Šta je novo?

soldier of fortune 2

mikac79

Čuven
Učlanjen(a)
27.12.2001
Poruke
723
Poena
619
Ljudi jer igrao ko ovu igru?
 
Kako mislis igrao pa igra jos nije ni izasla a tek treba da se pojavi Multiplayer demo.
 
Evo, ja sam igrao novinarsku betu, koju sam i opisao za CSG. Igra je fenomenalna. I strasno zahtevna, znacajno vise od MOHAA-e, ali s dobrim razlogom. Modeli ljudi imaju oko 2500 poligona, oruzje po 1500, nivoi su najdetaljniji koje sam video. Akcija odlicna!

Kazu da i multiplayer rastura, ali nikako da probam i to.

Imas detaljan opis na AT CD-u ako te zanima.
 
nisam znao

otkud znam malo sam izasao iz tokova
pa rekoh da pitam
 
Ostrice, moze jedan novinarski i za Benchmark... ? ??
 
Ostrica je napisao(la):
Evo, ja sam igrao novinarsku betu, koju sam i opisao za CSG. Igra je fenomenalna. I strasno zahtevna, znacajno vise od MOHAA-e, ali s dobrim razlogom. Modeli ljudi imaju oko 2500 poligona, oruzje po 1500, nivoi su najdetaljniji koje sam video. Akcija odlicna!

Kazu da i multiplayer rastura, ali nikako da probam i to.

Imas detaljan opis na AT CD-u ako te zanima.

Momci samo da vam cestitam na celom AT projektu - svaka cast!
 
Cestitam im i ja na AT-u, posto nemam veze sa njim.

Maxe, pitaj urednistvo AT CD-a za betu, ja nemam autorizaciju da je sirim dalje. J.. ga. :)
 
Kako se dobija novinarska beta, osim preko urednistva, nemoj mi reci da je nisi klonirao...u ne komercijalne svrhe...
 
nista tako

ja cekam orginal a sto je najgore docekacu ga
 
Soldier of Fortune II Double Helix BETA 2CD
 
Ma salim se ja... Valjda ce mi daju ovi iz GameR-a... :)

Elem, pojavio se (leaked) MP demo ove igre - 49MB ... na gameguru...
 
Solider se pojavio kao beta verzija i to na 2cd.
 
Sta ti znaci "pojavio" ?
U Beogradu, Tajvanu, "Ravenu",...?
 
Soldier Of Fortune II: Double Helix multiplayer compatibility test.

http://download.ati.com/playati/sof2/SOF2test.exe

Filename: SOF2test.exe
Size: 51.2 MB
Download Time: 4 hours 26 min @ 28.8K

Pa ko hoce neka skine.

ATI presents:
Soldier Of Fortune II: Double Helix multiplayer compatibility test.

''This test, which was initially available exclusively from GameSpy's FilePlanet, gives gamers a chance to compete in one map across four different game modes including deathmatch, team deathmatch, elimination and infiltration. Gamers who choose to participate in the test will also have access to 20 skins and all the weapons available in the multiplayer portion of the full game. Players are encouraged to provide feedback to the team on gameplay and compatibility via email at [email protected].

The multiplayer test is not the official demo for the game and does not contain the single player portion of Soldier Of Fortune II: Double Helix. The title has been rated "M" ("Mature" - Violence and blood - content suitable for persons ages 17 and older) by the ESRB.''

http://www.ati.com/playati/sof2/index.html
ovde ima par slika iz igre.
 
Shale je napisao(la):
treba mi cd key za tu novinarsku betu
Ajd...

Ajd posalji mi telefon na mail, da te iscimam da mi das da presnimim to... :( Please ?
 
E vidis i ja sam nesto nacuo o toj verziji na 2CDa pa me zanima sta je to u stvari? BETA? DEMO? (Finalna verzija stigla iz buducnosti??? :D
 
Gde moze da se nadje ta beta verzija na 2 cd-a???
Ps.ja sam skinuo mp demo , ali imao samo jedna mapa koja i nije bas nesto posebno zanimljiva.
 
MAD_MUzzY je napisao(la):
Cimni me predvece na 064 /177 60 69

POz!

Sorry nisam gledao tred,
mogao si na prvi ili na mail da mi posaljes,
byMax rece da ce te se vi cuti i videti eventualno,
u svakom slucaju priv ili mail (posto mi tako stize sms o poruci pa obavezno pogledam sta se desava)
pa da vidimo sta moze da se ucini

:D
 
Nazad
Vrh Dno