Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Ne znam da li je ovo istina ali ako jeste.. ,)

about the prototype:
Stereo Sound (misli se na zvucnike): Is is Louder than Z1? compared to HTC One? Is it clean or metallic?

Sound is subjective. More bright but more mellow (smoother bass) than HTC (about the same level of loudness) - for me its better than HTC
 
Poslednja izmena:
Sta je sa zvucnicima?!

Ali kao da je fake, ovaj deo kad premotava pesmu. Ekran deluje odlicno i kapiram da je dobar IPS u pitanju kao i na Z1 compact. Bezeli su manji nego na Z1.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je ona muzika u pozadini fejk jer kada je on premota u plejeru ne menja se ništa niti se oseti da je premotao. :)

Ekran deluje dobro. Biće ovo vrh uređaj sigurno. :)
 
Gledam slike ovog siriusa pored z1. Jbt on je jos glomazniji od z1, koji je inace sam po sebi cigla..
 
kad bi izbacili nesto sa slicnih specifikacija a manjih dimenzija ( kao prosle godine ZL) bilo bi super ..
 
Poslednja izmena:
Xperia Z2 Ultra to be announced with the Xperia Z2 and Xperia Z2 Tablet?

XperiaZ2-011-480x394.jpg
 
Bice zanimljivo za 3 dana bogami na mwc!!
 
Sony-Sirius.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel se meni čini ili je sony upalio neku štanc mašinu, za godinu dana izbacuju treći Z model.
 
Pa to je krenulo od XZ modela i onda kao ajde ovde ispravljamo ovo, pa ovo, pa ovo, pa ovo i tako stancuju nove modele. Zaradjuju na glupost.
 
146.8 x 73.3 x 8.2 mm 

Bolje da su ga nazvali z2 note
 
146.8 x 73.3 x 8.2 mm 

Bolje da su ga nazvali z2 note

Da ali.. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6144&idPhone2=5446

Uporedi sa S4 Active koji je takodje IP telefon. Ok Z2 je duzi i za nijansu siri ali i tanji ali ima veci senzor kamere, 0.2'' veci ekran, brzi cipset (problem zagrevanja) i 600 mAh vecu bateriju. Kada se sve ovo uzme u obzir pa i nije mnogo veci od S4A ;)

Inace, ovo je Z1 kakav je trebao da bude od starta ali dobro, nikada nije kasno. Posto su konacno presli na IPS autonomija bi trebala da bude kao kod G2 otprilike. Sto se mene tice konacno jedan Z sony bez vecih mana a xenon, mikrofoni kao kod Nokie itd.. to verovatno nece biti na nekom Androidu jos bar godinu dana (jedino ako S5 ne iznenadi).

Sony unveils stereo microphone accessory for its Xperia gadgets
 
Poslednja izmena:
Ustaj Emixe, treba linkovi da se kace, kasnis

Emix radi hvala na zabrinutosti, a ima ko i da me menja vidim.


On topic: Ne vidim svrhu ovog telefona... znaci nejasno mi je. Sta konkretno novo donosi sto Z1 nema? Sramota je jer to sve softverski moze i Z1 da dobije.
Malo veci ekran iste rezolucije, ista kamera, isti dizajn, isti SOC... ne vidim poentu izbaciti ovaj telefon pored Z1 jer je ovo trebao da bude Z1 od starta.

Po ko zna koji put podjebavaju svoje korisnike.
 
+1 :(
Jedino ako prestanu da zezaju sa displej lutrijom, pa onda vredi. Ali u smislu da Z1 nije vredeo onda.
 
Bluetooth® Speaker with Magnetic Charging Pad BSC10

BSC10-Bluetooth-Speaker-with-Magnetic-Charging-Pad-hero-black-1240x840-48a361210701c57bd08717aea.jpg

BSC10-Bluetooth-Speaker-with-Magnetic-Charging-Pad-gallery-01-1240x840-898efe67ef90f6c4c9d6f0f5b.jpg

Bluetooth® Keyboard with Cover Stand BKC10

BKC10-Bluetooth-Keyboard-with-Cover-Stand-gallery-01-1240x840-15600b0ef866b1db550e1aa6e33bfe50.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
na prvu loptu displej je zlo koliko je dobar.

sreca pa postoji ova tema da odmorim oci od onog s5 "dizajna" :)

edit: The new display technology here is called Live Colour LED - it uses red and green phosphor with blue LEDs, and has tailored color filters on top, that allegedly produce brighter and more evenly spread lighting.

Da, ekran deluje moćno. Ovaj lik kaže da ima čak i širi color gamut od iPhona-a i iPada. Odličan posao su uradili sa display-om. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno