Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To nesto na moj racun ili drajverov ;) ?
Bloodborne sa uzivanjem igram od kada je igra izasla (uostalom imas DF analizu ako meni ne verujes), Destiny sam probao (i video da nije za mene), a Halo: The Master Chief Collection sam uzeo day 1 (i pored tehnickih problema, za mene je to u top 3 kolekcija ikada).
Ne znam za druge, ali to sto se na sve zalim :)d), ne znaci da ne uzivam u tim igrama. Jedino mi je zao sto znam da je to sve moglo bolje. Da se vise ljudi zali, moralo bi bolje :).

Back to the topic, koristi neko mozda slusalice spojene na optical out?
Ni na ps4, ni na xboxu zvuk nije dovoljno glasan(osim ako se ne koristi neko pojacalo).
Cak mi se cini da je zvuk na x1 primetno tisi sa istom opremom. Da li je to uopste moguce, buduci da je digitalni izlaz :) ?
 
Ček, ne razumem kako slušalice na optical out?
Preko optical se prenosi samo signal, koji kasnije procesuira pojačalo....
 
Imam neki krsh DAC, zaboravio sam taj deo :).
 
Ja koristim sluske direktno ubodene u dzojped - definitivno najbolja stvar u vezi sa DS4. Bloodborne sa slusalicama je mnogo bolji.
 
svaka igra sa surround sound-om je mnogo bolja... cak i fifa... tako da ko ima mogucnost nek obavezno poveze i onda je uzivanje pravo :)

sto se tice jacine zvuka, postoji neki glitch koji se resava tako sto pojacas volume na tv'u i pored toga sto ti je izlaz drugi i to je ljudima resavalo problem... probaj, ne kosta nista...
 
mora da se skine .apk ne moze sa stora....
 
Izvol'te link za .apk. ;)
 
Kupio sam terraria za ps4 na g2play i dobio key za ps3 ovo mije zadnje sto cu kupit od njih.
 
Mislim da nisi dobro(g) citirao :D
 
Aw yiss.
 
Ivane, zaboravio si nesto, nije prva stvar u igri podesavanje detalja i tekstura, prva stvar je da udjes u BIOS i das mu ga po tweaku :d:d:d

Sto je najgore, to je mnogo ozbiljna stvar koja vuce tehnologiju dole, sto je srz poslovne filozofije najjacih kompanija u tom poslu, i umesto da dobijemo gotov proizvod koji funkcionise do j@j@, takve proizvode moras da trazis lampom, dok je sve ostalo poluzavrseno i od korisnika se ocekuje da zavrsi sve ostalo, jer na neku semu ima previse onih koji vole da se bave nezavrsenim poslom inzenjera :d Ja sam se lozio na OC i komponente i kablove i gluposti pre 15 godina, ali to je trajalo godinu/dve, video da nema nikakvog smisla i da je samo gubljenje vremena i od tog trenutka ja nisam rob kompa, on je moj rob, sednem, zavrsim posao, ili odigram igru, i ustanem, ne interesuje me sta je u kucistu i da li je tweakovano i da li cu da imam 2 fps vise. Sto je najgore, svi ti natweakovani PCjevi i nabudzene komponente rade najgore od svega jer je softver raspao pa je 30fps na konzoli mnogo glatkije nego 60 na PCu, posto na PCu ne mozes zbog "raspalosti neoptimizacije" da imas stabilan framerate, nego igre rade u 5-500fps, ali ko je u tom svetu cuo za balans i optimizaciju, nema toga, i zato taj ceo svet zivi samo na neobavestenoj deci koja misli da je to mesto za igranje, ili ovim nekim matorcima koji se iz mesta nisu pomerili 20 godina, a provalice tek kad ono na Microsoftovom sajtu bude pisalo "dragi neobavesteni, od danas vise ne radimo" :d:d

Nekad bilo driver, u ovoj generaciji konzole prednjace po frame dropu jer imaju hw koji je kaskao za top pc-jima vec na launchu. Jednostavno, ne moze se prodati pc arhitektura po ceni top graficke i ocekivati iste performanse. Povrh svega i konzolne verzije se rushuju jer se stedi na qc da bi se oborili troskovi.
Npr za DmC koji je nekad bio konzolna exluziva:
From a technical perspective the PC game still offers up the best experience overall. A solid 60fps provides low latency gameplay that feels consistent, along with the uninterrupted silky smooth motion provided by a locked frame-rate.
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-dmc-definitive-edition-face-off

Imas ovde jos mnogo poredjenja medju platformama i sve se svodi na koliko para toliko muzike. Ko moze da kupi dobru graficku koja kosta kao ps4 imace bolje performanse od ps4. Tesko da je iznenadjenje
http://www.eurogamer.net/?type=face-off
 
Ovaj covek je sigurno doživljavao nešto kao mi u ovoj temi :D

[youtube]YWFosdVSY-c[/youtube]
 
Povređana osećanja jadnom peasant-u :laugh:
 
GTA V nema Denuvo zaštitu, tako da se svakako očekivalo da će je krekovati čim pre...
 
df0791fea0a86cbe76f50fd31a3d70eb.png


Dobro je sto su sredili, ali je neverovatno da to niko nije primetio pre izlaska igre.
 
Day one patch je danas normalna stvar, to im praktično produži vreme za razvoj.

Jeste, Rockstar to ne zna stvarno i nije primetio ...
 
AF je feature koji (barem na PC-u) ima gotovo neprimetan impact na framerate, tako da mi stvarno nije jasno kako ga neki developer izbegavaju na konzolama, pa makar i u najminimalnijoj formi (x2, x4).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno