Šta je novo?

Sony Xperia Z3 Compact

Pa vec sad imas polovnih po 250€, gde ces nizu cenu?!
 
Necu polovan. :) A 350€ mi malo mnogo...
 
Mogu ti reci da bas sporo pada cena novih flagship telefona. Za 8 meseci je pala nekih 30-40€ za doticni model.
Ali z5c kuca na vratima, kontam da ce on vec uzrokovati ozbiljniju korekciju..osim ako i njemu ne lupe startnu cifru od 700€
 
Poslednja izmena:
Tome sam se i ja nadao, da Z5c gurne Z3c dole za bar 50€.
Nego Vlado da li bi ti opet uzeo Z3c? :d
 
Kako mislis opet uzeo, pa jos ni ovaj nisam prodao?! :)
 
Mislim s obzirom na to kako te je služio.
 
Sluzi on i dalje odlicno, jedino sto mu je riknuo usb port pa me nervira. Telefon je odlican, jedina mana su gotovo beskoristan loudspeaker, to sto nema open type usb port i sto je kamera prosecna...ko moze sa time da zivi, bolji nece naci!
 
Beskoristan loudspeaker? Mislis, slab, ili nesto trece?

A za kameru ne sumnjam da ce biti sasvim zadovoljavajuca za moje kriterijume i potrebe. :)
 
Nocas se valjda nakanim da roknem 4.4.4 fali li mi malo za dan ipo koriscenja.
 
Pa to je bar par min posla na soniju ;-) ...rut je vec druga prica. Inace ima ona black tema sto ima dugmice kao lp, pa mozes to da install ako te smara ona kuca, strelica i recents.
 
Zasto je rut duga prica - zayebano ga izvesti?
 
Aha, imas na xda temu od nekih 46 koraka :d ...mislim nista bog zna komplikovano, al treba dva sata.
 
Da... Pa dobro, sta je tu je. Bitno da se nista ne syebe, secam se kad se tek pojavio da je root uticao na rad kamere, ili tako nesto - ako je to izbegnuto, neka se i tri sata rutuje. :)
 
Da... Pa dobro, sta je tu je. Bitno da se nista ne syebe, secam se kad se tek pojavio da je root uticao na rad kamere, ili tako nesto - ako je to izbegnuto, neka se i tri sata rutuje. :)

Ko je tad syebao kameru sam ima način da je sredi tako da nikakva frka sa root pogotovo za iskusnije forumaše.
 
sta moze da bude problem na z3 dual telefonu?...viber ne funkcionise ako je telefon "ugasen" tj ne stizu poruke dok se ne upali ekran telefona...ako me razumete...znaci da bi stigla poruka na viber, mora da se telefon u tom momentu koristi...inace pise da nije online na viberu...
 
Telefon gasi internet kad je ekran iskljucen? Imate u opcijama keep wi fi on while screen turned on i tu odabrati always.
 
ta opcija je upaljena, ali svejedno viber ne radi..normalno stizu mailovi i sve sto je vezano za wifi I za gprs kad je ekran ugasen...samo viber nece...
 
možda ti je uključen stamina mode? ako jeste, u opcijama za staminu imaš i "apps active in standby", tamo unesi viber.
 
u pravu si, hvala...bilo je to ukljuceno, ali nije dodat viber kao app da radi :) hvala jos jednom
 
Na kakva stamina na z3(c), pazi kad ja nemam potrebe za istom! ;)
 
ma to je mm-ov tel..mislim da ni on ne zna koje sve opcije ima, a mene je nerviralo da mu kad god saljem viber, pustim i sms da upali viber :D ja ipak koristim "prostiji" ios :D
 
Poslednja izmena:
ma to je mm-ov tel..mislim da ni on ne zna koje sve opcije ima, a mene je nerviralo da mu kad god saljem viber, pustim i sms da upali viber :D ja ipak koristim "prostiji" ios :D

Uuuu BRE! Devojka koja momku namešta telefon. U moje vreme, to nije postojalo. Svet je očigledno na pragu globalnih promena. :D

...uz predpostavku da mm znači moj momak...
 
Može i moj muž [emoji2]
 
Pa ne moze ni tako.. To je moj muzov telefon. Ili to je moj momkov(momak-ov) telefon. :)

Stvarno jbt sta znaci mm ? [emoji23]

Mozda money maker -ov ? :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno