Šta je novo?

Snižene cene, dobre ponude, akcije...

Akcije i popusti u domacim radnjama

Trenutno u G******** ima pristojnih popusta povodom Black Friday(da ne pisem crnog petka, lose zvuci :D).
Najinteresantnija je akcija za Honor 8, za ~35.000, odlicna ponuda.
Akcijske cene vaze od petka 24.11. do nedelje 27.11.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nisam gledao ostalo, ali vidim da daju 30% na laptopove. Možda odem konačno da se častim jednim ultrabook om.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Ima, ribolovnog pribora. :D

Interesentno.. za razliku od IT ponude, ribolovni pribor je jeftini kod nas od većine EU, pa opet već tradicionalno, najveća maloprodaja na crni petak nudi popust od 25% i to na ceo asortiman.

Screenshot_2017-11-24-10-29-55.png
Lepo bi bilo videti grafike sa ovakvim popustom.. :smoke:
 
Poslednja izmena:
Gledam šta ima zanimljivo povodom BF i na gigatronu vidim kao na akciji Bosch MMR08A1 seckalica i pise šok cena :D 3.590din. i ja odem na sajt eponuda i tamo izlista prodavce tog aparata od najniže ka najvišoj ceni i naravno ta gigatron šok cena je u srednjem delu tj. najniža cena je bila 3.199din. i ajde to i nije tolika razlika 400din. su skuplji od najniže cene, ali ja sam taj aparat kupio u Metrou pre 4 dana po ceni od 2.700din. e to je već razlika od 900din. u odnosu na gigatron. Eto osetio sam neku potrebu da to napišem zato što se iznerviram kada neki naš prodavac koristi tako neke izraze poput šok cena, a to je takva navlakuša da je to strašno.
 
Evga White 500W za 4.800 i BQ600 za 6.800 u WW, dobre cene.
 
Cini mi se da je 90% stvari u GG za Black Friday ostalo neprodato, pa sutra idu iste cene kao "Cyber Monday".
 
U samsungovoj radnji i u Gigatronu ima popust na Galaxy S8 i S8+. Uz to se dobija i neki vaucer za igracke na poklon. Ko hoce da kupi legalan telefon, mozda je interesantno.
 
Zanimljivo je kako u Gigatronu menjaju cene slusalica na dnevnoj bazi: Kingston HyperX Cloud Stinger je u petak popodne bio 5.240RSD, uvece se popeo na 7.490; Asus Echelon Navy je bio oko 5.700 popodne, uvece je 8.490RSD.
Ne bih ovo pisao da se nisam neprijatno iznenadio kada sam otisao da kupim sluske pa su mi rekli vecu cenu koja se u medjuvremenu magicno promenila.
Ako pogledate gejmerske slusalice, Kingston i Asus modeli po ceni stoje tacno tamo gde su bili u petak popodne.
 
Ubagovan im je sistem, zovi kol centar pa proveri cenu, evo posle malo osvezavanja stranice, ne znam tacno kako, ali sredila se cena (primetices da ne pise "CM popust obracunat" kad je puna cena):

Screenshot (35)_cr.png

Isto tako kad sortiras po ceni Asus, izlaze te Echelon kao najjeftinije, iako je i dalje puna cena, bez tih 30% za Cyber Monday.
 
Poslednja izmena:
Probao sam sa refreshom i Kingstonu se pojavi ta cena od 5.240RSD. Medjutim, kad probam da dodam taj item u korpu, pojavi se cena od 7.490RSD.
Operater kaze da je ova veca cena aktuelna - definitivno treba da srede taj sistem.
 
Nazad
Vrh Dno