Šta je novo?

Snimanje sadržaja web tv-a

desisti

Cenjen
Učlanjen(a)
17.05.2013
Poruke
53
Poena
159
Kako da snimim na kompijuter neku emisiju koju gledam preko web tv-a Telekoma Srbija?
 
Probaj da izvučeš link od strima, npr. url getter-om. Onda ga pustiš u vlc-u a tamo imaš record dugme i to je to.
 
View/Advanced Controls pa ti se pojavi dole crveni kružić
 
Show, Don’t Tell! 3 Best Free Screencasting Tools for Windows
Ovoga prvoga su sa razlogom nahvalili, može to što ti treba kao i još mnogo čega drugog ali zna biti nezgodan za početnika.
Pa bih možda u tvom slučaju prvo isprobao CamStudio.

Quick 10-Minute CamStudio 2.7 Tutorial:

https://www.youtube.com/watch?v=E9KJTC402Ng#t=267


Probaj da izvučeš link od strima, npr. url getter-om. ...

Isplati li se dati 15 dolara za ovaj program ili ima neka bolja alternativa
 
Poslednja izmena:
****te vi kao da živite u Nemačkoj pa pitate za besplatne alternative.
 
A može li neki program da izvuče linkove iz d3go? Hitno mi je to potrebno. Imam slab racunar pa mi d3go secka, ja se nadam kada pustim preko plejera da ce biti ok.
 
A može li neki program da izvuče linkove iz d3go? Hitno mi je to potrebno. Imam slab racunar pa mi d3go secka, ja se nadam kada pustim preko plejera da ce biti ok.

Ne moze da se pusti preko plejera, stream je enkriptovan.
 
Irelevantna podešavanja za čovekove potrebe.
Verujem da CamStudio nisi nikada koristio, tačno Kritika?
Ono što jeste potrebno je da uključi snimanje zvuka sa zvučnika, snimanje videa sa izabranog dela slike (ako ne snima full screen video) i putanju gde će se sačuvati snimak.
Ovo što si rekao je najpribližnije onome što mu pokazuješ kako se pali auto pokaži mu kako se vozi ili daje gas. To što bez prve stavke nema druge za tebe je totalno nebitno. Ne znam u kom si tripu ali verovatno od onih kojima je upustvo prva stvar koje bace kad raspakuju neko parče hardvera ili pak prva stvar koju obrišu prilikom korišćenja softvera. Kako dečko nikad anije dolazio u kontakt sa pomenutim programom oonda mu je i itekako bitno da se upozna softverom jer će potom lakše izvući i on ošto mu treba. Da bi trčao prvo moraš da hodaš.
Što se tiče tvog promašenog gledanjau pasulj, ono čak i nezaslužuje komentar


@Darkko
Hvala za info
 
Da, očigledno nisi koristio CamStudio.
Link koji si postavio je u potpunosti nevažan i još gore od toga zbunjujući za čoveka.

Izgleda me meriš svojim metrom :)
Hodanje se uči tako što se krene, padne na dupe, ustane itd.
A ne tako što se prvo nauči nervno mišićni sistem sisara, njutnova fizika, prva pomoć i zaštita pa onda proba učiniti prvi korak :d
Ne treba komplikovati ako još nisi shvatio poentu, ono što je tebi zanimljivo (detaljisanje), drugima je kontraproduktivno i zbunjujuće.
Link:
 
Nazad
Vrh Dno