Šta je novo?

Sony Xperia Z Ultra

Poslednja izmena:
Ja kad stavim neki novi ROM i ukljucim kameru, prvo je da iskljucim one neupotrebljive diode koju degradiraju sliku a vidim ovde nekom nedostaju, hebi ga, valjda sam prestao da izlazim na mracna mesta... Led mi zatreba samo kad mi nesto zapadne iza troseda... :) Video sam dosta lepih pa i kvalitetnih slika napravljenim mobilnim telefonom ali jos ni jednu lepu a kamoli kvalitetnu napravljenu mobilnim telefonom sa blicem ili LED diodama... Istina cesto nosim i digitalac, imam ih dva, dobra, mozda su mi kriterijumi veci...

A ona dva cm dole i gore kome smetaju su da imas, da 'prostis za sta da ga uhvatis... :) Tesko je i veliko to cudo pa poluga cini svoje...

Ja iskreno ne znam sta da kazem za ovo, imao sa Note I i bio mi veliki, sad nosim S III i Nexus 7, cesto istovremeno, mozda u trenutku gluposti - pameti (nepotrebno precrtati) opet predjem na jedno al zato veliko...
 
Poslednja izmena:
Па користим наравно , ал' хоћу полако мог Ноута у пензију ....никако да избаце нешто .....
 
A ja sam u fazonu, više ne kupujem telefon koji nema onscreen tastere.
 
meni se sve vise ovo dopada. nemam realnu sliku koliko je to veliko. ali volim sto je elegantno i cool je ova wireless slusalica.
 
[YOUTUBE]999aTjqmhg8[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]7YIdJlAldQ8[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Konacno pravi ekran :D a ne ono go*no u Xperii Z.
 
Sto ? Meni oni samo oduzimaju dijagonalu displeja :p

I ja sam tako mislio na Nexus-u, krade mi od ekrana ali prelaskom na Note i S III, uvideo sam da mi je "Home" dugme "pretvrdo" i da bi vise voleo
"mekano", ili na ekranu, a Z - Ultra definitivno ima dovoljno mesta na ekranu za njih ili kao kod HTC-a naprimer, dva - tri senzorska tastera dole, mislim da je to idealno... Onaj klik Home taster je dobar samo sto je pristupacan i telefon se lako otkljucava... Opet XZ mi nije konkurencija S IV zbog manjeg ekrana, upravo zbog njih... Hebi ga, nema dva dobra...
 
Sto ? Meni oni samo oduzimaju dijagonalu displeja :p

Ma daj, uvek možeš da smanjiš veličinu, a mogućnosti kastomizacije su neograničene. Koji hoćeš taster, kakav hoćeš, boju, i još se okrenu za 90 stepeni kada okreneš telefon, i još se sklone kada imaš nešto za full screen.
 
Ma daj, uvek možeš da smanjiš veličinu, a mogućnosti kastomizacije su neograničene. Koji hoćeš taster, kakav hoćeš, boju, i još se okrenu za 90 stepeni kada okreneš telefon, i još se sklone kada imaš nešto za full screen.

+1
 
Ma daj, uvek možeš da smanjiš veličinu, a mogućnosti kastomizacije su neograničene. Koji hoćeš taster, kakav hoćeš, boju, i još se okrenu za 90 stepeni kada okreneš telefon, i još se sklone kada imaš nešto za full screen.

+1
 
Ma daj, uvek možeš da smanjiš veličinu, a mogućnosti kastomizacije su neograničene. Koji hoćeš taster, kakav hoćeš, boju, i još se okrenu za 90 stepeni kada okreneš telefon, i još se sklone kada imaš nešto za full screen.
Ok. Zanimale su me prednosti onscreen tastere jer sam planirao da uzmem Sony Xperia ZR a taj mob. ih poseduje.Najvise mi smeta sto su tokom surfa prisutni(umanjuju prikaz slova,stranice) :p
 
Taj lmt ume tako da pokida živce kada ga koristiš na crnom telefonu sa amoled ekranom da to nije normalno :D
 
new rumor suggest 4th of july announce international version z ultra with LED flash and Camera button...
previous z ultra is for china only...no idea...

xperia-z-ultra-features-processor-snapdragon-940x420-fc11defa55c8824a4bcac3e35f51c826.jpg
 
http://www.theinquirer.net/inquirer/review/2277241/sony-xperia-z-ultra-handson-review
The picture quality of the Xperia Z Ultra's screen is among the best we've seen on a smartphone. At 6.4in and with 1920x1080 resolution, making this handset the largest full HD smartphone on the market, the quality outshines most of Sony's competition, including the Samsung Galaxy S4.

We watched an HD movie on the handset, and were impressed with the vivid colours and deep blacks, which are thanks to Sony's Triluminos Bravia technology. While Sony's custom user interface can sometimes make menus look a little washed out, this is the best screen we've seen on a Sony smartphone yet.

To sto kazu da je bolji od S4 samoleda je njihov subjektivni utisak i u testu S4 su napisali da je ekran vrh ali da im smeta bela i osvetljenje. Da se zanemari to, sve ostalo stvarno obecava a na ukupan kontrast koji je ocigledno odlican utice i prika crnez, sto se toga tice kapiram da je kao kod htc One, mozda i bolji.
 
Poslednja izmena:
Probao, velik, super brz, ekran je bioskop, futrola fenomenalna, rad sa olovkom just great, svaki drugi telefon u ruci posle njega = kao da drzite n3310 monochrome ;)
Buducnost u rukama, sta da vam kazem... i da se razumemo, imam velike ruke! :)
DSC_0102a.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa koliki si ti? 2 ipo metra? :D
 
ne dolazi, radio sam sa obicnom olovkom, staklo je neko neizgrebivo ala gorilla glass
 
Bole te brige marti, ti svaki novi sony probas mesecima pre nas :) Cim se docepas Honami-a javljaj.

http://www.frandroid.com/test/150164_prise-en-main-du-sony-xperia-z-ultra

J*bes sintetike ali je lepo videti koliko je mocan s800.. to donosi nove mogucnosti foto/video obrade u samom uredjaju i ko zna sta jos.

Reprodukcija 4k videa na XZU

[YOUTUBE]NHgstoSsIYI[/YOUTUBE]

A ovde prikaz crne deluje bas dobro za ovu tehnologiju

[YOUTUBE]QvnVyeJkUhE[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Bole te brige marti, ti svaki novi sony probas mesecima pre nas :) Cim se docepas Honami-a javljaj.

Testiracu kameru na Honamiju uskoro... ;)
Realno samo to me i zanima jer ovo drugo vec odavno radi sve sto mi treba...
 
Poslednja izmena:
^ bas tako, samo to vecinu i zanima :) tj sto bolji ekran, zvuk, dizajn i kuciste i ''zver'' od kamere sa xenonom, a da li je dual/quad core i kakav je gpu.. meni bar piste jajasca (mada ce i sve ovo biti ljuta guja :d na i1 Honami).

Ali evo vec se doslo do toga da ce Honami snimati 4k (a uskoro verovatno i svi ostali s800 uredjaji), pa onda napredne foto/video obrade i ko zna sta jos.. znaci konacno ce silna jezgra/gigaherci i kolicina rama biti uposljeni nekim korisnijim procesima i aplikacijama od hd igrica :d

A s'obzirom da se bavis fotografijom kapiram da ces realno da napises utiske o kameri.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno