Šta je novo?

Space Hulk: Deathwing

Onda je Blizzard sve to zamotao u manje ozbiljnu oblandu i napravio planetarni fenomen nazvan StarCraft (analogno, na bazi Warhammer bez 40K je nastao WarCraft).
 
Da, da, Blizzard, čuveno izvorište originalnosti :)

(za pravi doživljaj lupite jedan "-" na zoom u brauzeru, da ne budu slike jedna ispod druge)


starcraft-marine.jpg
250



500px-Zergling_SC2_Cncpt2.jpg
anti_tyranids_by_lathander1987-d4hkcrc.jpg



Protoss_adventurer_by_Arondeus.jpg
6408_beckjann.dark_eldar.sword.jpg
 
Poslednja izmena:
Kakva treba da bude Warhammer 40k muzika...

Nije mi to to više, previše očekivano i istrošeno. Fora sa onom ribom je što su napravili nešto potpuno drugačije, a da se opet uklapa, što mi je potpuno osvežilo utisak o Warhammeru.
Kapiram da bi se nekima i narodnjaci uklopili :) To bih isto voleo da vidim :D Terminator odred prolazi kroz hulk, a na zvučnicima im odjekuje neki svadbarski treš :)))) Ortodoksni chapter :D

jL54Ll1.png
 
Poslednja izmena:
Da, da, Blizzard, čuveno izvorište originalnosti :)

Blizzard apsolutno nikada nisu osmislili nesto novo i originalno, ali su zato tudje ideje usavrsavali i dovoljno komercijalizovali, ne bi li dostigli sto veci konsenzus medju razlicitim tipovima ljudi, razlicitih starosnih doba. Upravo zato su njihove fransize postigle daleko veci uspeh od svojih uzora. Ubaci u kombinaciju i dopadljivog anti-heroja i nesrecnu ljubavnu pricu i imas win/win situaciju. :p
 
Nije mi to to više, previše očekivano i istrošeno. Fora sa onom ribom je što su napravili nešto potpuno drugačije, a da se opet uklapa, što mi je potpuno osvežilo utisak o Warhammeru.
Kapiram da bi se nekima i narodnjaci uklopili :) To bih isto voleo da vidim :D Terminator odred prolazi kroz hulk, a na zvučnicima im odjekuje neki svadbarski treš :)))) Ortodoksni chapter :D

jL54Ll1.png
To neki od onih tviteraša što "tvituju" samo kada treba da prenesu svoje "oduševljenje" trejlerom ili vestima o nekoj igri?:D
Trejler je cringe-inducing upravo zbog izbora muzike, jedva sam ga odgledao.
 
To neki od onih tviteraša što "tvituju" samo kada treba da prenesu svoje "oduševljenje" trejlerom ili vestima o nekoj igri?:D
Trejler je cringe-inducing upravo zbog izbora muzike, jedva sam ga odgledao.

Mene ne plaćaju, al mi se opet sviđa fora :)

Ako nađete neki trejler sa zvukom, ali bez muzike, dajte link. Hoću da iskombinujem Ortodoxni chapter da vidim kako puca... ko na svadbi :D
 
Poslednja izmena:
Хвала богу да се неко сетио да направи Ворхамер пуцачину, био сам приморан да играм "Fire Warrior" који је колико знам једини Ворхамер ФПС до сад. Једва чекам :cigar:

Иначе погледајте ово, смешно је у пм (мада вероватно смешније нама који знамо лор... кад боље размислим).

https://www.youtube.com/watch?v=pcYrTCGKyrU

Ово је права музика за трејлер :)

https://www.youtube.com/watch?v=SW2bqSbbo1g
 
Poslednja izmena:
Хвала богу да се неко сетио да направи Ворхамер пуцачину, био сам приморан да играм "Fire Warrior" који је колико знам једини Ворхамер ФПС до сад. Једва чекам :cigar:

Иначе погледајте ово, смешно је у пм (мада вероватно смешније нама који знамо лор... кад боље размислим).

https://www.youtube.com/watch?v=pcYrTCGKyrU

Ово је права музика за трејлер :)

https://www.youtube.com/watch?v=SW2bqSbbo1g



Haha, lik je napravio i parodiju na ovaj trejler sa kaubojskom muzikom :d


 
[YOUTUBE]0J46EQKe8GY[/YOUTUBE]
 
:happy:
 
Opa, Gav Thorpe radi priču. Ili makar sarađuje. Lepo.

(za one sa jeftinijim ulaznicama, kreator Space Hulk novele)
 
Blizi se datum izlaska Bete negde oko 20-og novembra, valjda, ali igra svakako dolazi 9. decembra :) Ceka spremna u Steam-u :D
Jedva cekam :d
terminator.jpg
 
Koliko se secam citao sam negde mada moze biti da je laz Blizz je trazio licencu od GW da napravi igru ili igre ... Valjda su ih oni odbili jer su tada bili meh kompanija tipa deca nerds i sl . Mada ova igra izgleda dobro xD . Dobro da nisu Ultrasmurfs mnogo su dosadili narodu sa njima , sda su na redu Deathwatch Terminatori valjda XD
 
Deatwatch spada medju najkul chaptere ali na prvom mestu su bili i ostali, Grey Knights. Njima Chaos ne moze nista.
 
Meni su Sivi Vitezovi smor, valjda je poenta da marinci budu na iskušenjima Haosa. Jedino mi je dobro kod njih što se uvek bakću sa nekim tajnama, zabranjenim znanjem, mističnim bazama iz davne prošlosti i slično, pa njihove priče uvek otkrivaju o univerzumu nešto više nego obične.


Mene brine da igra ne bude samo reskinovani Warhammer Vermintide, još jedna coop varijanta sa jednom te istom mehanikom.
 
Poslednja izmena:
Moguce je da bude ista kao Vermintide ali mislim da nece , barem se nadam ipak je ovo WH 40k on je malo vise popularan od WFB . Bitno je samo da nisu Ultrasmorfs smorili me za medalju . Grey Knight chapter nije los mislim on bas je bad ass zanima me da li ce da ubace malo Blood Angel chapter ili Imperial Fists u buducim igrama .
 
Meni su Sivi Vitezovi smor, valjda je poenta da marinci budu na iskušenjima Haosa. Jedino mi je dobro kod njih što se uvek bakću sa nekim tajnama, zabranjenim znanjem, mističnim bazama iz davne prošlosti i slično, pa njihove priče uvek otkrivaju o univerzumu nešto više nego obične.

Ti si neki heretic, a? Ko je najjaci u univerzum:

1. His Holiness the God Emperor of Mankind
2. Kaldor Draigo, Supreme Grand Master of the Grey Knights Space Marine Chapter
3. Abaddon the Despoiler, Warmaster of Chaos, Leader of Black Legion
4. Asdrubael Vect, Leader of the Kabal of the Black Heart
5. Mephiston, Lord of Death
6. Swarmlord
...svi ostali

Grey Knights su super tajni odred za koji zna mali broj ljudi, uglavnom vrhuska Inkvizije. Nisu ko strumfovi ili krvavi andjeli za koje zna citav univerzum. Sivi vitezovi su tu da budu odstupnica haosu. Da nema Imperatora haos bi se lako warpovao svuda, posle njega svecu drze sivi vitezovi. Ova boranija sto se zajebava sa Xeno pretnjom im nije ni do kolena.

Xeno su ekstremna pretnja koju ljudi, ujedinjenji mogu resiti bez po muke. Problem je sto nisu ujedinjeni, sto postoji haos koji je unistio najvecu i najnapredniju civilizaciju u univerzumu i koji je pretnja broj jedan covecanstvu jer ih okrece jedne protiv drugih. Koliko god tiranidi bili strasni, njih bogovi haosa pometu jednom rukom. Vanzemaljske zveri su samo distrakcija.

Zapravo, GK i Draigo su dobar test da se vidi ko je papak a ko covek. Ko navija za vanzemljake i haos, zeli smrt covecanstvu i njegovoj Uzvisenosti Imperatoru je papak. Njima smeta Cak Noris WH40 univerzuma, Kaldor Draigo :d
 
 
Auuu, ovo u videu što je G@W linkovao ... meni se to ne sviđa ni pod tačku razno!
 
Autenticno jeste, ali gejmplej nije bas neki. Vecina uzitka dolazi od igranja u grupi gde se tripujemo da smo terminatori, sto fenomenalan dizajn Space Hulka i atmosfera kao rezultat tog dizajna podizu na visi nivo. Ali igra kao igra, nije cemu.
 
Ti si neki heretic, a? Ko je najjaci u univerzum:

1. His Holiness the God Emperor of Mankind
2. Kaldor Draigo, Supreme Grand Master of the Grey Knights Space Marine Chapter
3. Abaddon the Despoiler, Warmaster of Chaos, Leader of Black Legion
4. Asdrubael Vect, Leader of the Kabal of the Black Heart
5. Mephiston, Lord of Death
6. Swarmlord
...svi ostali

Grey Knights su super tajni odred za koji zna mali broj ljudi, uglavnom vrhuska Inkvizije. Nisu ko strumfovi ili krvavi andjeli za koje zna citav univerzum. Sivi vitezovi su tu da budu odstupnica haosu. Da nema Imperatora haos bi se lako warpovao svuda, posle njega svecu drze sivi vitezovi. Ova boranija sto se zajebava sa Xeno pretnjom im nije ni do kolena.

Xeno su ekstremna pretnja koju ljudi, ujedinjenji mogu resiti bez po muke. Problem je sto nisu ujedinjeni, sto postoji haos koji je unistio najvecu i najnapredniju civilizaciju u univerzumu i koji je pretnja broj jedan covecanstvu jer ih okrece jedne protiv drugih. Koliko god tiranidi bili strasni, njih bogovi haosa pometu jednom rukom. Vanzemaljske zveri su samo distrakcija.

Zapravo, GK i Draigo su dobar test da se vidi ko je papak a ko covek. Ko navija za vanzemljake i haos, zeli smrt covecanstvu i njegovoj Uzvisenosti Imperatoru je papak. Njima smeta Cak Noris WH40 univerzuma, Kaldor Draigo :d


Čekaj, stani, polako...

Kako mogu biti pomenuti (izuzev Boga-Imperatora Čovečanstva, dabome) jači od demonskih prinčeva, bivših Primarha, stvorenih od gena samog Boga-Imperatora? Fulgrim, Perturabo, Angron, Magnus, Lorgar...su živi. Gvozdeni ratnici, Jedači svetova, Smrtna straža, Hiljada sinova, Rečonosci, njihove su legije. Oni su demonski prinčevi, ne mogu njima pobrojani da pariraju. Ajde možda Abaddon, jer je on klon samog Horusa, ali nema teorije da je od njih jači Bibliotekar Krvavih Anđela. Mora to malo da se modifikuje, ne znam gde si našao taj spisak. Da ne spominjem tu slinu od gospodara Kamore, koji ti je na 4. mestu. Azdrubel je mator, stari, slabi, u potrazi je za žrtvama koje bi ga podmladile, jeste on moćno biće ali nema šanse da može da parira pomenutima.
 
Grafika je odlicna, bar je kao trailer majku mu :D Bar se nadam da ce da ostane tako XD Neprijatelja ima malo ili su Termiji mnogo jaki pa ne jebu zivu silu :) Ali gotivno je, kada se udruzis sa drugarima ima to da dere.
U svakom slucaju cim dobijem pristup Beti javljam kakva je igra :)
 
Ti si lud ako ćeš ovo da igraš ... pa ovo je na nivou DooM-a (sa modernizovanom grafikom). Igra je dno.
 
Ti si lud ako ćeš ovo da igraš ... pa ovo je na nivou DooM-a (sa modernizovanom grafikom). Igra je dno.

To ako je tebi igra dno onda nemoj da je komentarises i da nekoga vredjas da je lud ako ce ovo da igra! Meni se bas igra svidja i igracu je sa uzivanje, iz prostog razloga jer takvih pucacina je danas jako malo.

I sta je falilo novom Doom-u?
 
Nazad
Vrh Dno