Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ja се баш питао ко су ликови који скупљају трофеје :)

ja sam patio i od tog skupljanja achievementsa dok sam se igrao na pc, secam se cak pre nekoliko godina kad sam nekoliko meseci igrao wow, prestao sam samo zato jer sam shvatio da ima toliko achievementa za koje bi mi trebale bukvalno godine, reko' batali, im not gonna waste my life xD
 
Da li si siguran da ne plaćaš te dve "stvari" ?

Pa dobro ne mislim na ovu vodu sto imas u cesmi nego tipa odes u kafic pa uzmes vinjak a on te pita hocete i vodu ti kazes moze a on kaze 5 dinara, na to sam mislio.

Za ovo drugo sam 100% siguran da ne placam a za tebe i ostale ne znam. U to vec ne zalazim.
 
Je l neko probao ovu drugu PS+ free igru swappera? vidim da je mozgalica, al bih radije da cujem neki utisak pre nego sto je uzmem, jer ne bih skupljao igre u kojima necu osvajati trofeje, perfekcionista sam pa cu se trudim na svakoj platinium da uzimam, a vidim da jednom kad se zapocne igra ne moze da se skloni iz liste trofeja . .

U pitanju je veoma dobro ocenjena logicka igra, dosta ljudi je bas hvali. Random YT clip
https://www.youtube.com/watch?v=Ls7e6OQRBZw
 
Pa dobro ne mislim na ovu vodu sto imas u cesmi nego tipa odes u kafic pa uzmes vinjak a on te pita hocete i vodu ti kazes moze a on kaze 5 dinara, na to sam mislio.

Za ovo drugo sam 100% siguran da ne placam a za tebe i ostale ne znam. U to vec ne zalazim.

Kada je pi*ka u pitanju mnogo te skuplje izađe ova što ti kažeš da je ne plaćaš, nego ova gde lepo platiš na kraju ;).
 
Sa PS4 na p****. Sjajno :D
 
Je l neko probao ovu drugu PS+ free igru swappera? vidim da je mozgalica, al bih radije da cujem neki utisak pre nego sto je uzmem, jer ne bih skupljao igre u kojima necu osvajati trofeje, perfekcionista sam pa cu se trudim na svakoj platinium da uzimam, a vidim da jednom kad se zapocne igra ne moze da se skloni iz liste trofeja . .

Znam mnoge zavisnike od trofeja sa PS3,ali ti si poseban lik. Te stvari su jedne od najvećih gluposti modernog gaminga,ali sto ljudi sto ćudi. Ja sam igrao swappera na PC-iju dobra mozgalica jedna od boljih u zadnje dve godine ima ćak i zanimljivu priču,a što se tiče trofeja neznam kolko su teški.
 
Al tu sto placas indirektno dobijes na duzi period u 95% slucajeva a ovu sto platis direktno dobijes za jednokratku upotrebu :D

Neka, ja ne volem da ponavljam gradivo ;). To je kao kad bi jednu PS4 igru morao svaki dan da igraš do kraja života. Brzo bi mi dosadila. A današnje devojke su poput modernih igrica, eye candy trejleri i lepa kutija ali veoma "plitke" kada se analizira podrobnije.
 
Ne bih skupljao igre u kojima necu osvajati trofeje, perfekcionista sam pa cu se trudim na svakoj platinium da uzimam, a vidim da jednom kad se zapocne igra ne moze da se skloni iz liste trofeja...

Veruj mi, zaj.ebaces se 5 puta i uci u igru za koju mislis da ces osvojiti platinu, i shvatices da igras samo zato sto moras, jer ti se igra ipak ne dopada (ili ti se igra dopada, ali taj deo skupljanja te uzasno smara). I izdrzaces tako u prvih par igara, "Ma daj da ih skupim iako ne uzivam", i onda treci put ces reci "Ma dosta vise u pm!"
Trust me, prosao sam to, vidi moj trophy list :d

Nije poenta da skupis trofeje, moze ih svako skupiti da hoce, poenta je u vremenu, izgubis dragoceno vreme u tome, i samo onaj koji izgubi sate duze od drugog ce skupiti sve trofeje, a ne znaci da taj neko ima veceg iskustva u igranju te igre ili je samim tim bolji u toj igri.

I poenta je sto sam sebe uhvatio da sate gubim na nesto sto ne volim, u cemu ne uzivam.

Sto neko rece, najgora stvar modernog gejminga.

Kada osvojis neki trofej, pogotovo platinu, onaj osecaj kao na kokainu, da si uspeo nesto u zivotu, samozadovoljen si, a kada pogledas malo oko sebe shvatis sta si ustvari izgubio dok si to radio, a ne sta si dobio.

Nisam duzi korisnik konzola i konzumator te modernije vrste igranja gde te teraju da igras tako sto ti slude mozak trofejima, skupljanjima kolekcija itd, a ne samo kvalitetom igre gde igras da bi uzivao. Zato ni nikada nece skloniti listu trofeja, bas iz tog razloga, da bi te zauvek drzali u tom loop-u iz kojeg ne mozes izaci.

I za kraj, u cemu je poenta trofeja ako ih ne mozes skupiti vremenom sam, bez gledanja you tube videa i slicnih vrsta "varanja" ?

Recimo GTA5, ajde i da imas sve vreme ovog sveta, da imas godine da igras samo to, pa kako skupiti sve silne letke, delove svemirskog broda, ma jednom recju sve "Collectables" i to sam ? Bez ikakvog gledanja "okolo" ? Pa ne znam da li je moguce, jer moras svaki milimetar mape preci pesaka i pazljivo gledati da nesto ne promasis.

Imao sam problema sa TLOU, gde sam bas hteo sve sam, pa nisam uspeo jer ima situacija gde je nemoguce da skontas dok ne vidis you tube snimak.

Problem je sto nece u svakoj igri doci sve samo od sebe, tipa "Ma igraj samo mesecima i sve ces skupiti, jer to je pravi gejmer"

Uzivanje pa sve ostalo - I dalje imam problema sa ovim, ali nekako se izvlacim...

P.S. I da, ti inace mozes da sakrijes trofeje iz igara koje zelis, drugi nece videti, ali ti vidis :d :d
 
Poslednja izmena:
У ГТА пстоје делови свемирског брода??? :)
Сад ћу опет да почнем да је играм, ахахаха!
 
Stari gejmeri koji su odrasli na starim konzolama nece ni pogledati trofeje dok oni kojima je prva konzola bila ps3,oni su druga prica.
 
У ГТА пстоје делови свемирског брода??? :)
Сад ћу опет да почнем да је играм, ахахаха!

Da, samo sto je svaki deo isti, i izgleda kao xbox 360 :d
 
Bez obzira što sam mlad, barem tako mislim :/ (25g) moje prvo iskustvo sa konzolama kreće od legendarne Sege sa sredine 90ih godina, pa preko PS1. 2 i 3 sam preskočio jer sam mislio da ću sve na dalje biti PC gejmer, ali to se odavno promenilo i uzeo sam PS4.

Zaljubljenik sam u GTA još od PS1 i GTA2. Od tog dela, pa sve do dana današnjeg, mislim da sam dane i dane svog života ostavio igrajući ovu igricu, i moram da se složim sa GTA-om. Neko, ko prvi put igra Vice City, igru staru 13 godina, neće uspeti da nadje sve Skrivene pakete, osim ako dane i dane svog života ne uloži u to. Šta tek treba reći za GTA V :D S obzirom da mi je to prva igrica na PS4, rekao sam da ću je preći 100% i da ću doći do Platine pa zemlja gorela. Naravno, to podrazumeva i korišćenje youtube-a za pronalaženje ovih stvarčica. Na kojim su sve lokacijama uspeli da razbacaju delove svemirskog broda, i delove pisama za rešavanje misterije je "sačuvaj me Bože". Teško da će neko sve to naći bez pomoći makar ima svo slobodno vreme ovog sveta :D
 
Ovo za trofeje je i malo subjektivno. Ovi na Share-u im nemaju pristup ;). Ja volim kad osvojim trofej, znači da dobro radim "posao". Nisam nikad bio sportista ili matematički genije pa prihvatam svaku medalju, pa makar i tu virtuelnu.
 
Ako si nosilac ili fantom mozes na kom hoces nalogu.
Ako si guest onda mozes samo na tom gde je igra kupljena, jer guest igra bas na tom nalogu, i ne moze na drugom.

U sheru se sve moze, there is no difference.
 
Sve je isto kao na ps3 sem gesta koji igra sa sherovanog naloga i sa tim trofeji mu se redjaju na tom nalogu.A na tvoj glavnom nalogu ne postoji nikakav podatak da si i igrao tu igru uopšte.
 
Luda igra skroz ali me muce one rescue arene . . kako sacuvati 50 talaca . . kako ? : )
 
Luda igra skroz ali me muce one rescue arene . . kako sacuvati 50 talaca . . kako ? : )

Nije tesko, ja sam bio stigao do ~45 i onda sam zaginuo zbog glupe odluke. Samo nemoj odmah na startu krenuti da igras ozbiljno arenu jer se tokom SP kampanje otkljucava nekoliko bitnih poteza koje Fech moze da radi. Idi cisti grad i prelazi lagano SP misije, pa kad se nabudzis onda se baci na arenu.
 
Tako ja radim sa SS igrom. Fantastican nastavak posle trilogije na ps3.Na kraju kao slag na tortu mu dodje First Light.
 
Nije tesko, ja sam bio stigao do ~45 i onda sam zaginuo zbog glupe odluke. Samo nemoj odmah na startu krenuti da igras ozbiljno arenu jer se tokom SP kampanje otkljucava nekoliko bitnih poteza koje Fech moze da radi. Idi cisti grad i prelazi lagano SP misije, pa kad se nabudzis onda se baci na arenu.

pregazio sam ceo sp i otkljucao nekih 85-90% svih apgrejdova ali i dalje se ne snalazim najbolje u rescue arenama. Kad uradim udarac iz skoka na zemlju, obicno ubijem i civila. Jedino kad imam 2-3 dash strikea napunjena, onda mogu brzo da ih eliminisem a da mi ne pobiju taoce.
 
Pogledaj neke cake na yt ;)

Pa valjda se trofeji tako skupljaju :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno