Šta je novo?

Sony Xperia P

Za toliko i ja znam. Malo pre sam se čuo sa braćom i oni su uspeli da instaliraju kakaotalk preko play google storea. U čem' je problem?
 
Skinite tunnelbear i skinite normalno aplikaciju.
 
pozdrav ljudi. šta je pametnija kupovina, sony xp ili htc sensation xe (bez dr dre beats sluški)??
 
Prvi post, pa na pogrešnom mestu... Imaš na forumu odeljak šta da kupim, pa tamo pitaj...

Ovo što si uradio je kao da si otišao u BMW salon i pitao šta da kupim M5 ili AUDI RS4, sta misliš šta bi rekli?
 
izvinjavam se, isčitah tridesetak strana i video na par mesta da su ljudi tražili savet xp vs određeni telefon. obriši ove posrtove, nije bilo loše namere cheers
(inače, m5 svakako)
 
Sve teme se truju tako dolaze ljudi, pa pitaju, a sve navijaju za drugi telefon...

No da ne spamujemo dalje ovde, imaš tamo i neke ostale teme, pa iscitaj šta su ljudi kupovali i sta su ostali savetovali..
 
Deluje ok a i znalo se kako ce otprilike izgledati ali ne mogu da verujem da je walkman ikonica roze/ljubicasta, pa majku im j...m :wall: :d
 
Nemoj tako, ljubičasta (purpurna) je boja careva :)
 
Ma samo nek' radi kako treba, posebno meni oko ove glupe baterije, punjenja i kamere, a za ikonice ćemo lako. Od go, next i ostalih launchera, pa nameštaj ikonice kako ti je volja.
 
Meni juce dialer podivljao, prozdirao bateriju 20% na sat :d
 
Pre par danas sam konacno uspeo da izvucem 4h screen on-a, ali bas bas malo je koriscen telefon :)

Ne znam zasto pokazuje skok baterije jer nije kacen ni na struju a ni usb, jedino objasnjenj koje moze biti je sto sam probavao need for speed koji ima na njemu, pa nakon izlaska iz igrice baterija skocila malo :D
 

Prilozi

  • Screenshot_2013-03-15-14-45-56.png
    Screenshot_2013-03-15-14-45-56.png
    294.6 KB · Pregleda: 86
  • Screenshot_2013-03-15-14-46-12.png
    Screenshot_2013-03-15-14-46-12.png
    358.4 KB · Pregleda: 89
I meni su se desavali ti skokovi baterije na grafiku posle zahtevnijeg koriscenja.

@Ragnarok e jbga sad :d Android je show.. tek sad vidim koliku je sansu imala bada raspala, ne racunam tu popunjenost marketa nego rock stable svakodnevnu upotrebu os-a.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je i do firmwarea. Sonyev ICS je ocajan, prepun je bagova.
 
Meni ako JB ne reši ovo sa baterijom i punjenjem što me strašno živcira, prodajem ga. Sutra idem za Niš i nosim ga da vidim da li može da mi popravi nekako to ili da mi zameni.
 
Mislim da je i do firmwarea. Sonyev ICS je ocajan, prepun je bagova.

Ja stvarno nisam primetio previse bagova.. mada ja sam na onom 4.0.4 ICS .544 :D

Sad pokusavam da se setim bagova.. jedna torch aplikacija nije palila led povremeno, obrisao sam, ova nova app radi normalno. Telefon je dosao sa srpskim jezikom, podesio sam eng ali su ostali sitni bagovi, tipa da imam folder ''Mediji'', kada kucam poruku nekada ''i'' prebaci u I, handy gps aplikacija radi lose ali ostale gps rade normalno.. i sustini me najvise nervira sto se relativno cesto desava da nesto zabaguje i srce bateriju, aj 2x nedeljno da sam primetio, mozda i 3X.

A da je ICS sa novim sitnim apdejtovima krs stoji, to sam procitao na xda, zato i nisam apdejtovao kada sam kupio fon :D

Danas sam igrao Temple Run II sa walkmanom/flac i nabudzio grafiku za 50% na 100% i primetio sam lag :) I onda neko kaze ''sta ce 4 jezgra u telefony/toliko jak gpu'' :) Mada mislim da je ovo samo do gpu, kada sam smanjio grafiku na default 50% sve je radilo ok. To je to, ovaj Mali 400 je single ili dual core, a onaj iz SGS II je Mali 400 MP quad core gpu.

Upravo izvlacim 22h sa 4 ipo h ukljucenosti ekrana i imam jos 35% ali feature phone upotreba, mozda 20 min 3G neta sinoc i danas, ostalo samo refresh prognoze, pozivi, mnogo poruka nesto danas otkucah, dosta slusanja flac muzike preko slusalica i danas oko 1h preko zvucnika sto inace ne praktikujem ali sam radio pa da ubijem monotoniju.. i mozda 1h ukupno Angry Birds, Temple Run II, Hill Climb Racing i Rope Escape uz muziku, sve ovo sa 70% osv. ekrana i slab signal (sinoc vip zabagovao i imao sam 1-2 crte a sms nisam pola h bar mogao da posaljem)

Za smesnu bateriju nije lose ali 3G surf ubija autonomiju i svako ko mnogo koristi net treba da zaobidje XP.

Mogao je neko da testira ali mislim da jedva moze 4h da dohvati sa 50% osv. displeja preko 3G.
 
Poslednja izmena:
hteo sam da kupim ovaj telefon preko kupujemprodajem sajta. primetih inace da nekoliko razlicitih prodavaca za slicnu cenu prodaju, neki daju neku garanciju, neki ne, ali interesantno je to da su skoro svi prodavci iz novog sada. da li je neko imao iskustva sa njima ili uopste kupovinom ovog telefona na kupujemprodajem?
 
Nije samo ovaj telefon.. Vecina telefona se svercuje preko novog sada,ne znam zasto je to tako..
 
Au al' sam imao srece danas, radio na nekoj presi i gvozdeni deo od pola kilograma izleti, lansira se na 2cm bukvalno od telefona :wall: da je pao na displej mogao bih samo da bacim telefon.

Vidim ljudi vec probaju ove bagovite JB.. zanimljivo je to sto ispod ikonice camera pise cyber-shot, ako ovo nije lazirano izgleda da su tacne glasine da se vracaju korenima tj cyber-shot i walkman telefonima ,)

2013+-+1
 
Poslednja izmena:
Lik od koga sam kupio fon mi reče da je eksperimentisao sa nekim drugarom i ubacio je neku beta verziju JB i kaže da je odlična. Kaže da baterija duže drži i da za sada nije našao veće bagove na toj verziji JB. Reče mi da će naredne nedelje da izađe finalna verzija i da može da mi ubaci. E sad, koliko mu je verovati.
 
I ja nagadjam. Ima dosta dokonih na xda koji vole da eksperimentišu pa...
 
Capture_zps2b0a0913.png
 
Znači da neću dobiti informaciju da imam novi update preko update centra kao kad sam kupio fon ili kako već?
 
Poslednja izmena:
Možete sami da flešujete čim se pojavi negde rom da se skine, isto vam dođe samo bez čekanja.

Sećam se za U kada je izašao ICS da se dugo čekalo da telefon sam ponudi update...
 
Nazad
Vrh Dno