Šta je novo?

Sony Xperia Z Ultra

dobro ispraviće to brzo, a tu je i root :)
 
Danas sam video koliko je Z1 veliki telefon - a Z Ultra je jos primetno veci.... ljudi ko ovo uspe da stavi u dzepove :D MNogo mi se svidja, prosto zove da ga kupim kao mini komp za pred spavanje - ne treba nam TV/monitor/laptop uopste :D
 
Rekoh ti ja da se od bele XZU nekom liku nije videla glava dok je razgovarao ulicom :d :d


[YOUTUBE]I8ZbWOoVv9w[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Danas sam video koliko je Z1 veliki telefon - a Z Ultra je jos primetno veci.... ljudi ko ovo uspe da stavi u dzepove :D MNogo mi se svidja, prosto zove da ga kupim kao mini komp za pred spavanje - ne treba nam TV/monitor/laptop uopste :D

ja svakako stalno nosim onu mini torbicu, bitnije mi je da je tezina podnosljiva :)
 
Ja imam nekoliko njih koji ce je odmah pojesti - ne znam da li se to racuna za ili protiv? :D
 
[YOUTUBE]Mm0SVIxn0rU[/YOUTUBE]
 
Sony to launch QX10/QX100 case for Xperia Z Ultra

Xperia-Z-Ultra-QX10-QX100-case.jpg


Nije los combo, posebno sa QX100 :)

Sony Xperia Z Ultra gets a 4000 mAh battery case from Mugen
 
Sad sam tek shvatio da ova kamera ne koristi uopste otvor telefona vec sam izguglao da koristi WiFi ili NFC!
Odlican cam-amplifier dodatak, bre :)
 
Odlican i za amatersku spijunazu jer fon moze da bude u dzepu a da se fotografise samo sa ovim cudom :d
 
Poslednja izmena:
Zar canopus nije samo media player? Ili sam nešto pobrkao.?
 
kakvo li je meso od ove lopte, ne znam zašto me asocira da je isti ukus kao kad žvaćeš kinesku polovnu gumu :/
 
Stigla mi juče baterija-futrola (oni to zovu "Power Jacket with cover") od kineske firme Brando, za moj Xperia Z Ultra telefon. Cena sa poštarinom je USD 41,00, a domaća pošta i carina su mi
naplatili još oko 450 RSD. Platio sam kreditnom karticom i stvar je stigla posle cca mesec dana.

Sve se može videti na sajtu
http://shop.brando.com/Power-Jacket-with-cover-For-Sony-Xperia-Z-Ultra-4500mAh_p10103c1591d003.html

a prilažem i par slika koje sam napravio. Sama baterija je dosta tanka, koliko i sam telefon ili
čak tanja, i bez problema se (sa telefonom) može nositi u unutrašnjem džepu sakoa ili jakne.
Sa farmericama još nisam probao :).

Stvar stiže u lepoj plastičnoj kutiji, bez kabla i adaptera. Baterija-futrola je dosta solidna, ali ipak
ne i vrhunske izrade. Telefon se, naravno, puni preko svog magnetskog priključka. Na poleđini
baterije su dugme za uključenje i 4 LED indikatora, svaki od njih označava da je baterija
puna/prazna 25%. Kapacitet baterije je 4500 mAh, što je nominalno 50% više od baterije
telefona. Bateriju sam punio pomoću Sonyjevog micro USB kabla i adaptera oko 5,5 sati, što
odgovara Brando specifikaciji. Potrebno je oko 2 sata da se telefon sa 50% napuni na 100%.
Tada u Brando bateriji ostane još 25-50% kapaciteta. Nisam još imao prilike da telefon punim
od 0%, ali svakako očekujte da baterija telefona neće biti sasvim napunjena. O razlozima za to
se može pročitati dosta na Internetu u diskusijama za sličnu Sonyjevu originalnu eksternu
bateriju.

Kada se u bateriju-futrolu stavi telefon može se birati da li će se puniti samo baterija telefona,
samo eksterna baterija, ili obe baterije i u tom slučaju se baterija telefona prva puni. Dakle, uveče pre nego što krenete na put stavite bateriju u futrolu, napunite sve i ujutro možete leteti.
 

Prilozi

  • Pic00.jpg
    Pic00.jpg
    82 KB · Pregleda: 134
  • Pic01.jpg
    Pic01.jpg
    70.5 KB · Pregleda: 141
  • Pic02.jpg
    Pic02.jpg
    63.8 KB · Pregleda: 136
  • Pic03.jpg
    Pic03.jpg
    65.7 KB · Pregleda: 134
Poslednja izmena:
Menjao sam s4 za z ultra ialo je reći da sam oduševljen...samo imam jedan problem...malo malo pa zvono i notifikacije se čuju iz internog zvučnika...video sam na netu da se to dešava jedni kažu chroma, drugi zbog Walkman aplikacije...ali niko ne spominje rešenje...da li neko zna kako ovo popraviti?
 
Ako ti je 4.4.2 onda je to bag do softvera i ispravice se u narednom update-u.
 
Jeste 4.4.2 je...hvala na odgovoru...
 
Au koja razlika u cenama, t+ 369e a u CT kosta 87k din :d

Za 369e ZXU je dobra kupovina, makar kao tablet/mini tv :d
 
vala ako ljudi nosaju Note 2/3 ne vidim sto bi im smetala velicina XZU, par % razlike :D
 
Nazad
Vrh Dno