Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Z3 sam zamenio sa S5,a Z2 prodao pre mesec dana,ali kako mi je trebao jos jedan telefon videh da sam pogresio,a za pare koje sam ga uzeo defakto ne postoji bolji fon.I to sam ga dobio sa sve noise canc. sluskama.

Sent from Xperia Z5
 
Ql :) Mada opet mi nisi jasan... z3 za s5, ako nista barem da si ostao na z3 (umesto z2) zbog nesto malo duze podrske (opet, u odnosu na z2), mada ti izgleda i ne igra ulogu jer volis da se zezas sa custom romovima...
"Ijopet" ali z3 za s5, nikako mi nije jasno... (da sam u sljamsung temi vec bi fasovao poene) :)
 
Toliki su fanovi? Postaju kao jabucari

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
^Da ne idemo previse u off, ali da, u pojedinim temama su toliko "nabrijani" i odmah te docekaju na noz, naravno uz "amin" pojedinih "odozgo" koji vole odredjene clanove i takodje iste docekaju na noz ovaj na ban... A naravno tu si i dezurni "wannabe" moderatori koji iz dosade prijavljuju onog kog uhvate na zub... :d

On-topic... Kakve su sanse da dobijemo poslednji apdejt do kraja meseca i da konacno ova sestica sljaka kako treba? Videh da je Sony ukinuo Xperia beta development ali nista konkretno nema sa datumom izbacivanja ("do kraja meseca..." ali vise deluje "kad bude-bice...")...
 
Sta znam,cim se nista ne napominje jos,mislim da nece biti tog apdejta pre polovine sledeceg meseca,mada ko zna...

Sent from Xperia Z5
 
Treba da krene od nedelje. E sad ko će prvi dobiti i kad ćemo mi, nemam blage. Ja dobijem nekad ranije nego vi a nekad u isto vreme. Nema nekog pravila. Nesto se ne nerviram. Ako ne doteraju mm ostajem na 5.1.1. Nemam onu potrebu da imam zadnji update čak i kad je los

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ja sam na MM prerooted,pretrpeo sam kesiranje.
Mada meni kako dune mogu cesto da promenim rom.Ovaj ExistenZ sto je uradjen kao Xperia X softver je mnogo dobar rom.

Steta stvarno sto necemo dobiti N,gurao bi Z2 to preglatko.

Sent from Xperia Z5
 
Bilo je već X puta na xperia blogu

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Kako znaš da Z2 neće dobiti N?
Gde si pročitao?
Trajanje apejtovanja non-nexus flagshipa traje oko 2 godine u proseku a Z2 je poceo da se prodaje krajem marta 2014.
Nama je sad bitnije da konacno srede kesiranje na 6.0.1


N apdejtovanje Sony-a ce krenuti najranije krajem godine a realno u toku q1 2017. pa su minimalne sanse da, u tom trenutku 3 god star Z2, dobije N apdejt, to se nikada nije desilo van Nexus serije mada su 2.5 god stari XZ uredjaji iz 2013 dobili 5.1.1 i to je bio najveci izuzetak do sada.

Ali posto Z3 ima N koncept softver a to je iznutra 95% iti fon kao Z2 postoje realne sanse za dobre N sony based romove sa XDA.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
To ce verovatno biti poslednji apdejt za Z2 mada Z3 ima N preview jedini od non-nexus droida pa mozda caste Z2/3 sa N apdejtom.

P9l ce dobiti N ali ne pre npr aprila 2017 mada ni Z2 ako dobije to nece biti mnogo ranije.
Zbog toga sam se nadao da će imati neke šanse da Z2 dobije N update.
:D
 
Koliko citam mozda ga neće dobiti ni z3. Prestali su da daljim razvojem

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Kakvi mozgovi, pa sto su pocinjali uopste sve to :d

Sent from my D6503
 
Sto su masu stvari pocinjali i pravili? :D Ne znaju ni oni

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Je li primetio neko ovaj detalj :)

eSSTSca.png
 
Meni je i Z5 kamera vise nego dovoljna ali ako baterija ne bude bar 3k mAh.. Nista od kupovine.

Dobro je sto izgleda konacno prelaze na dual led flash a ovo pored je mozda lampica AF-a, moguce da je i laser u pitanju.

Za dizajn ne brinem previse, svaki sony na leak slikama izgleda cudno ali zato na kraju sve bude kako treba.
Mada mi se mnogo vise svidja Z2/Z3+/Z5 izgled i polozaj stereo zvucnika a ovi iz leak-a su kao sa Z3..

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Ima sta ti treba? Light ili Hard modifikacija?
 
Koristim Existenz Rom baziran na zadnjem MM bulidu i primetio sam,ne znam kako,ali da je Ram menadzment bolji nego ranije.Vise i bolje mi drzi aplikacije u kesu i ne reloaduje ih.
Udjem u runnig services i uslikam sledece stanje.

40612c893ddb35a1f8802fe3980ef0e1.jpg


Malo imam uptime,ali pre nije mogao ni posle reboota da nakupi vise od 350/400 u vrh glave.

Sent via Xperia Z2
 
Nazad
Vrh Dno