Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

Dobro, ja je sigurno necu igrati i retko ko ovde osim ako ima Xbox.
Sto se mene tice, pratim nemacki GamePro skoro 10 godina, i oduvek su im recenzije bile na nivou. :)
 
Transformers: War of Cybertron je od strane nemackog GamePro-a ocenjen sa 87%!

Kazu da predstavlja iznenadjenje kao proslogodisnji Batman...sto nije malo!

One prve transformerse nisam igrao, Revenge of the Fallen je isto dobio malu ocenu, ali je meni igra sasvim pristojna, lepo sam se izigrao u sp kampanji, a kapiram da bi i mp bio ok sasvim. Nema razloga da ni nastavak bude los, a sto se tice ocena, nikada nisam preterano obracao paznju na to, vidim neku 6-ticu pomenutu :d
 
jel se desilo nekom da u heavy rain-u (ili nekoj drugoj igri pravilno uradi ono sto treba da bi dobio trofej, ali ne dobije?
meni evo vec drugi put... sta se desava?
 
znam, ali ja sam presao mnogo vise, a trofeja nema.... barem da je nesto tesko pa da kazem, mozda nisam lepo uradio, ali je ovo lagano.....
 
jr5phw.jpg
 
Classics HD je brand koji ce se koristiti za PS2 kolekcije.. Yoshida je potvrdio da cemo dobijati jos PS2 kolekcija u buducnosti. :)
 
Konacno da platim te igre koje sam igrao na kopijama :).
 
O boze, jizz-ujete na igre. I onda se bunite kad vas nazivam nOOliferima. :d

Sta je uopste taj Sly coll ?
Bes to, daj RE4 HD, MGS HD, SoC HD !!
 
^^Reče čovek koji je kupio Xbox360 umesto PS3 zbog mogućnosti igranja piratskih kopija :d
 
Nije umesto, vec i X360 :)

A i nije mi jasno toliko odusevljenje, mislim ko je igrao igrao, sad ih je vreme pregazilo..
 
Pa shin nije od juče, on je stari konzolaš. Prvo je kupio Xbox360 upravo zbog pirata kao što je driver već više puta napomenuo (i pogodio).

Edit: Dve kvakice su dve strelice na gore što znači dva posta iznad mog...
 
Poslednja izmena:
^^Reče čovek koji je kupio Xbox360 umesto PS3 zbog mogućnosti igranja piratskih kopija :d

Kupio sam Xbox da mogu da igram neke igre koje ne vrede orginala.

Razumeo bi Borise cemu odusevljenje da si igrao samo MGS, a kamoli jos more dobrih igara sa PS2. Znamo mi da si ti stipsa za orginale, tebi bi legao Xbox vise nego bilo kome. :p

Ima li nacina da se vidi koliko je PS3 radio ? Nesto kao na LCD TV-u ? Servis menu ?


A ti si GoW zayebavao Shindzu ? :D
 
Pa shin nije od juče, on je stari konzolaš. Prvo je kupio Xbox360 upravo zbog pirata kao što je driver već više puta napomenuo (i pogodio).

Mislio sam da pricas o psihu, a i tako je ispalo :)
 
Pa shin nije od juče, on je stari konzolaš. Prvo je kupio Xbox360 upravo zbog pirata kao što je driver već više puta napomenuo (i pogodio).

Sta ima da pogadja kada sam sam to rekao :).
Dodatno je na odluku uticalo sto drugar koji nema monitor/hdtv ima ps3.
A ovo za konzolasa treba da bude neka prozivka? Mozes ti to i bolje.

A i nije mi jasno toliko odusevljenje, mislim ko je igrao igrao, sad ih je vreme pregazilo..

Vidi se da manje-vise nista nisi igrao u proslog generaciji :).
 
Vidi se da manje-vise nista nisi igrao u proslog generaciji :).

Ako pricamo o PS2, onda da.. samo GOW 1 i GT4.. :) GOW collection sam dobio i to me je zadovoljilo, sad ne znam li bi imao zelje da igram recimo ICO collection koji mi jedini zvuci primamljivo i krivo mi je sto ih nisam igrao.. mada zanemarite mene, nisam bas toliki gejmer, a i jos uvek sam ogorcen od utakmice pa otud ovakvi komentari..
 
