Šta je novo?

So Blonde

zeljko

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
13,363
Poena
1,030
Naslov ne obacava, ali radi se o jednoj dosta dobroj avanturi, najvise podseca na monkey island i runaway... po meni je bolja od jack kana
Igra nije bas najlaksa kako bi se nekima ucimilo na pocetku i nema onih mozgalica tipa mist-a i drakule ali ima arkadnih mozgalica koje su veoma lake... ;)

screenshots: http://www.gamespot.com/pc/adventure/soblonde/index.html

Inace malo sam odmakao ali mi se igra blokirala kad sam kliknuo da je saviram pa me sad malo mrzi dobar deo da prelazim...

PS: igra definitivno zasluzuje veoma vise paznje nego sto joj je na netu posveceno
 
Naslov ne obacava, ali radi se o jednoj dosta dobroj avanturi, najvise podseca na monkey island i runaway... po meni je bolja od jack kana
Igra nije bas najlaksa kako bi se nekima ucimilo na pocetku i nema onih mozgalica tipa mist-a i drakule ali ima arkadnih mozgalica koje su veoma lake... ;)

screenshots: http://www.gamespot.com/pc/adventure/soblonde/index.html

Inace malo sam odmakao ali mi se igra blokirala kad sam kliknuo da je saviram pa me sad malo mrzi dobar deo da prelazim...

PS: igra definitivno zasluzuje veoma vise paznje nego sto joj je na netu posveceno

Jesi li siguran da zasluzuje vishe paznje... hahaha...:-devil-: ja sam je zaobishao u velikom luku... dobro jeste da nisam ljubitelj avantura ali... ;)
 
Steve Ince je pisao pricu za ovu igru, inace, on je pisao pricu i za fenomenalni serijal Broken Sword. Vjerujem da tu nema fule. Takodje, graficki dosta podsjeca na BS 1 i 2.

Kad se sjetim samo Smoking Mirror-a, to su bila vremena ...
Vrijedi probati.
 
Steve Ince je pisao pricu za ovu igru, inace, on je pisao pricu i za fenomenalni serijal Broken Sword. Vjerujem da tu nema fule. Takodje, graficki dosta podsjeca na BS 1 i 2.

Kad se sjetim samo Smoking Mirror-a, to su bila vremena ...
Vrijedi probati.

Ako je on pisao onda mora se probati igra... bs serijal sam jedino igrao... 3 mi se nije svideo al ovi stari su odlicni...
 
Da, prva dva su fenomenalna, prije svega zbog prelijepe 2.5d grafike i price, trica+ se i meni ne svidjaju (veoma lose uradjen prelazak na 3d).

So Blonde jako vuce na prva dva dijela BS-a.
 
Poslednja izmena:
Grafika je prelepa, ali nisam stigao mnogo da je igram. Javljam utiske čim odmaknem malo.
 
Odigrao prvih par "ekrana" i deinstalirao.
Moji utisci:
Previše naivno. Dijalozi i komentari su za osnovnu školu. Možda se kasnije desi nešto što bi izvadilo malo stvar, ali s obzirom na ovako infantilan početak, ne zanima me ni da saznam.
Grafika je dopadljiva, ali mi previše odskaču 3D modeli od pozadine.
Zaključak:
Ne vredi uloženog vremena osim ako zaista nemate ništa pametnije da radite...

Sad me uhvati nostalgija... moraću da ponovo odigram Full Throttle, The Dig i Monkey Island, TO su bile avanture.
 
@Dandy ne bi se slozio da dijalozi zaostaju od monkey island-a a i tezina igre je otprilike na tom nivou, jedino je mana deja vu
 
Nazad
Vrh Dno