirao sam ovu igricu Spec Ops The Line, ali mi izbaca ovo
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.png
sta treba da uradim?
 
Kupis original ili primenis poznatu metodu "lecenja" igara.
 
Stiglo za Linux preko eON wrapper-a. Trenutno se može uzeti za 4 evra na Steam-u. Sutra ću da raspalim.
 
Nazad
Vrh Dno