Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

Despite failing to keep their PlayStation Network secure, Sony may be be close to completely securing their PlayStation 3 console. Today, FCC filings have surfaced of a new PlayStation 3 model, which is utilizing the model numbers CECH-3001A/B. Earlier this year, we reported that Sony was planning the release of a new PS3 console which was immune to jailbreaking and custom firmware. Based on these recent FCC filings, speculation would say these recent models are likely this new generation of "hack proof" PS3 consoles. Very little is currently revealed by the FCC filings, but we'll bring you more information as it becomes available.

Eto Bob Marley, znas sta ti je ciniti.:D
 
2010. PSN je bio u minusu. Ocekuje se da 2011. postane profitabilan.
 
"We are currently evaluating ways to show appreciation for your extraordinary patience as we work to get these services back online"

Verovatno neki popusti ili besplatno neka starija PSN igra..
 
Koliko puta uopste mozes da budes banovan ovde?
 
Dva puta si banovan na nedelju dana, treći put za stalno. Bar mislim da je tako. Drajver je, naravno, izuzetak od tog pravila :)
 
Dobro, driver je legenda foruma :D

Pa jel to znaci da je psiho otisao za stalno? Vidim nesto mi miran forum bez njega...
 
Marliju je to bio poslednji ban, ovog puta trajni.
Nekako imam utisak da je Sony sam trazio nesrecu i da nicega ovog nebi bilo samo da nisu dirali Geohota. Sada kada je ta prica resena "nagodbom" i covek oslobodjen zajednica je krenula da zada jako bolan udarac. Kao da se takmice ko je jaci i ko vise stete moze da nanese.
Zanima me samo dali su i dali ce se te informacije do kojih su dosli zloupotrebiti. Toliko je kartica u pitanju i sve i da nikome ni centa ne skinu i da se Sony spase tuzbe ljutih korisnika opet Sony ostaje bez buduce zarade od ljudi koji nece vise placati nista.
 
Jako mi je zanimljiva cela ova prica o sony-u i kako ce se izvuci iz svega ovoga ali dok se to sve ne resi da li bi mogao neko da mi pomogne,pitanje je sledece: Kupio sam stereo bluetooth slusalice i upario ih sa konzolom ali i dalje zvuk cujem kreko tv-a ili linije a ne preko njih,da li je to uopste moguce cuti na njima!!!
 
Bluetooth u PS3 sluzi za komunikaciju, znaci za headset za pricanje u igrama, a ne da dobijas zvuk iz igre na njima..
 
Marliju je to bio poslednji ban, ovog puta trajni.
Nekako imam utisak da je Sony sam trazio nesrecu i da nicega ovog nebi bilo samo da nisu dirali Geohota. Sada kada je ta prica resena "nagodbom" i covek oslobodjen zajednica je krenula da zada jako bolan udarac. Kao da se takmice ko je jaci i ko vise stete moze da nanese.
Zanima me samo dali su i dali ce se te informacije do kojih su dosli zloupotrebiti. Toliko je kartica u pitanju i sve i da nikome ni centa ne skinu i da se Sony spase tuzbe ljutih korisnika opet Sony ostaje bez buduce zarade od ljudi koji nece vise placati nista.

Citao sam pre neki dan onaj log koji se vrti trenutno gde hakeri na IRC-u pricaju o PSN-u itd, ja ne verujem da je bilo bas tako da su odmah posle nagodbe sa Geohotzom tek tako napali PSN. PSN je supalj prakticno od pocetka jos dok su koristili staru verziju gde je recimo pristup PSN store-u isao preko browsera a ne kao sad gde postoji widget implementiran u firmware pa Store izgleda lepse i ne ucitava se svaki element nanovo svaki put. Sony je kaskao u svemu od samog pocetka PSN-a jer nista nije bilo implementirano na vreme vec je sve naknadno dodavano i krpljeno. Ko se seca vremena kad nije postojao background download gde nisi mogao da radis nista drugo dok se ne skine fajl? Ovo je sad samo posledica celokupne gungule oko hakovanja PS3 posle one prve faze kad je Geohot samo delimicno hakovao konzolu.
 
Tu grešiš. Bilo je ili Playstation ili PC, na kraju je pobedio PC ali to je bilo nekoliko godina pre nego što je nastao ovaj forum. Nisam ja za to da se korisnik drajver banuje za stalno, ja sam protiv toga da se korisnik drajver banuje i warnuje uopšte. Ne vidim svrhu tome a svakako je zanimljivo čitati šta korisnik drajver ima da kaže i gledati kako ni posle 11 godina i 17000 postova nije izgubio entuzijazam :)

Ono što sam rekao za ban valjda važi za prvi nalog, svi kasniji su banovani čim ih moderatori prepoznaju. Naravno to nekima ne predstavlja prepreku da nastave da čačkaju mečku kao što je slučaj u ovoj temi ;)
 
Hm, mozda i moze.. bas sad gledam na Google-u, probaj da promenis Audio output opcije..

edit: izgleda ipak ne moze..
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam sve pokusao i nista,vidim da ima da se uzme neki bluetooth konektor sa 3,5 dzekom koji bi mogao da ubodem ili u tv ili u liniju pa bi tako dobio zvuk na sluskama,jako se lepo cuju zato se i cimam oko toga!!!
 
:D

media
 
Hm, mozda i moze.. bas sad gledam na Google-u, probaj da promenis Audio output opcije..

edit: izgleda ipak ne moze..

Moze sigurno... Ja sam jednom iz zezanja nakacio Samsung BT Handsfree i lepo se sve culo.. Doduse, bilo je mono i ocajan kvalitet zvuka :) Cak sam jedno vreme i razmisljao da nadjem neke BT sluske da ne budim devojku dok nocu gledam horor filmove ili igram nesto, ali nisam nasao nijedne da su 'surround'... BTW kad smo vec kod toga, da li neko zna da li su se pojavile neke tog tipa da valjaju (znaci vise zvucnika u svakoj slusalici i da dobro simuliraju surround)... Znam da necu dobiti pravi surround tako, ali bar koliko toliko :)
 
Moze sigurno... Ja sam jednom iz zezanja nakacio Samsung BT Handsfree i lepo se sve culo.. Doduse, bilo je mono i ocajan kvalitet zvuka :) Cak sam jedno vreme i razmisljao da nadjem neke BT sluske da ne budim devojku dok nocu gledam horor filmove ili igram nesto, ali nisam nasao nijedne da su 'surround'... BTW kad smo vec kod toga, da li neko zna da li su se pojavile neke tog tipa da valjaju (znaci vise zvucnika u svakoj slusalici i da dobro simuliraju surround)... Znam da necu dobiti pravi surround tako, ali bar koliko toliko :)

Ja sam koristio Motoroline HT820 neko vreme, ali uglavnom za slusanje muzike preko telefona... I mogu ti reci da sam bio zadovoljan sto se kvaliteta tice.
 
Ja sam koristio Motoroline HT820 neko vreme, ali uglavnom za slusanje muzike preko telefona... I mogu ti reci da sam bio zadovoljan sto se kvaliteta tice.

Te su stereo... Mene interesuje neka varijanta sa vise zvucnika u svakoj slusalici koja ti daje privid surround...
 
Znam... Pa i ove zicane ne mozes da nadjes ispod 50e, a idu i dosta vise od toga...
 
I potvrdjeno da se PSN vraca u toku sledece nedelje (parcijalno, ali ono sto je bitno ce biti tu, koliko sam ja shvatio)
 
Nazad
Vrh Dno