Nisam ni ja igrao nista na PS2, ali neke igre sam obrnuo na PC-u, neke bi opet vrlo rado igrao.
 
Nisam ni ja igrao nista na PS2, ali neke igre sam obrnuo na PC-u, neke bi opet vrlo rado igrao.


Zato sam i napisao jizz, samo uprošćeno objašnjenje mog stvarnog mišljenja kojim podržavam kupovinu nekih starijih igara koje sam voleo da igram na bilo kojoj starijoj platformi. To je jako teško opisati, ali, svi imamo slučaj sa nekim naslovima (sem ovog Borisa :p ) tako da, ne treba sve površno shvatati :)
 
Zbog ovih HD kolekcija valjda je svima jasno zasto je SOny odustao od BC za sve PS3-ojke, ovako ce nam iste igre prodati 2 puta.
ALi nema veze, inako ima 5,6 naslova koje vredi odigrati, koje sam propustio.
 
Kako to misliš? Daju nam stare igre sa dvojke remasterizovane, koje smo nekada "kupovali", što bi značilo da nam ne prodaju istu igru 2x

Jak im remaster, 10-20% bolja grafika i trofeji.
Primer je GoW HD, jedino mr. Hardcore tvrdi da je razlika drasticna, nebo i zemlja, a nije ni igrao PS2 verziju na PS3. :wall:
Pa mozda se ovde nisu kupovali orginali, ali masa ljudi koja ima te orginale za PS2, na nema BC oseca se bas do yaya.
 
10-20% :d

god-of-war-collection-20091106022249390.jpg


Kome je ovo razlika od "10-20%" treba pod hitno na proveru ociju.
 
Meni ove kolekcije sasvim odgovaraju.PS2 mi je u ochajnom stanju, morao sam prekinuti i Personu 3 i Killzone, a trenutno nisam voljan da dajem pare za servis koji mozhda i nece pomoci konzoli staroj 8 godina...
A od 5 diskova GoW I na PS2 samo sam jednom nekako dogurao do kraja.I cijene su vrlo povoljne.Pitam se koje ce josh kolekcije biti dostupne (osim Ico+SotC, Jak, Ratchet za koje bih rekao da su sigurne manje-vishe) i da li ce biti slichnih naslova od ostalih izdavacha?
 
Jak im remaster, 10-20% bolja grafika i trofeji.
Primer je GoW HD, jedino mr. Hardcore tvrdi da je razlika drasticna, nebo i zemlja, a nije ni igrao PS2 verziju na PS3. :wall:
Pa mozda se ovde nisu kupovali orginali, ali masa ljudi koja ima te orginale za PS2, na nema BC oseca se bas do yaya.

krastavac, nije ni Sony gadljiv na pare.
 
Mr. Hardcore jesi tvrdoglav covek! Mozes da kacis 50 puta te slike, kad ja imam obe verzije kod sebe.
Aj baci na opkladu 1000e pa da dodjes do mene da ti dokazem, dovedi i nekog strucnjaka.
To sto ti kacis su slike sa PS2, nemas pojma koliko to bolje izgleda na PS3 zbog onih nekih funkcija za poboljsanje slike.
 
Jak im remaster, 10-20% bolja grafika i trofeji.
Primer je GoW HD, jedino mr. Hardcore tvrdi da je razlika drasticna, nebo i zemlja, a nije ni igrao PS2 verziju na PS3. :wall:
Pa mozda se ovde nisu kupovali orginali, ali masa ljudi koja ima te orginale za PS2, na nema BC oseca se bas do yaya.

Mr. Hardcore jesi tvrdoglav covek! Mozes da kacis 50 puta te slike, kad ja imam obe verzije kod sebe.
Aj baci na opkladu 1000e pa da dodjes do mene da ti dokazem, dovedi i nekog strucnjaka.
To sto ti kacis su slike sa PS2, nemas pojma koliko to bolje izgleda na PS3 zbog onih nekih funkcija za poboljsanje slike.

Pa ti opet sam sebe demantujes... Gore tvrdis da je remaster los, a dole opet tvrdis nesto drugo! :trust:

Ili sam ja to pogresno shvatio?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno