Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A mogu i da stave opciju kao u TLOU da biras između 30 i 60 fps!
 
Ma 30fps je dovoljno sve dok je zakucano, a jeste. Bolje da ceo svet bude ziv kao sto je u prethodnim delovima, 60 fps je duplo manje svega, a stvarno nje potrebno, nije to PCjevih 60fps, aka 5-120fps :):)
 
Limitirano izdanje po paprenoj ceni?
 
2016 je logicno, a to sto "kasne" sigurno nije bez razloga, ochigledno peglaju sve sto nije valjalo, uzeli su ceo tim novi samo za zvuk, pa mozemo da ocekujemo veliki napredak. Kapiram da ce na E3 biti nekakav info.
 
Ocekujem najavu [VR compatibile] prologa za launch Morpheusa i brz izlazak pune igre. Ko zna mozda i iznenade sa ranom punom igrom.

Iskreno, najvise me privlaci sto ce najverovatnije odraditi HQ verziju Isle of Man staze. :D To ce biti madness nauciti za voznju.
https://www.youtube.com/watch?v=d9rTfiMqn30
 
Poslednja izmena:
Da, zaboravio sam na Morpheusa, GT7 ce verovatno biti glavni ambasador toga, i naravno kupljeno odmah :d
 
Poslednja izmena:
I vozacima ali i automobilima :)
 
Fascinantno je u autu, ali je na motoru jeza sa onom brzinom
 
Pa da, na 2 tocka je totalno drugaciji trip.. smesno poredjenje ali 80km/h spust sa planine na obicnom mtb sa kramponkama je neverovatan osecaj ali i veliki rizik dok u nekoj tamo smarackoj E klasi pri 80km/h imas osecaj kao da lebdis pri 20km/h :)
 
Meni su te staze najgore od svega, sve je pravo a nije pravo, blage krivine non stop, nema kocenja, bas je smor za voznju i za gledanje, osim tog momenta sto moze da pogine svakog trenutka, ali onda bolje gledas Nascar, tu ginu sigurno, zato postoji :)

Pogledajte kako se vozi Nurburgring i koliko je to interesantno, na motoru, autu, bilo cemu :)
 
To si u pravu, gledao sam jednu vožnju na nirburgringu, kada je tip sam M5 odvezao neke turiste, i objasnio kako se vozi
 
Ovi iz logija su na nekoj stomakliji, pa ko ce da im kupi redizajnirani g27 po ceni skoro kao T500rs :) T300 je verovatno bolji od ovoga :) poslednji trzaji zivota Logija :)
 
Ovi iz logija su na nekoj stomakliji, pa ko ce da im kupi redizajnirani g27 po ceni skoro kao T500rs :) T300 je verovatno bolji od ovoga :) poslednji trzaji zivota Logija :)


Bolji je T300 od T500 ako pedale ne racunamo a i cena mu manja (; trenutno najbolja kupovina po meni.A ovi iz Log. nisu normalni zacepili 400 dolara za G29 bez menjaca ,vec vidim astronomsku cenu kod nas a realno je ovo G27 koji moze na nove konzole i nista vise...
 
Po kom osnovu je bolji zbog brushless motora ? To kao da kazes Viper je najbolji auto jer ima najveci motor na papiru :) Oni da su napravili bolji volan nazvali bi ga T700 i stavili mu jos bolje pedale,, a spustili cenu. T500, ovako nema nikakvog smisla A cak i da su isti, papucice su bitne koliko i sam volan.

@hsv.stoned, ne razumem zasto ljudi trace vreme u zivotu umesto da rade neke pametnije stvari, samo da bi okacili smesan klip na yt :)
 
Poslednja izmena:
Po kom osnovu je bolji ? Pa cenovno je niza klasa i broj je manji, cak i da ne probas oba jasno ti je, a kad ih probas onda ti je stvarno jasno :) A cak i da su isti, papucice su bitne koliko i volan, a na T300 su losije i od prastarog G25.

Sta si se nasao prozvan :d Ako izbace neki proizvod koji ima manju oznaku (broj) ne mora da znaci da je losiji,treba sagledati sve cena,kvalitet i razliku izmedju ova dva, ovog puta volana a veruj mi samo je razlika u ceni zbog pedala nista vise...

T300 54.000 din.

T500 75000 din. i vise- manje,cena varira. Cene su ovakve u nasim radnjama sa 2god. garancije.
 
Poslednja izmena:
Pa kako prozvan kad mogu moj volan da zamenim za T300 i da mi ostane za kafanu sa drustvom :), ali nesto mi govori da to ipak necu da uradim. Nisam dugo probao T300 ali mi ne deluje tako robusno i kao da ce da izdrzi sve, kao sto T500 deluje, a opet da ponovim, pedale su bitne koliko i volan, pa da je T500 losiji bice bolji zbog pedala :)

I ja stvarno ne mogu da se setim proizvoda iste firme gde je jeftiniji bolji :)
 
Pa kako prozvan kad mogu moj volan da zamenim za T300 i da mi ostane za kafanu sa drustvom :), ali nesto mi govori da to ipak necu da uradim. Nisam dugo probao T300 ali mi ne deluje tako robusno i kao da ce da izdrzi sve, kao sto T500 deluje, a opet da ponovim, pedale su bitne koliko i volan, pa da je T500 losiji bice bolji zbog pedala :)

I ja stvarno ne mogu da se setim proizvoda iste firme gde je jeftiniji bolji :)


Dobro sad ceo forum zna da imas sve najbolje od svega :d nego jel si uzeo i menjac to ti je jos 150€ :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno