Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve što važi za GT2 i Honor Magic watch važi i za GT2e, jedino što GT2E nema zvučnik a samim ti ni mogućnost telefoniranja.

Prvi mi je put da se interesujem za sat. Nikada me nije ni zanimao neki sat tipa "pametnog" pa me interesuje najvise kvalitet izrade, trajanje istog tj da li mora da se menja zbog zastarelosti tj nedostatka memorije ili tako neceg... Konkretno za GT 2/e posto kazes da su isti. Mane satova. Ako nije nekom tesko da napise par recenica ako ne zanemarite post.
 
Amazfit gts je u pitanju, sve notifikacije mi uredno stižu na sat sem sa Viber-a, iako je isto podešen kao i ostale app. Jel imao neko taj problem i kako je rešio(ako je rešio)?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Kako da kupim watch face za Samsung watch acitive 2 na xiaomi telefonu?

Dok sam koristio Samsung telefon sve je normalno radilo ali sad mi ne dozvoljava da se ulogujem na Samsung nalog...
 
Prvi mi je put da se interesujem za sat. Nikada me nije ni zanimao neki sat tipa "pametnog" pa me interesuje najvise kvalitet izrade, trajanje istog tj da li mora da se menja zbog zastarelosti tj nedostatka memorije ili tako neceg... Konkretno za GT 2/e posto kazes da su isti. Mane satova. Ako nije nekom tesko da napise par recenica ako ne zanemarite post.
Ja imam GT 2e već par meseci, ja sam zadovoljan, kvalitet izrade je dobar, ekran vrhunski, GPS takođe odlično radi. Notifikacije dobro rade, mada sam ja uključio samo za dve aplikacije (Gmail i sms poruke), mada ne držim upaljen BT stalno. Ako te zanima još nešto tu sam.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Kako da kupim watch face za Samsung watch acitive 2 na xiaomi telefonu?

Dok sam koristio Samsung telefon sve je normalno radilo ali sad mi ne dozvoljava da se ulogujem na Samsung nalog...
Uspeo sam iz ko zna kog puta da se ulogujem...
 
Sto se tice Honor SW2, pisao sam o njemu i zamerke, da se ne ponavljam, a sad sam hteo da kažem da je bar staklo na ekranu položilo ispit :). Sa visine od nesto jace od metra, mi je ispao i direkt na ekran pao na pločice, face to face. Saginjem se da ga podignem, i očekujem napuko ekran, okrecem ga, a on bez oštećenja :). Nema ni tackicu na ekranu. Možda je sreća što je bas ravno pao, da nije bočno pa da se oštetio metalni okvir koji bi garant prouzrokovao napuknuce ekrana.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

pa visina od metar, za sat (koji je lagan i sa malom površinom stakla) zaista nije neki opasan test, svaki će da ga položi...
 
Ja imam GT 2e već par meseci, ja sam zadovoljan, kvalitet izrade je dobar, ekran vrhunski, GPS takođe odlično radi. Notifikacije dobro rade, mada sam ja uključio samo za dve aplikacije (Gmail i sms poruke), mada ne držim upaljen BT stalno. Ako te zanima još nešto tu sam.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk

Hvala kolega. Cekao, cekao da se neko oglasi i niko. Danas narucio sat i sada ne zelim da otkazujem coveku ma sta bilo. Hvala za info. Inace, tek sada vidim postove da nekima kasni sat tj vreme nije tacno, imas li takav prob sa njim? I treba mi informacija kako punis sat, brzim punjacem ili je bolje puniti npr na laptop-u? Hvala
 
Hvala kolega. Cekao, cekao da se neko oglasi i niko. Danas narucio sat i sada ne zelim da otkazujem coveku ma sta bilo. Hvala za info. Inace, tek sada vidim postove da nekima kasni sat tj vreme nije tacno, imas li takav prob sa njim? I treba mi informacija kako punis sat, brzim punjacem ili je bolje puniti npr na laptop-u? Hvala

Ja sam uzeo neki dan GT 2 na Iphonu i sve radi odlicno. Jedino sto sam primetio je da se vreme ne osvezava dok ne udjes u Health aplikaciju. Kvalitet izrade je odlican, ja sam uzeo klasik. Ne rdjajuci celik i ona smedja narukvica mi bas legli. Racunaj da ce na Androidu da radi jos bolje mada te vremenske, nista drugo ne stuca. Faces i muziku sam prebacio sa Androida jer to manjka u IOS aplikaciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala kolega. Cekao, cekao da se neko oglasi i niko. Danas narucio sat i sada ne zelim da otkazujem coveku ma sta bilo. Hvala za info. Inace, tek sada vidim postove da nekima kasni sat tj vreme nije tacno, imas li takav prob sa njim? I treba mi informacija kako punis sat, brzim punjacem ili je bolje puniti npr na laptop-u? Hvala

Nemam taj problem, punim ga sa OnePlus punjacem ili punjacem od Mate 20 Pro, za sta se pre uhvatim...
 
Imam GT2. Igrom slučaja sam proveo neko vreme u bolnici pa sam imao prilike da sat malo testiram sa medicinskom opremom. Svi parametri koje sat može da pokaže su zadovoljavajuće tačni u odnosu na tu opremu. Razlika u pulsu nije prelazila 5 (npr 80-85), dok je kod saturacije do 1 (97-98). Moram da priznam da sam tako nešto i očekivao.

Pitanje: da li postoji mogućnost da se isključi čikica koji se povremeno pojavljuje na ekranu i upozorava da ustanem i krećem se? Jako je iritantno kad ga vidiš, a ne možeš da se krećeš.

Poslato sa STK-L21 pomoću Tapatoka
 
Imam GT2. Igrom slučaja sam proveo neko vreme u bolnici pa sam imao prilike da sat malo testiram sa medicinskom opremom. Svi parametri koje sat može da pokaže su zadovoljavajuće tačni u odnosu na tu opremu. Razlika u pulsu nije prelazila 5 (npr 80-85), dok je kod saturacije do 1 (97-98). Moram da priznam da sam tako nešto i očekivao.

Pitanje: da li postoji mogućnost da se isključi čikica koji se povremeno pojavljuje na ekranu i upozorava da ustanem i krećem se? Jako je iritantno kad ga vidiš, a ne možeš da se krećeš.

Poslato sa STK-L21 pomoću Tapatoka
Имаш то у опцијама да угасиш. На телефону у Health апликацији.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Isključi activity reminder.
aef147cb51519c9e2b2a82147940b8db.jpg


Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Stigao Ringke bezel za GW. Skoro kao drugi sat. Za razliku od kineskih varijanti, savršeno prijanja.
62e6b45654eaca0ae3e70f0e383a4bad.jpg


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Aooo ovo je top! Ljepše 10x nego fabrički.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste,ringke je top.i na mom.je silver sa braon narukvicom. Skroz drugi tj lepsi sat

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Zapravo nije DHL, poštarina je oko 2 evra, ne naplaćuju VAT jer nismo EU, poštar ostavio u sanduče.
 
Dajte neku preporuku za pametni sat do 40000rsd. da se može za trijatlon koristiti.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Za taj sportski profil ja bi gledao Garmin,Polar,Coros. Svi podrzavaju osnovne smart funkcije.
 
Za tu namenu bi uzeo Garmin, Suunto, Polar

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
garmin forerunner 935 ili skupis jos malo pa uzmes 945 (ima na KP za 460e)
Za taj sportski profil ja bi gledao Garmin,Polar,Coros. Svi podrzavaju osnovne smart funkcije.
trijatlon nije osnovna funkcija :)
 
Imam problem sa Gt2 tj problem sa Viber aplikacijom da mi audio ili video poziv obavezno zvuk ide na sat i posle ne mogu da ga iskljucim tj prebacim na telefon iako biram tamo u opcijama. To se desava samo sa Viberom. Ima li neko taj problem ili je ipak do nekih podesavanja mada bi mi onda sa svim aplikacijama brljavio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno