Šta je novo?

"Snela koka jaje" - animirani spot za najmlađe

Goran M

Cenjen
Učlanjen(a)
24.11.2010
Poruke
53
Poena
159
Evo nešto sto je počelo kao zezanje za moje klince, ali je preraslo u nesto sasvim ozbiljno. Ja potpisujem sve, pocevši od teksta i muzike pa do grafike i animacije.
Nije mi namera da se takmičim sa našim članom #djnick-om - autorom sada već čuvenih Pilića, Mama Voli Bebu, Ide Zmija (respect bro) već eto, da i ja podelim sa vama nešto na čemu sam radio zadnjih mesec dana. :)

http://www.youtube.com/watch?v=jzANMd-Tw74

...a ako budete zainteresovani srpskim verzijom evo linkova i za engleski i italijanski jezik:
http://www.youtube.com/watch?v=FpFd_9VfO3Q
http://www.youtube.com/watch?v=9DYyasUFRYA


Molim vas za mišljenje, ili jos bolje mišljenje vasih najmlađih. :D

Hvala unapred!
 
kid%202.gif


Dobro je skroz..
 
Hvala ljudi, drago mi je da vam se sviđa! :)

Još nema prenošenja dečijih impresija? Moji klinci se drogiraju sa srpskom verzijom, svo troje. :D
 
Poslednja izmena:
Cim se cerkica probudi, javljam rezultate. :)
 
Super je video kao i muzika. Moracu da pustim ovo jednom malom strucnjaku pa da vidim reakciju :)
 
Ono HIT sa uzvičnicima u naslovu je naziv pesme ili samo "skromnost"
 
Mom bebcu se svidja - ima novu drogu:)
 
Hvala, baš mi je da drago da nema ni jedan negativan komentar! :banana:

Ono HIT sa uzvičnicima u naslovu je naziv pesme ili samo "skromnost"

Ni jedno ni drugo, nego k'o velim možda tako privuče veću pažnju potencijalnim gledaocima. ;) Misliš da bi trebao da izbrišem i da ostavim samo naslov?
 
Poslednja izmena:
Evo ga jedan (''negativan komentar''). Mnogi verovatno to misle, ja ću i da kažem.

Uz svo poštovanje za trud, cimanje i zalaganje... izgleda k'o ripoff pilića. Ovo sa različitim jezicima je baš ucementiralo moje mišljenje. Sa tehničke strane je lepo odrađeno (audio/video), al' celokupan utisak na mene nije pozitivan. Takođe imaj na umu da ja kritikujem tvoj rad, a ne tebe.
 
Evo ga jedan (''negativan komentar''). Mnogi verovatno to misle, ja ću i da kažem.

Uz svo poštovanje za trud, cimanje i zalaganje... izgleda k'o ripoff pilića. Ovo sa različitim jezicima je baš ucementiralo moje mišljenje. Sa tehničke strane je lepo odrađeno (audio/video), al' celokupan utisak na mene nije pozitivan. Takođe imaj na umu da ja kritikujem tvoj rad, a ne tebe.

Hvala i na ovim kritikama. Pazi ovako...Ponavljam da mi uopšte nije namera da nekoga kopiram ili da se takmičim. Sto se sličnosti tiče ja jedinu vidim u tome što se pojavljuje pernata živina u oba... :) Ni vizuelne ni muzicke slicnosti tu nema.
A tri verzije postoje jer imam tri kanala za tri različita govorna područja, sve u cilju stvaranja potencijalno velikog broja pregleda, subscribera i naravno eventualne zarade krastavac.
 
Pustio junioru koji ima 6 godina, a on mi je posle 10-ak sekundi rekao da gasim zato što je bezveze (sorry, njegove reči).
Mislim da je ovo ipak namenjeno mlađoj deci i da bi njima bilo zanimljivo.

Pa ipak, kad su izašli pilići gledao ih besomučno po zilion puta, meni su se smučili.
 
Ja bih napravio jednu lepu verziju bez ikakvih kokodakanja iskoristenih kao sempl. Mislim da je lep tekst u sustini i da moze da se napravi, izvini na izrazu, normalna decija pesmica. Cak bih ti savetovao da ides u tom pravcu ubuduce... S druge strane klip, ovakav kakav je, donece ti vise novca verovatno, ako se primi...
 
Hvala i na ovim kritikama. Pazi ovako...Ponavljam da mi uopšte nije namera da nekoga kopiram ili da se takmičim. Sto se sličnosti tiče ja jedinu vidim u tome što se pojavljuje pernata živina u oba... :) Ni vizuelne ni muzicke slicnosti tu nema.
A tri verzije postoje jer imam tri kanala za tri različita govorna područja, sve u cilju stvaranja potencijalno velikog broja pregleda, subscribera i naravno eventualne zarade krastavac.

Korektno, iako se ne slažem sa svime. Moraćemo da se složimo da se ne slažemo. :)

Onda jedino što mogu, sa moje tačke gledišta, jeste da ti predložim da izbacuješ malo (više) kreativnije radove.
 
Kopija djinick-a , nemoj da se ljutis ali tako je. Ono sto nedostaje ovom videu je duzina a kad bi produzio video morao bi da dodas jos karaktera da nastavis ritam kroz igru karaktera (*****aka) i tada bi se videlo da je isto kao djnickov video.
 
Cenim svačije mišljenje i hvala na njemu ali se ne slažem da video fali dužine, dva i po minuta je ideala. Sem toga, koga sam mogao još da ubacim - maćehu, babu, dedu? ;)
 
djnick je psihodelija, 18+ i nikako strejt. Ovo je malo vise za klince po meni, al istina, vidi se da mu je to bila inspiracija :)
 
Odlično je ovo što se klinca i mene tiče, samo nastavi.
 
Bilo sta da napravis dobro je,ja ni 10% ne bi znao od toga... samo cepaj
 
Upravo tako. Vecina od nas ne bi 10% znala uraditi. Meni se magarcu starom ovo svidja, a ne djeci :)
 
Kad će više djnick da kaže svoje mišljenje pa da počnu Cartoon Wars :D
 
djnick-ove stvari su malo progresivnije. Oseca se u zvuku istorija njegovih radova. Da podseca na njegov klip, da, pomalo. Cak sam i po naslovu pomislio da je djnick uradio novu stvar kad ono iznenadjenje.

Ovo zvuci dosta mekse, nekako "kolibri" decije. Definitivno za manju decu. Podrzavam ovo maksimalno. Steta sto nema vise ovakvih stvari, ovo deca treba da slusaju a ne neke grandove zvezde.
Bravo za rad. I da ne bude kopija, jel moze sledeci video da bude s jagancima ili nesto slicno? :d
 
Jos jedan glas za jaganjce! Dajte nam jaganjaca.
 
Vrh Dno