Šta je novo?

Sony Xperia M2 vs. LG L Bello

delrey

Cenjen
Učlanjen(a)
07.10.2013
Poruke
198
Poena
170
Planiram za koji dana da uzmem telefon u Telenor za burazera, pa ne mogu da se odlucim od ova dva. Oba telefona su iz srednje klase, vrlo slicnih karakteristika. Sto se tice burazerovih nekih zahteva, internet mu je jako bitan, kao slusanje muzike. Ja licno naginjem vise ka Soniju, ali i dalje ne mogu da se odlucim. :D
Cini mi se da oba podrzavaju 4G, ako se ne varam. Hmm
 
M2 i M2Aqua sam koristio i to su dobri ''budzetni'' androidi, jeste da imaju povece bezele ali rade dosta brzo i stabilno (sto nije uvek pravilo u ovoj klasi), kvalitet kucista je ok, Aqua je bolji izbor po mom misljenju. Ali je i obican M2 ok. Samo ne treba ocekivati cuda i hw/sw/performanse kao kod flagship androida..

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6593&idPhone2=6146

Ovaj LG nisam probao ali na papiru deluju dosta slicno (osim rezolucije ekrana koje je na strani M2 dok LG ima manje bezele i veci displej).

Ne znam koliko kostaju ali recimo da nema primetno boljih androida za te pare. Samo ta klasa nije imuna na softverske probleme, bagove/lagove.. koji mogu da se pojave i sa nekim novim apdejtom, sve je tu moguce. Najbolje bi bilo da proba oba telefona ako je moguce pa neka odluci.. mada ti primerci iz poslovnica umeju da budu zesce usporeni, zabagovani zbog izlozenosti pipacima i ljudima koji instaliraju task ''ubice'', antivajruse i slicno djubre :d

Moram da bacim pogled na telenor ponudu, mozda ima i malo boljih telefona za ove pare..
 
Poslednja izmena:
Tako uporedno ih nisam do sad uporedjevao, i mogu ovako da primetim da jedina veca prednost LG-a je IPS displej, ali Sony ima vecu rezoluciju i veci ppi. Brzi prenos podataka, takodje.
Sto se tice drugih modela, tesko za ove pare nesto bolje.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno