Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

Ok, hvala.
Onda za mene nema razloga za prelazak, kao sto sam i pretpostavio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima neko bios od asrock h61 btc pro ploce ali da nije ovaj zadnji 1.4, od kad sam njega flesnuo non stop mi pokazuje da nisam ukljucio molekse u plocu pa da vratim neki stariji bios da porbam ako ne da je reklamiram posto u zadnje vreme imam problema sa tom plocom, ne vidi graficke kartice....
 
ono upozorenje da nisu spojeni molexi uklonis tako sto stisnes slovo N(ako se dobro secam) i onda ti se vise ne pojavljuje kad pokreces sistem
 
Ignoriši to upozorenje sa N, i mene je to nerviralo ali ništa nesmeta ploča radi kao sat....
 
Da li je neko konacno nabasao na cenu za wolf miner gde eth 280x kopa opet 25MH kao u stara vremena...
Ako neko ima info zainteresovan sam za zajednicku kupovinu...skupi se par nas i kupimo....koliko god da je ...isplatice se brzo...
 
samo sto ja mislim da to nije najavio wolf vec karchur ili kako god vec bese onaj rus...
 
koji mu je nick na bctalku uslikacemo mu veliki rudnik sa 150 kartica i pitat ga posto je miner koliko god kaze mogli bi skupiti ako se udruzimo a?
 
Bas tako...
 
A šta kažu za taj miner koliko daju 380?
 
Pa 380 isto daju, to je samo prica za 280x da postoji miner koji vraca 280x na pocetak tj. da joj ne pada hash promjenom daga, mada kao sto sam rekao to je samo prica bez ikakvog pokrica slike ili nesto slicno tome.
 
"We do have an Ethereum miner, but it was sold exclusively. Sorry."
...nazalost eto odgovora...ma sta to znacilo....
 
Pa to znaci to, napravili miner po narudzbini i samo porucioci to imaju...
 
bice i miner za manje para nego sada i kopace kao exp
 
svaki novcic ima svoj wallet...
 
jeste menjacnica, ali tamo imam wallet gde drzim etc pa tamo pretvaram u btc itd.
 
ss2.pngss3.png
na prvoj je kombinacija 2x380strix4gb i nemogu da kontrolisem napon
na drugoj je 380strix i 270ka i tu mogu full da je kontrolisem al je win8 64
 
Da nije do ploce? Jer nekima raddi ovako nekima onako?

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
nije mi ni hitno,nasao sam da mi to fali na ovom novom sistemu,ionako kad obaras gpu klok ide dole i napon
 
Zasto mi Trixx stalno vraca gpu napon na +18? Probao sam ga spustati na - 50,-40, - 30, i svaki put ga, nakon par sati, vrati na +18.Imam dvije sapphire R9 390 nitro
 
Zasto mi Trixx stalno vraca gpu napon na +18? Probao sam ga spustati na - 50,-40, - 30, i svaki put ga, nakon par sati, vrati na +18.Imam dvije sapphire R9 390 nitro

Vraca zato sto AMD ne ume da napravi drivere od kada postoji kao firma...
 
Vrh Dno