Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Ekrani gotovo isti,ne vidim nikakvu razliku.
Kamera bolja na z2,cak i mrtvi superior auto,o videu necu ni da pricam,stabilizacija je brutalna :)
Verovatno bi opo nocu napravio bolju sliku ali uz stalak,ovako iz ruke bolji je sony.
Fluidnost je na strani opo,ali ne nesto preterano,sony na LP radi iznenadjujuce lepo :)
E da,i opo pored veceg ekrana malo bolje lezi u ruci zbog zaobljenih ivica.

Evo jedna slika na brzinu,otkljucao sam BL i izgubio DRM kljuceve pa mozda kvalitet nije nesto impresivan :p
 
A koliko je to posle nekog vremena?
Meni se izjednaci posle sekund bukvalno.
 
Pa čim smanjis pritisak ode dole...meni uglavnom je na 998,kad pritisnem ode na 1007,8..
 
Ti kad pritisneš, nabiješ pritisak. Gas se širi po uređaju i pritisak se vrati na početnu vrednost. Što je gotovo iste sekunde.
 
Ok,onda je to to :)
 
hvala chobby

ne znam u čemu je fora sa ovim z2 fotkama, kao da je digital zoom odvrnut na max, tako deluju kada se gledaju. detalja nigde. to sam i kod blue moona primetio. jedino ako je i on otključao BL i ako je to razlog?
 
Bootloader važi za Z3.
I da takve su slike uglavnom, mada može i mnogo bolje.
 
Ti kad pritisneš, nabiješ pritisak. Gas se širi po uređaju i pritisak se vrati na početnu vrednost. Što je gotovo iste sekunde.

jel dobro znas fiziku? ja sam prilicno zaboravio, tako da ako je to u pitanju, onda je i kod mene ok.
 
Pritisak se povećava dok vršiš pritisak na uređaj, kad pustiš opadne.
Ne znam šta tu nije jasno.
 
Pa da, ali ja sam napisao da kad stisnem pritisak poraste i odmah opada iako držim i dalje pritisnuto.
 
@dark magacin
Pa upravo tebi izgleda nije jasno, meni je situacija objasnjena, al ti nisi shvatio.
 
Poslednja izmena:
Ako opada dok se drži jednak prisak, to bi značilo da negde propušta.
 
hvala chobby

ne znam u čemu je fora sa ovim z2 fotkama, kao da je digital zoom odvrnut na max, tako deluju kada se gledaju. detalja nigde. to sam i kod blue moona primetio. jedino ako je i on otključao BL i ako je to razlog?
Otključao je i on bl ali je vratio ključeve za razliku od mene :)
Da, slike nisu idealne, ali su i dalje bolje nego što su mi bile na opo.
 
Otključao je i on bl ali je vratio ključeve za razliku od mene :)
Da, slike nisu idealne, ali su i dalje bolje nego što su mi bile na opo.

Na slici koju si postavio mislim da ne bi ništa bolji kvalitet dobio da imaš drm ključeve.
 
Od kad ti DRM ključevi imaju ikakve veze sa Z2?!!
 
Imaju Dark,kamera izgubi na kvalitetu,na ostrin,bojama itd.To jr izglrda na vecini Sony modela tako kad se otkljuca BL.

@Vojkan ne znam sta fali slikama na Z2 na lolipopu,evo uzecu zadnje dve za primer,u full rezoluciji su,bili bi detalji malo bolji na 8 mpx ali je i ovako ok

https://flic.kr/p/vjwfEz

https://flic.kr/p/wgPtnx
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Jedan od jacih mojih rezultata.
Izludela me jedna klinka na viberu :D

uploadfromtaptalk1437521578154.pnguploadfromtaptalk1437521586666.pnguploadfromtaptalk1437521594146.png
 

Na 20 sekundi je otvoren poklopac usb-a
Nisam ga probao pod vodom (nema garanciju).
 
Jedan od jacih mojih rezultata.
Izludela me jedna klinka na viberu :D

Pogledajte prilog 175390Pogledajte prilog 175391Pogledajte prilog 175392


Druze jel me to teras da ti pokazem sta je totalna dominacija sa mojim Z3c :D Baterija mi je jaca za nekih 20 posto u odnosu na pocetak koriscenja i bez problema mogu da odem na 14h sota ako mi je ukopno vreme preko 1d. Inace sam sam u proseku oko 10-11 h sa 2 d i kusur.. Zato mi se sad nesto ne vrsi upadate ako stigne 5.1.1 jer mi je ovako fino sve radi ok.
Inace veoma ti je dobar rezultat u svakom slucaju ;)
 
Aj mi objasnite šta radite kad imate 10h+ sot? Ozbiljno pitam?
 
Ja sam izveo juče 6+ sato SOT uglavnom Telegram, WiFi, maksimalna osvetljenost na auto.
 
Snimim danas sot, i korišćenje,pa kačim,al maks dobaci do 5 ipo, sa svim popaljenim sync i bt povremeno, WiFi+4g...
 
Ja nemam nigde 4G, ali koristim 3G kad nema WiFi i onda je tako 5+. Ali ja telefon ni je puštam da se prazni ispod 40% ako ne moram, najviše što mi se isprazni je ~20%, a tad već uveliko se aktivira STAMINA.
Nikad ga do sada nisam ispraznio.
 
Aj mi objasnite šta radite kad imate 10h+ sot? Ozbiljno pitam?

Savim normalno koriscenje, tipa forumi kao ovaj znaci i sad kucam preko moba. Vesti tipa b92, n1, kurir... Viber, sms, pozivi, flashscore pracenje rezultata, wifi mi je ukljucen stalno i nocu kada ga ne koristim, ako negde nemam wi-fi onda palim mobile data, inace osvetljaj mi je na pola automatic jer mi je sasvim dovoljno. Inace mi je gasenje duspleja podeseno na 2 min, mozda i to malo pospesi dobrim skorom. I to je to u principu. Ako koristim mnogo snimanja videa ili gejming, sve sto greje ledja, onda se rrzultat smanji i tad idem plafon do 10h. Al igrice sam gotovo smanjio i ne igram jer mi bilo gust na pocetku... Eto to je to...
 
Slično mom korišćenju, veoma, pritom čim izadjem iz kuće ide na data...ne znam,na 4.4.4 je max bio 7 ipo, ali ovo...no way...mada mator je moj- 10m star
 
Nazad
Vrh Dno