Šta je novo?

Sony Xperia P

Cekajte, moze li update na JB da se odradi samo preko telefona direktno? Meni stoji u ponudi na telefonu da odradim update, da li je dovoljno samo tako odraditi?
 
Koliko ja znam to je sasvim dovoljno. Ja kad sam kupio fon, ponudio mi je dva updatea i to je to. E, da sam ja te sreće:d
 
Odradio. Radi dobro i koliko primecujem neznatno brze, sto je naravno dobro... Takodje, ovim mi je ispravljen i problem sa nekonektovanjem na kucnu wifi mrezu, tako da sam generalno zadovoljan za sad...
 
Meni kad bi se problem oko baterije resio kao i kamera na 8mpx,to bi bilo to. Valjda ce i meni skoro doci obavestenje.
 
Meni kad bi se problem oko baterije resio kao i kamera na 8mpx,to bi bilo to. Valjda ce i meni skoro doci obavestenje.

Rešava kameru, nema ono crnilo noću na 8mpx a i preko Instagrama lepo radi, nema ono kao na ICS 3/4 skroz crno, znači sve kako treba što se tiče kamere, a baterija tu i tamo, obrni, okreni 1 dan. :)
 
Telefon ne mora da se rootuje prvo da bi ubacio JB preko flashtoola? Kakvo je stanje sa baterijom, nadam se da ne traje jos manje :)

Jel su reseni i problemi za notifikacije (ponekad se ne cuje zvucni signal kada ima neka notifikacija).
 
E i mene to zanima. Da li treba da se rootuje telefon kako bi ubacio JB preko flashtoola ili ne? Ili je samo kako piše u uputstvu?
 
Stize JB 4.3 verzija pre verzije 5. Da li neko ima informaciju da li ce ovaj telefon imati jos neki update softvera ili je to to?
 
Trebao si da kupiš Nexus telefon ako hoćeš update ;)
 
Mislim da smo vec pričali o tome da smo odmah po kupovini XP dobili ICS,sad i JB i to je to. Čitam danas da će 4.3 dobiti naravno Nexus,S3,S4 i neki Huawei sa jednim jezgrom što bi značilo da će update biti manje zahtevniji.Tako sam bar čitao u novinama.
 
primetio sam da je izgleda pucketanje u slusalici tokom razgovora znatno smanjeno, maltene ni ne postoji... pozitivno, ali mislim da mi je sada baterija jos gora... siguran sam u to, pre mi je ladno drzala jedan ceo dan 12h, a sada jedva sastavlja od pre neki dan, a skoro manje koristim telefon nego pre apdejta...
 
I meni je jeo bateriju ali sam odradio repair softvera i ne zalim se sad, za sad mi deluje ok. Verovatno vise jede bateriju ali ne nesto previse... Onaj brightness mode, kako vam je podesen?
 
To definitivno. Jedan dan sam drzao skoro sve po defaultu(live wallpaper,weather widget itd) i pojeo mi je bateriju. Mislim da sam malo jos usporio srkanje baterije disableovanjem nekih aplikacija koje sigurno necu koristiti(recommended,timescape,fb music). To naravno ne preporucujem,vec samo kazem da sam ja to uradio. Deluje mi logicno da pogasim te stvari koje ne koristim,kao na kompu.
 
cuo sam da posle apdejta treba jedno 7-8 dana da se stabilizuje baterija, i onda bi trebalo da radi kao stara... ne znam koliko to ima rezona...
 
Posle svakog flesovanja ili kernela ili ROM-a, treba da prodje 2-3 dana da se kako ja to zovem "slegne" sve. Sta to znaci? To znaci da dalvik i cache treba da se srede i da se sve rekonstruise da bi ti sve bilo normalno. Dalje ako ti treba da saznas kako to sve funkcionise, google je tvoj prijatelj :)
 
Drugari, i meni je konačno ponudio JB preko Sony PC Companiona!!! Recite mi da li je to oficijalna verzija ili je to neka verzija iz Burundija, Burkine Faso ili Liberije?
 
Updateovao sam fon!!! Za sada je sve ok. Videcu sta ce biti kad mi padne baterija ispod 15% i da li ce i dalje prekidati punjenje. Imam manji lag kod tranzicije prozora. Posebno sam odusevljen temama i lockerima. I walkman je mnogo bolje odradjen(raspored pesama,grupa). Jedino sto mi se ne svidja je prozor kad pozivas nekoga ili primas pozive kao i slajd opcija kod zakljucanog ekrana kad imas propusteni poziv ili poruku. Ali to je stvar ukusa. Zanima me da li mogu da menjam notification bar(da dodam npr. sync, sklonim data transfer i sl.)?
 
Hoće da se puni baterija ispod 15%. Zvao sam se par puta i slao poruke sa drugog telefona. Pratiću rad fona. Za sada mi je baterija sigurno za 20% bolja. Jedino što i dalje ne radi kako treba(a to nije radilo ni na jednoj verziji)su LED diode. Kad stigne poruka, poziv, LED dioda zasvetli tek kad upalim ekran. Ima li neka app koja funkcioniše. Ja sam nekoliko njih pokušavao, ali nešto nisu radilie, a i pravile su više štete nego koristi, pa sam ih izbrisao.
 
Ja sam baš tu i instalirao, ali nije htela. Je l' si rootovao fon ili ne? Ima li neka fora ili opet mene zeza fon?
 
To ces morati da pises mail tom liku ili vidi ovde sa nekim ko je koristi na XP, pa da ti kaze sta i kako.
 
У неком launcher-у:p
 
Je l ' zna neko da li moze da se isključi notification bar?

A kako ćeš onda da vidiš bilo šta? Poruka, poziv, gnow, sva moguća obaveštenja od aplikacija, razne greške na telefonu? Bilo šta da ti se desi sa telefonom stoji ti u notification baru.
 
Nazad
Vrh Dno